Los Andžele išdalinti Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sporto apdovanojimai, kuriuose didelio dėmesio sulaukė krepšininkų pasiekimai.

JAV merginos triuškino oponentes (FIBA nuotr.)

Be siurprizų: septyniolikmečių merginų finalinėje kovoje – JAV triumfas (3)

07.17 22:48

Pasaulio septyniolikmečių merginų čempionate titulą iškovojo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) merginos. Jos finale 84:62 (24:13, 12:13, 21:18, 27:18) įveikė ispanes.

Amerikiečiai švenčia (FIBA nuotr.)

Pustrečio kėlinio atsilikę JAV septyniolikmečiai galiausiai apgynė pasaulio čempionų vardą (7)

07.11 08:34

Ispanijoje finišavo septyniolikmečių pasaulio čempionatas, kurio finišas neišdegė šeimininkams.

Septyniolikmečiai pralaimėjo pusfinlį (FIBA nuotr.)

Prieš amerikiečius nepasispardę septyniolikmečiai kausis dėl pasaulio čempionato bronzos (109)

07.09 18:30

Lietuvos septyniolikmečių rinktinė kausis dėl pasaulio čempionato bronzos.

C.Flaggas yra vienas ryškiausių savo kartos talentų (FIBA nuotr.)

Septyniolikmečių varžove pusfinalyje tapo serbų nepagailėjusi JAV rinktinė (19)

07.08 18:33

Lietuvos rinktinė sužinojo savo varžovus pasaulio septyniolikmečių čempionato pusfinalyje.

NBA prasimušęs J.Alvarado žibėjo ir rinktinėje (FIBA nuotr.)

JAV ir Kanada triuškino varžovus, Puerto Riką ištempė NBA sužibęs talentas

07.05 09:00

FIBA Pasaulio taurės atrankos pirmasis etapas baigėsi ne tik Europoje, bet ir už Atlanto, kur taip pat netrūko įdomių kovų.

B.Griner prašo prezidento pagalbos (Scanpix nuotr.)

Dėl savo ateities bijanti B.Griner jautriu laišku kreipėsi tiesiai į JAV prezidentą (2)

07.05 08:29

Rusijoje sulaikyta moterų Nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) žvaigždė Brittney Griner kreipėsi tiesiai į Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentą Joe Bideną.

J.Jacksonas tapo rinktinės vedliu (FIBA nuotr.)

Pasaulio taurės atrankoje – JAV rinktinės pergalė Puerto Rike, Kanada triuškino Dominikos Respubliką

07.02 08:39

Atrankoje į Pasaulio taurę dar vieną pergalę įsirašė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė (4/1), kuri D grupės mače svečiuose 83:75 (21:20, 21:17, 24:14, 17:24) įveikė Puerto Riko (2/3) komandą.

JAV rinktinė laimėjo užtikrintai (FIBA nuotr.)

JAV rinktinė atsirevanšavo meksikiečiams (2)

02.28 09:26

FIBA Pasaulio taurės atrankoje tris mėnesius lauktą revanšą pasiekė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė (3/1).

J.Johnsonas žiba ir sulaukęs 40-ties (FIBA Europe nuotr.)

JAV rinktinę į pergalę vedė J.Johnsonas, Meksiką – Pasvalyje pasižymėjęs aukštaūgis (1)

02.25 09:45

FIBA Pasaulio taurės langą pergalingai pradėjo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė (2/1).

H.Pivorius pasidalino įspūdžiais apie žaidimą JAV

NCAA pirmuosius žingsnius žengiantis H.Pivorius: apie „kovo beprotybę“ ir nuo vaikystės lydinčius tolimus metimus (1)

01.06 18:00

Šį sezoną Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) galima stebėti visą būrį mūsų jaunųjų krepšininkų iš Lietuvos.

D.Amigo švenčia pergalę prieš JAV rinktinę (FIBA nuotr.)

I.Thomaso vedama JAV rinktinė nusileido Meksikai (7)

11.30 09:33

FIBA Pasaulio taurės atranka ir toliau nešykšti neįprastų rezultatų.

I.Thomasas buvo rezultatyviausias, bet stokojo efektyvumo (FIBA nuotr.)

I.Thomasas ištempė JAV rinktinę į sunkią pergalę Meksikoje (4)

11.29 09:15

FIBA Pasaulio taurės atrankoje lengva nėra net ir talento nestokojančiai Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komandai (1/0).

M.Buzelis sulaukė kvietimo prisijungti prie JAV jaunimo rinktinės

M.Buzeliui – kvietimas atstovauti JAV jaunimo rinktinei (24)

10.20 18:50

Vienu talentingiausių lietuvių išeivijos krepšininkų laikomas Matas Buzelis sulaukė kvietimo prisijungti prie Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) jaunimo rinktinės.

Eurolygoje lietuvių bus daugiau nei ispanų (Scanpix nuotr.)

Žaidėjų suvestinė: lietuvių Eurolygoje žais daugiau nei tris komandas turinčių ispanų (10)

09.26 12:00

Eurolygos sezonas startuoja jau artėjančią savaitę ir nors keletas klubų dar ieško papildymų, komandų sudėtys iš esmės yra suformuotos.

E.Butkus nelaimėjo nei ketvirtfinalio, nei metimų konkurso (FIBA nuotr.)

Aštuoniolikmečiai ketvirtfinalyje krito atsimušę į JAV sieną (1)

08.28 13:12

Lietuvos aštuoniolikmečių 3x3 rinktinė baigė pasirodymą Pasaulio taurėje Debrecene.

Vengrės iškovojo istorinį medalį (FIBA nuotr.)

Pasaulių devyniolikmečių čempionate – eilinis triumfas ir istorinis šeimininkių medalis (1)

08.15 23:11

Debrecene finišavo devyniolikmečių pasaulio čempionatas, kuriame triumfavo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė.

K.Durantas teigė, kad kelias aukso link nebuvo lengvas (FIBA nuotr.)

K.Durantas: daug kas mumis netikėjo ir netgi „nurašė“ (15)

08.07 09:40

Olimpiniame krepšinio turnyre Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšininkai 87:82 palaužė prancūzus ir ketvirtą kartą iš eilės iškovojo aukso medalius.

D.Lillardas olimpiadoje rinko po 11,2 taško (FIBA nuotr.)

D.Lillardui atsiskleisti olimpinėse trukdė trauma (6)

08.07 08:50

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė olimpinio krepšinio turnyro finale 87:82 nugalėjo Prancūzijos krepšininkus ir ketvirtą kartą iš eilės iškovojo olimpinį auksą.

Kova dėl aukso vyks pirmoji (FIBA nuotr.)

Olimpiados finalas – ankstyvą rytą, mūšis dėl bronzos – popiet (24)

08.05 16:19

Olimpiadoje atėjo lemiamų kovų metas, kurios vyks šeštadienį.

Įdomus faktas

1939 m. Europos čempionate Lietuva nugalėjo suomius 112:9 ir pasiekė didžiausią taškų skirtumą (103), iki tol pasiektą EČ rungtynėse. Šis rekordas išsilaikė 14 metų, kol 1953 m. buvusios TSRS rinktinė sutriuškino kitą Skandinavijos šalies – Danijos – krepšininkus 118:14 ir padidino skirtumą iki 104.