V.Dilio mama neigia jam inkriminuojamus kaltinimus: jis tėra nelegalas, kuris laukia deportacijos į Lietuvą (31)

Rugpjūčio 17 d., 13:37
V.Dilys laukia deportacijos į Lietuvą (BNS nuotr.)
V.Dilys laukia deportacijos į Lietuvą (BNS nuotr.)
Šaltinis: Lrytas

„Apie kokius „pinigų plovimo“ kaltinimus kalbama? Tai visiška nesąmonė ir absurdas. Vilmantas paprasčiausiai pateko policijai neturėdamas galiojančios JAV vizos ir dabar laukia deportacijos į Lietuvą. Reikia aiškintis, o ne tikėti kažkokiais internetiniais puslapiais“, – po skandalingos žinutės apie buvusio krepšininko 32-iejų Vilmanto Dilio suėmimą JAV vos tvardydamasi lrytas.lt pasakojo žaidėjo mama Jolanta.

„Bailbondshq.com“ svetainėje buvo informuota, kad lietuvis V.Dilys yra sulaikytas rugpjūčio 1 dieną bei patupdytas į Tenesio valstijos miesto Springfildo kalėjimą, kuriame laukia teismo. Maža to – jam negalioja išpirkos galimybė, nes jis kaltinamas itin sunkiu nusikaltimu Amerikoje – „pinigų plovimu“.

„Gal ir bandau kalbėti ramiai, bet viskas viduje verda. Visiška netiesa yra paskleista apie mano sūnų Lietuvoje, – sakė lrytas.lt pastaruoju metu Didžiojoje Britanijoje dirbanti krepšininko mama Jolanta Dilienė. – Mano sūnus JAV dirbo krovinių pervežimo kompanijoje dispečeriu, elgėsi normaliai ir jokių reikalų su policija, o juolab su pinigų plovimu, neturėjo. Paprasčiausiai baigėsi jo viza ir jį sulaikė policija. Vilmantas šiuo atveju dabar yra taip vadinamas nelegalas ir laukia, kada bus deportuotas namo.“

REKLAMA

Krepsinis.net primena, kad ne viename Lietuvos klube žaidęs puolėjas yra viena skandalingiausių Lietuvos krepšinio pasaulio asmenybių – pastarąjį kartą V.Dilys „išgarsėjo“ tuo, kad surengė išpuolį savo buvusios antrosios pusės Natalijos Bunkės namuose.

Be to, 2017 metais, krepšininko kraujyje, atlikus tyrimus, buvo rasta dopingo pėdsakų, todėl FIBA jam skyrė ketverių metų diskvalifikaciją. Krepšinio žaisti nebegalėjęs lietuvis paliko gimtinę ir išvyko už Atlanto.

Paskutinė V.Dilio karjeros stotelė 2016–2017 metais buvo Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

Modestas Krukauskas, lrytas.lt

„Bružas ir Pulkovskis“: variantai „Žalgiriui“ gynėjų grandyje, susidomėjimas D.Giedraičiu, Maksvyčio noras pirkti pažįstamus žaidėjus ir augantys D.Thompsono šansai atvykti į Kauną


Gairės: dilys, jav, lrytas, mama, deporacija
31 komentarai
Naujausi komentarai (31)
Geriausiai ivertinti (31)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
BRUŽAS IR PULKOVSKIS