jav

Lietuvos rinktinė reitinge yra 8-a (BNS nuotr.)

Atnaujintame FIBA reitinge – Lietuvos smuktelėjimas (21)

09.19 12:09

Tarptautinė krepšinio federacija FIBA paskelbė atnaujinta šalių reitingą po pasibaigusios Pasaulio taurės.

S.Curry nori žaisti rinktinėje (Scanpix nuotr.)

Du aukščiausio kalibro NBA įžaidėjai išreiškė norą dalyvauti olimpiadoje (18)

09.18 22:15

Panašu, kad kitąmet Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinės neištiks šiųmetis Pasaulio taurės scenarijus, kai dėl medalių teko kovoti toli gražu ne pajėgiausia sudėtimi ir galiausiai klupti ketvirtfinalyje.

J.Colangelo dalį kaltės nurašė traumoms (Scanpix nuotr.)

JAV atstovai dėl nesėkmės Pasaulio taurėje apkaltino traumas (4)

09.18 09:07

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinėje Pasaulio taurėje surengė prasčiausią pasirodymą šalies istorijoje ir finišavo vos septintoje vietoje.

G.Popovičius siūlė nenuvertinti kitų pasaulio komandų (FIBA nuotr.)

G.Popovičius: ant akmens nėra iškalta, kad JAV turi būti čempionė (8)

09.14 15:22

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė baigė pasirodymą Pasaulio taurėje, kur liko penkta. Po paskutinio mačo treneris Greggas Popovičius kalbėjo apie tai, kaip neteisinga galvoti, jog čempionais pasaulyje esą gali būti tik amerikiečiai.

D.Mitchellas surinko dvigubą dublį (FIBA nuotr.)

Lengvo gyvenimo iš lenkų negavusi JAV rinktinė finišavo septintoje vietoje (49)

09.14 10:00

FIBA Pasaulio taurė eina prie pabaigos ir šiandien galutinai paaiškės, kaip komandos išsidalins 5-8 vietas.

A.Džordževičius papasakojo, ką jam pasakė kolega (FIBA nuotr.)

A.Džordževičius papasakojo, ką šmaikštaus prieš mačą jam sakė G.Popovičius (7)

09.12 18:53

Nors Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Serbijos rinktinių akistatos daug kas laukė Pasaulio taurės finale, ji įvyko gerokai anksčiau - jau kaunantis dėl 5-8 vietų.

B.Bogdanovičius vedė serbus į pergalę (FIBA nuotr.)

Pirmajame kėlinyje stiprų smūgį JAV rinktinei sudavusi Serbija laimėjo paguodos mačą (151)

09.12 13:30

Pasaulio taurės turnyro kovoje dėl 5–8 vietų Serbijos rinktinė 94:89 nugalėjo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšininkus.

R.Gobertas mače su JAV surinko net 36 naudingumo balus (FIBA nuotr.)

Po tiesioginio konkurento teiginio R.Gobertas prieš akistatą su JAV buvo dar labiau motyvuotas (6)

09.12 09:45

Prancūzijos rinktinė baigė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) hegemoniją Pasaulio taurės varžybose, o prie to bene labiausiai prisidėjo vidurio puolėjas Rudy Gobertas.

M.Smarto sveikata nenorima rizikuoti (FIBA nuotr.)

JAV rinktinei mačuose dėl garbės tikrai nepadės gynybos specialistas (8)

09.11 21:02

Ketvirtfinalyje suklupusi Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė per likusias dvejas rungtynes rungtyniaus ne pajėgiausios sudėties.

G.Popovičius didžiavosi savo komanda (FIBA nuotr.)

Apie neatvykusius žaidėjus kalbėti nenorėję amerikiečiai nusilenkė prieš prancūzus: tokių gerų jų matyti neteko (14)

09.11 16:27

Prancūzijos rinktinė padarė didelį darbą, Pasaulio taurės ketvirtfinalyje palauždama Jungtinių Amerikos Valstijų (JA) nacionalinę komandą.

R.Gobertas surinko galingą dvigubą dublį (FIBA nuotr.)

Smūgis JAV didybei: Prancūzijos rinktinė pamokė amerikiečius ir eliminavo juos jau ketvirtfinalyje (273)

09.11 13:00

Pasaulio taurės ketvirtfinalyje užfiksuotas dar vienas netikėtas rezultatas. Prancūzijos rinktinė 89:79 (18:18, 27:21, 18:27, 26:13) nugalėjo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) nacionalinę komandą ir taip žengė į pusfinalį.

V.Collet ruošiasi sunkiam mačui (BNS nuotr.)

V.Collet apie ketvirtfinalį prieš JAV: turime atlikti neįmanomą žygdarbį (9)

09.11 10:40

Prancūzijos krepšinio rinktinė pirmuosius du Pasaulio taurės etapus baigė su vieninteliu pralaimėjimu australams. Ketvirtfinalyje tai suvedė juos su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis (JAV).

J.Tatumas rengiasi grįžti į aikštelę (FIBA nuotr.)

Prieš prancūzus JAV gali stoti pajėgiausios sudėties

09.11 08:24

Praūžus dviems pirmiesiems Pasaulio taurės ketvirtfinaliams, atėjo laikas ir kitoms kovoms. Prie atkrintamųjų starto linijos stoja Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) - Prancūzija ir Australija - Čekija.

JAV ketvirtfinalyje susitiks su Prancūzija (FIBA nuotr.)

Be diskvalifikuoto trenerio likę brazilai prieš JAV neatsilaikė – ketvirtfinalyje žais Čekija (7)

09.09 14:30

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) (5/0) rinktinė Pasaulio taurės varžybose ir toliau žengia be pralaimėjimų.

G.Popovičius prisibijo FIBA pakeitimų (FIBA nuotr.)

FIBA taisykles kritikavęs G.Popovičius: tritaškiai neturi prasmės, bet žmonės juos mėgsta (11)

09.07 20:27

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) iškovojo dar vieną sunkią pergalę ir Pasaulio taurėje 69:53 parklupdė Graikiją.

G.Antetokounmpo dvigubo dublio neužteko (FIBA nuotr.)

Graikai pažabojo JAV puolimą, bet vis tiek pralaimėjo kritinį mačą (8)

09.07 17:13

Itin svarbias rungtynes Pasaulio taurės rungtynėse pralaimėjo Graikijos (2/2) rinktinė, Šendženo mieste 53:69 (17:19, 8:19, 12:16, 16:15) nusileidusi Jungtinėms Amerikos Valstijoms (JAV) (4/0).

B.Bogdanovičius ir kompanija nesigaili varžovų (FIBA nuotr.)

Serbija – naujoji JAV? Triuškinimais perrašinėja istoriją (8)

09.07 10:15

Serbijos krepšinio rinktinė Pasaulio taurėje atrodo itin sunkiai sustabdoma. Serbai varžovus trypia dar nematytais skirtumais.

Amerikiečiai penktadienį pailsės (FIBA nuotr.)

JAV prieš svarbias kovas treniruotis neketina

09.06 10:19

Pasaulio taurės grupių etapą įveikusi Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė šiemet nėra tokia galinga kaip anksčiau. Amerikiečiai dar nė karto nepelnė triženklio taškų skaičiaus, o turkus palaužė tik po pratęsimo.

Lietuvai nežadama vieta ketvirtfinalyje (FIBA nuotr.)

Pasaulio taurės reitinge JAV nukrito jau į trečią vietą, Lietuva – šešioliktuko viduryje (11)

09.06 09:25

FIBA ketvirtą kartą atnaujino Pasaulio taurės reitingą. Jame liko tik šešiolika į kitą etapą patekusių komandų, o likusios šalys - nereitinguotos.

J.Brownas išsiskyrė rezultatyvumu (FIBA nuotr.)

Sužvėrėjusi „Svajonių komanda“ parodė kitokį savo veidą – leido įmesti juokingą skaičių taškų (3)

09.05 17:08

Įspūdinga pergale Pasaulio taurės E grupės varžybose finišavo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) (3/0) rinktinė.

123...23

Įdomus faktas

Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas galėjo sutrukdyti Vladui Garastui pasiekti tokių trenerio karjeros aukštumų. Baigus krepšininko karjerą M.Paulauskui 1979 m. buvo pasiūlytas Kauno “Žalgirio” vyriausiojo trenerio postas, tačiau garsus krepšininkas atmetė pasiūlymą. “Tiesiog išsigandau”, - vėliau prisipažino M.Palauskas, neslėpdamas apgailestavimo dėl tokio sprendimo. Atsisakius M.Paulauskui į Kauną buvo pakviestas V.Garasastas – tuo metu Biržuose dirbęs ir mažai kam žinomas treneris. Su “Žalgiriu” ir SSRS rinktine karjeros viršūnę pasiekęs V.Garastas vėliau iki 1997 m. treniravo ir Nepriklausomos Lietuvos rinktinę, su kuria 1995 m. tapo Europos vicečempionu bei dukart Olimpinio bronzos medalio laimėtoju.