Šiandien 17-mečių Pasaulio taurės B grupės rungtynėse susitinka Lietuvos ir Kamerūno krepšininkai.
Pirmąją turnyro dieną lietuviai nugalėjo Kanadą (103:89), o kamerūniečiai neprilygo kinams – 72:90.
Lietuvos krepšininkai nuo pat dvikovos pradžios atitrūko – sužaidus 6,5 minutės skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą (15:5) ir toks išliko sužaidus pirmąjį kėlinį – 22:10. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – mūsiškiai toliau sėkmingai darbavosi gynyboje ir varžovai sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudojusi Lietuvos komanda įpusėjus susitikimui dar labiau nutolo – 38:21.
Norėdami komentuoti prisijunkite.