mama

Ch.Paulas norėjo aiškintis santykius (Scanpix nuotr.)

Ch.Paulas pasibaisėjęs – jo šeimai kliuvo nuo „Mavericks“ gerbėjų (12)

05.09 09:21

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynės tarp Fynikso Suns ir Dalaso Mavericks pažymėtos itin nemaloniu incidentu.

V.Dilys laukia deportacijos į Lietuvą (BNS nuotr.)

V.Dilio mama neigia jam inkriminuojamus kaltinimus: jis tėra nelegalas, kuris laukia deportacijos į Lietuvą (31)

08.17 13:37

„Apie kokius „pinigų plovimo“ kaltinimus kalbama? Tai visiška nesąmonė ir absurdas. Vilmantas paprasčiausiai pateko policijai neturėdamas galiojančios JAV vizos ir dabar laukia deportacijos į Lietuvą. Reikia aiškintis, o ne tikėti kažkokiais internetiniais puslapiais“, – po skandalingos žinutės apie buvusio krepšininko

K.Townso šeima koronaviruso neišvengė (Scanpix nuotr.)

NBA žvaigždė emocingai atsivėrė apie koronaviruso beveik pasiglemžtą mamą

03.25 08:11

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždę Karlą-Anthony Townsą koronavirusas paveikė itin asmeniškai - liga užklupo jo mamą.

Mirė D.Adomaičio mama (BNS nuotr.)

D.Adomaičio šeimoje – skaudi netektis (13)

07.05 11:09

Artėjant Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovyklos pradžiai skaudi žinia pasiekė komandos vyriausiąjį trenerį Dainių Adomaitį. Eidama 86 metus mirė jo mama Genovaitė Adomaitienė.

LiAngelo Ballas negalavo rungtynių metu (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Nauja „Ball in the Family“ serija: rungtynių metu vėmęs LiAngelo, nepatenkintas LaVaras ir apsilankymas išskirtiniame renginyje (8)

03.26 09:15

Žiūrovus pasiekė naujoji „Ball in the Family“ realybės šou serija. Ji prasidėjo nuo LaVaro paskelbtos naujienos šeimai – visi jie keliaus į „M.A.M.A“ apdovanojimus. Kol jaunieji sūnūs juokėsi iš to, kaip atrodys lietuviškieji „Grammy“ apdovanojimai, mama Tina nerimavo, kaip ji žengs ant raudonojo kilimo.

N.Giga nematė mamos 5 metus

Jaudinanti staigmena NCAA rungtyniaujančiam lietuviui žavi internautus iš viso pasaulio (22)

02.28 18:02

Viso pasaulio krepšinio gerbėjus sužavėjo vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota staigmena Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) rungtyniaujančiam lietuviui Norbertui Gigai. Džeksonvilio komanda suorganizavo siurprizą savo ekipos nariui, pasikviesdama jį į esą rungtynių vaizdo peržiūrą.

M.Pocius pasidalino žinute (Fotodiena.lt)

Mamos netekęs M.Pocius pasidalino jautriais išgyvenimais (5)

02.04 18:26

Kauno „Žalgirio“ komandos gynėjas Martynas Pocius prieš kelias dienas neteko savo mamos – ji Anapilin savaitgalį iškeliavo po klastingos ligos. Socialiniame tinkle krepšininkas per Pasaulinę vėžio dieną pasidalijo savo ir mamos Jūratės nuotrauka, po kuria parašė jautrią žinutę.

Eglė Valančiūnienė pagimdė Jonui pirmąjį sūnų (Fotodiena.lt)

J.Valančiūnas tapo tėčiu (6)

03.13 13:48

Krepšininką Joną Valančiūną aplankė gandrai. Naujienų portalo lrytas.lt žiniomis, jo žmona Eglė Valančiūnienė susilaukė sūnaus. Jis – pirmasis poros vaikas. „Džiaugiuosi labai, bet daviau priesaiką apie tai su niekuo nekalbėti“, – sakė garsaus krepšininko mama Danutė Valančiūnaitė, o jos nusiteikimą išdavė džiugus bei ...

Įdomus faktas

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų per 14 LKL sezonų atliko Robertas Giedraitis 1327 (3,34 vid. per rungt., 397 rungt.).