Tarpsezonio pranašai: kaip vasarą pasitinka aštuonios geriausios NBA ekipos (6)

Birželio 9 d., 12:50
Ši vasara gali būti lemtinga ne vienai NBA žvaigždei (Scanpix nuotr.)
Ši vasara gali būti lemtinga ne vienai NBA žvaigždei (Scanpix nuotr.)
Rokas Liolaitis

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas priartėjo prie finišo – jis gali užsidaryti jau kitomis rungtynėmis Toronte. Tuo pačiu tai reiškia, kad sezonas baigėsi net ir pačioms pajėgiausioms pasaulio ekipoms.

Portalas Krepsinis.net padės apžvelgti, ko iš aštuonių geriausiai šį sezoną pasirodžiusių NBA klubų galima tikėtis artimiausiu metu ir kokios perspektyvos jų laukia kitą sezoną.

Tarp komandoje likusių žaidėjų pateikti ir negarantuotus kontraktus („plius vieną“ žaidėjo bei komandos pasirinkimu turintys bei laukiantys kvalifikacinių pasiūlymų) turintys žaidėjai, o visi jie išrikiuoti pagal tai, kiek uždirbo praėjusį sezoną, pradedant nuo brangiausio.

Celtics Celtics

REKLAMA

Bostono „Celtics“ (49/33)

Sutartis kitam sezonui turi: Gordonas Haywardas (SF, 29 metai, 203 cm.), Alas Horfordas (C, 33 metai, 208 cm.), Kyrie Irvingas (PG, 27 metai, 191 cm.), Marcusas Smartas (PG, 25 metai, 193 cm.), Jaysonas Tatumas (SF, 21 metai, 203 cm.), Aaronas Baynesas (C, 32 metai, 208 cm.), Jaylenas Brownas (SG, 22 metai, 201 cm.), Terry Rozieris (PG, 25 metai, 185 cm.), Guerschonas Yabusele (PF, 23 metai, 203 cm.), Robertas Williamsas (C, 21 metai, 208 cm.), Semi Ojeleye (SF, 24 metai, 201 cm.).

Laisvi. Ryškiausias niekaip neapribotas „Celtics“ žaidėjas yra Marcusas Morrisas (PF, 29 metai, 206 cm.), jau sulaukęs dėmesio iš kelių lygos klubų. Bostoną veikiausiai paliks ir Europoje labiau nei NBA žinomi Bradas Wanamakeris (SG, 29 metai, 193 cm.) bei vokietis Danielis Theisas (PF, 27 metai, 203 cm.). Kitų žaidėjų padėtys – sudėtingesnės. A.Horfordas, K.Irvingas ir A.Baynesas patys galės spręsti savo likimą („player option“). A.Horfordas gauna maksimalią algą (30 milijonų JAV dolerių), todėl turėtų pasirinkti pinigus. A.Baynesas 5 milijonus JAV dolerių galėtų uždirbti ir kitame klube, tačiau yra sistemos žaidėjas, todėl veikiausiai liks Bostone. Tuo tarpu K.Irvingas jam žadamą 21 milijoną JAV dolerių gali gauti bet kur, todėl jo likimas išlieka labiausiai miglotas.

REKLAMA

„Algų kepurė“. Finansinė komandos padėtis priklausys nuo žaidėjų pasirinkimų. Šiuo metu garantuotų kontraktų suma siekia apie 60 milijonų JAV dolerių. Jei T.Rozierio (apribotas laisvasis agentas) išlaikymas atsieis brangiai, o A.Horfordas ir K.Irvingas nuspręs likti klube, „Celtics“ „algų kepurė“ bus išeikvota ir laisvųjų agentų rinkoje teks suktis su išimtimis bei minimaliais resursais. Net ir išvykus K.Irvingui, „Celtics“ laisvi liktų tik apie 10 milijonų JAV dolerių.

Tarpsezonio tikslai. „Celtics“ yra sau iškėlę du konkrečius tikslus – išsaugoti K.Irvingą ir gauti Anthony Davisą. Visa tai yra net painiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dėl „Derricko Rose‘o taisyklės“, komanda mainais gali gauti daugiausiai vieną tokio kalibro žaidėją, o juo komandoje jau yra K.Irvingas. A.Daviso kontraktas šią vasarą nesibaigia, todėl vienintelė „Celtics“ galimybė surinkti juos abu – paleisti K.Irvingą, mainais gauti A.Davisą ir tada pasirašyti naują kontraktą su įžaidėju, jau kaip laisvuoju agentu. Tai atrodo itin sudėtinga, o ir K.Irvingas jau siejamas su Niujorko bei Bruklino klubais. „Celtics“ taip pat gali siekti išmainyti brangiausią komandos žaidėją G.Haywardą (32 milijonai JAV dolerių per sezoną), kuris neatidirba savo pinigų, tačiau tai nėra pirminis prioritetas.

REKLAMA

Kito sezono prognozė. Labai daug kas priklausys nuo K.Irvingo sprendimų šią vasarą. Sujungus jį su A.Davisu, „Celtics“ gali tapti viena favoričių kovoje dėl titulo, tačiau blogiausiu atveju „keltams“ gresia likimas prie suskilusios geldos. Likus be K.Irvingo bei naujoms armijoms iškilus Brukline bei Niujorke, „Celtics“ liktų tik Rytų konferencijos vidutiniokais bei galėtų užsiimti jaunųjų savo talentų auginimu.

76ers, Butleris 76ers, Butleris

Filadelfijos „76ers“ (51/31)

Sutartis kitam sezonui turi: Joelis Embiidas (C, 25 metai, 213 cm.), Jimmy Butleris (SG, 29 metai, 203 cm.), Benas Simmonsas (PG, 22 metai, 208 cm.), Jonathonas Simmonsas (SF, 29 metai, 198 cm.), Zhaire‘as Smithas (SG, 19 metų, 193 cm.), Jonah Boldenas (PF, 23 metai, 208 cm.), Jamesas Ennisas (SF, 28 metai, 201 cm.).

REKLAMA

Laisvi. „76ers“ vadovai turės daug darbo siekiant užpildyti komandos sudėtį, nes klubas turi garantuotus kontraktus su vos penkiais žaidėjais. Patys vasarą savo likimą spręs J.Butleris ir J.Ennisas. Pastarasis šį sezoną uždirbo vos 1,6 milijono JAV dolerių ir tikrai gali medžioti didesnius pinigus, o 19,8 milijono JAV dolerių uždirbęs J.Butleris ieškos maksimalaus kontrakto, Filadelfijoje ar bet kur kitus. J.J.Redickas (SG, 34 metai, 193 cm.) ir Bobanas Marjanovičius (C, 30 metų, 221 cm.) yra patenkinti buvimu Filadelfijoje, todėl tiesiog reikės juos priimti už protingus pinigus. Tyliojo Tobiaso Harriso (SF, 26 metai, 206 cm.) motyvai ir norai nėra aiškūs, tačiau jam tektų taip pat nepagailėti didelių pinigų, nes puolėjo vertė yra aukšta. Tuo tarpu veteranai Mike‘as Scottas (PF, 30 metų, 203 cm.) ir Amiras Johnsonas (C, 32 metai, 206 cm.), iki šiol neatsiskleidęs turkas Furkanas Korkmazas (SG, 21 metai, 201 cm.) bei gynybos specialistas T.J.McConnellis (PG, 27 metai, 188 cm.) yra antriniuose komandos planuose.

„Algų kepurė“. Šiuo metu klubas turi garantuotų kontraktų už vos 45 milijonus JAV dolerių („algų kepurė“ siekia 109,5 milijono), tačiau tai natūralu, kai sudėtyje tiek mažai žaidėjų. „76ers“ privalės gerokai paploninti piniginę, kad išsaugotų visus šio sezono lyderius, todėl į gausią laisvųjų agentų rinką dairytis neturės nei laiko, nei lėšų.

REKLAMA

Tarpsezonio tikslai. Sezono metu „76ers“ generalinis direktorius Eltonas Brandas atliko ne vieną drąsų sprendimą, o dabar turės tvarkytis su šių pasekmėmis. Daug buvo iškeista už trumpalaikius kontraktus turinčius T.Harrisą bei J.Butlerį, kuriuos išlaikyti nebus lengva, bet tai padaryti – privaloma, nes tokiu atveju žaidėjai ir naujokų biržos šaukimai bus išsiuntinėti veltui. Vasaros tikslu galima pavadinti ir būtinybę priversti B.Simmonsą laidyti tritaškius, tačiau nežinia, kiek tai įmanoma.

Kito sezono prognozė. Išlaikiusi J.Butlerį ir T.Harrisą, „76ers“ išliktų viena lygos favoričių. Juk ne veltui Filadelfijos klubas buvo per vieną metimą nuo to, kad eliminuotų šiuo metu finale pirmaujančius Toronto krepšininkus. Jei šie žaidėjai išvyktų, Filadelfijos klubas vėl taptų itin priklausomas nuo J.Embiido ir B.Simmonso, tai reikštų žingsnį atgal „procese“ ir kelias prarastas vietas turnyro lentelėje, potencialiai iškrentant iš pirmojo Rytų konferencijos ketverto.

Hardenas Hardenas

REKLAMA

Hjustono „Rockets“ (53/29)

Sutartis kitam sezonui turi: Chrisas Paulas (PG, 34 metai, 183 cm.), Jamesas Hardenas (SG, 29 metai, 195 cm.), Clintas Capela (C, 25 metai, 208 cm.), Ericas Gordonas (SG, metų, 193 cm.), P.J.Tuckeris (SF, 34 metai, 198 cm.), Nene Hilario (C, 36 metai, 210 cm.), Isaiah Hartensteinas (PF, 21 metai, 213 cm.), Gary Clarkas (PF, 24 metai, 203 cm.), Chrisas Chiozza (PG, 23 metai, 183 cm.), Michaelas Frazieris (SG, 25 metai, 193 cm.).

Laisvi. 11 milijonų JAV dolerių šį sezoną uždirbęs Imanas Shumpertas (SG, 28 metai, 194 cm.) į Hjustoną veikiausiai jau negrįš. Įdomesnis yra kitų žaidėjų likimas – Geraldas Greenas (SG, 33 metai, 201 cm.), Austinas Riversas (PG, 26 metai, 193 cm.) ir Kennethas Fariedas (PF, 29 metai, 203 cm.) „Rockets“ gretose žaidė minimaliais kontraktais ir visi kartu uždirbo vos 4 milijonus JAV dolerių. Visi jie tapo svarbia „Rockets“ dalimi ir turėjo puikių atkarpų bei klubui praverstų kitą sezoną, tačiau tam „raketos“ turės išleisti gerokai daugiau pinigų nei šiemet. Laisvuoju agentu taps ir Danuelis House‘as (SF, 26 metai, 210 cm.), kurį „Rockets“ tikisi išlaikyti permušdami kitų klubų pasiūlymus.

REKLAMA

„Algų kepurė“. „Rockets“ piniginėje švilpauja vėjai. Vien Ch.Paulas ir J.Hardenas kartu uždirba 77 milijonus JAV dolerių, o visa dabartinė komandos sudėtis atsieina 125 milijonus JAV dolerių. Vis dėlto ekipos generalinis direktorius Daryllas Morey gavo savininko Tilmano Fertittos leidimą viršyti „algų kepurę“ ir mokėti prabangos mokestį, kad tik sustiprintų komandą.

Tarpsezonio tikslai. Dabartinė komandos sudėtis yra pajėgi pretenduoti į titulą, o kertiniai žaidėjai susaistyti ilgalaikiais kontraktais, todėl „Rockets“ vasara galėjo būti rami, bet viską sumaišė vidutinis pasirodymas šį sezoną. Hjustono klubas Vakarų konferencijoje liko vos ketvirtas bei atkrintamosiose eilinį kartą nusileido „Warriors“. Tai pasufleravo, kad atėjo laikas permainoms – klubas yra pasiruošęs iškeisti bet kurį komandos žaidėją (išskyrus J.Hardeną). Dabar sunku spėlioti, kas iš to gausis, bet „Rockets“ dar gali sudrebinti rinką.

Kito sezono prognozė. Nors ir pasikeis aplinkos detalės, kitą sezoną Hjustone ir toliau matysime J.Hardeną nardymą Mike‘o D‘Antoni schemose, todėl ir rezultatų galima tikėtis panašių. Ryškiausias NBA barzdočius dar neįrodė, kad gali atvesti komandą iki titulo, tačiau tikrai išlaikys ją pirmajame Vakarų konferencijos penkete.

REKLAMA

McCollumas, Lillardas McCollumas, Lillardas

Portlando „Trail Blazers“ (53/29)

Sutartis kitam sezonui turi: Damianas Lillardas (PG, 28 metai, 191 cm.), C.J.McCollumas (SG, 27 metai, 191 cm.), Evanas Turneris (SF, 30 metų, 201 cm.), Jusufas Nurkičius (C, 24 metai, 213 cm.), Moe Harklessas (SF, 26 metai, 206 cm.), Meyersas Leonardas (PF, 27 metai, 216 cm.), Zachas Collinsas (PF, 21 metai, 213 cm.), Anfernee Simmonsas (SG, 24 metai, 193 cm.), Skalas Labissiere‘as (PF, 23 metai, 210 cm.), Gary Trentas (SG, 20 metų, 198 cm.).

Laisvi. Portlande nustoja galioti iškart penkių komandoje pritapusių žaidėjų kontraktai – Al-Faruqo Aminu (PF, 28 metai, 206 cm.), Rodney Hoodo (SG, 26 metai, 203 cm.), Setho Curry (SG, 28 metai, 188 cm.), Jake‘o Laymano (SF, 25 metai, 206 cm.) ir Eneso Kanterio (C, 27 metai, 210 cm.). „Trail Blazers“ niekada nebuvo patraukli vieta laisviesiems agentams, o ir pinigų žvaigždėms neturi, todėl tiesiog stengsis išsaugoti patikrintus žaidėjus.

REKLAMA

„Algų kepurė“. Visi klubo kontraktai kitam sezonui yra garantuoti, jų suma – 123,8 milijono JAV dolerių. Tai yra virš „algų kepurės“ lubų, todėl naujokus teks vilioti minimaliais kontraktais ar kitomis sistemos išimtimis.

Tarpsezonio tikslai. „Trail Blazers“ neturi faktorių, kuriais pritrauktų laisvuosius agentus – maža krepšinio rinka, užpildyta „algų kepurė“, o ir prie favoritų laimėti titulą jie nepriskiriami. Didesnę mainų vertę komandoje taip pat turi tik lyderiai D.Lillardas ir C.J.McCollumas, su kuriais skirtis klubas tikrai nenorės po pasiekto Vakarų konferencijos finalo. Portlande galima laukti dar vienos ramios vasaros, su viltimi vėl patriukšmauti atkrintamosiose.

Kito sezono prognozė. Drąsiai galima teigti, kad šį sezoną „Trail Blazers“ iššoko aukščiau bambos ir nukeliaudami iki pat konferencijos finalo viršijo savo galimybes. Komandos sudėtyje, vadovybėje ar trenerių štabe ryškių pokyčių nesišviečia, todėl ir rezultatus galima žadėti panašius – įprastai solidus reguliarusis sezonas bei atkrintamųjų loterija, pasibaigsianti vėl nepasiekus finalo.

Jokičius Jokičius

REKLAMA

Denverio „Nuggets“ (54/28)

Sutartis kitam sezonui turi: Paulas Millsapas (PF, 34 metai, 203 cm.), Nikola Jokičius (C, 24 metai, 213 cm.), Gary Harrisas (SG, 24 metai, 193 cm.), Masonas Plumlee (PF, 29 metai, 210 cm.), Willas Bartonas (SG, 28 metai, 198 cm.), Jamalas Murray‘us (PG, 22 metai, 193 cm.), Trey‘us Lylesas (PF, 23 metai, 208 cm.), Michaelas Porteris (PF, 20 metų, 208 cm.), Juancho Hernangomezas (PF, 23 metai, 206 cm.), Torrey Craigas (SF, 28 metai, 201 cm.), Malikas Beasley (SG, 22 metai, 195 cm.), Monte Morrisas (PG, 23 metai, 191 cm.), Jarredas Vanderbiltas (PF, 20 metų, 206 cm.).

Laisvi. Vienintelis žinomesnis komandą paliekantis žaidėjas – Isaiah Thomasas (PG, 30 metų, 175 cm.), ryškaus pėdsako Denveryje nepalikęs. Pasitikėjimą mažyliu už minimalią sumą gali parodyti kitas NBA klubas, bet „Nuggets“ jis nereikalingas. Komandai priklauso teisė rinktis, ar kloti ant stalo 30 milijonų JAV dolerių, kad dar metus išlaikytų P.Millsapą, bet veikiausiai klubas puolėją pasiliks.

„Algų kepurė“. Išlaikius P.Millsapą, „Nuggets“ atlyginimų suma sieks 121 milijonų JAV dolerių. Papildomų išlaidų vasarai Denverio klubas neplanuoja.

REKLAMA

Tarpsezonio tikslai. Klubas išlaiko visą savo branduolį, o lyderio N.Jokičiaus kontraktas galioja iki pat 2022-ųjų, todėl Artūro Karnišovo ir kitų lietuvių Denveryje laukia gana ramios atostogos. Ryškių korekcijų komandos sudėtyje galima nesitikėti – kitą sezoną „Nuggets“ bandys lygą užkariauti tuo pačiu sąstatu.

Kito sezono prognozė. Denverio klubas turi jauną branduolį, kuris visą sezoną laikėsi tarp lygos lyderių, užėmė antrąją vietą Vakarų konferencijoje ir dar įgavo solidžios patirties dviejose septynių rungtynių serijose. Jei klubo neužklups masinės traumos ar kitos negandos, o jaunimas nenustos augęs, kitą sezoną galima tikėtis bent jau panašių rezultatų.

Curry, Greenas Curry, Greenas

Oklando „Golden State Warriors“ (57/25)

REKLAMA

Sutartis kitam sezonui turi: Stephenas Curry (PG, 31 metai, 191 cm.), Kevinas Durantas (SF, 30 metų, 206 cm.), Draymondas Greenas (PF, 29 metai, 201 cm.), Andre Iguodala (SF, 35 metai, 198 cm.), Shaunas Livingstonas (PG, 33 metai, 201 cm.), Jacobas Evansas (SG, 21 metai, 198 cm.), Damianas Jonesas (C, 23 metai, 213 cm.), Alfonzo McKinnie (SF, 26 metai, 203 cm.).

Laisvi. Vasarą „Warriors“ dinastija gali subyrėti į šipulius – baigiasi Klay‘aus Thompsono (SG, 29 metai, 201 cm.) ir DeMarcuso Cousinso (C, 28 metai, 210 cm.) kontraktai, o K.Durantas savo likimą spręs pats. Jis gali paimti 31,5 milijono JAV dolerių už dar vieną sezoną arba pasukti savais keliais, o būtent pastarasis variantas atrodo tikėtesnis. Maža to, baigiasi ir epizodinių žaidėjų Jono Jerebko (PF, 32 metai, 208 cm.), Kevono Looney (C, 23 metai, 206 cm.), Quinno Cooko (PG, 26 metai, 188 cm.) bei Jordano Bello (PF, 24 metai, 206 cm.) sutartys. Klubui tvarkantis su žvaigždėmis, šie gali tiesiog išsibėgioti. Andrew Bogutas (C, 34 metai, 213 cm.) jau įsipareigojo kitą sezoną grįžti į gimtinę.

„Algų kepurė“. Įskaičiuojant ir K.Duranto kontraktą, „Warriors“ yra įsipareigojusi kitą sezoną išleisti 113 milijonų JAV dolerių. K.Duranto išvykimo atveju, Oklando klubo piniginėje atsiras vietos vienai žvaigždei, bet vis tiek labiau tikėtina, kad daugiau žinomų žaidėjų paliks „Warriors“ nei atvyks į komandą.

Tarpsezonio tikslai. Klubas bet kuriuo atveju dės visas pastangas, kad išlaikytų K.Durantą ir K.Thompsoną. Klaustukas kabo ties D.Cousinso pavarde, kuris jau sukaupė nemenką traumų istoriją, o ir finalo serijoje primena tik savo šešėlį, todėl pasiliekamas būtų tik už minimalią sumą. Visoms žvaigždės išsibėgiojus, „Warriors“ lauktų kitas galvosūkis – ką daryti su laisvais pinigais. Vilioti naują žinomą veidą, ar pasiūlyti naują ilgalaikį kontraktą D.Greenui? Į tai atsakyti gali tik patys klubo vadovai.

Kito sezono prognozė. Tikėtina, kad atėjo „Warriors“ dinastijos pabaiga. Praradus tris savo žvaigždes Oklando ekipa nekristų tiesiai į dugną, tačiau taptų tik viena iš daugelio pajėgių vakarų konferencijos ekipų, besigrumiančių dėl vietos viršūnėje. S.Curry gautų progą įrodyti tikrąją savo vertę, o Kalifornijos ekipa nebebūtų vadinama aiškia favorite iškovoti titulą. Išlaikius K.Durantą arba K.Thompsoną, ateitis atrodo šviesesnė, tačiau kasmet vis skystėjanti klubo rotacija plėšo „Warriors“ nenugalimumo šydą.

Lowry Lowry

Toronto „Raptors“ (58/24)

Sutartis kitam sezonui turi: Kyle‘as Lowry (PG, 33 metai, 185 cm.), Marcas Gasolis (C, 34 metai, 216 cm.), Kawhi Leonardas (SF, 27 metai, 201 cm.), Serge‘as Ibaka (C, 29 metai, 208 cm.), Normanas Powellas (SF, 26 metai, 193 cm.), Fredas VanVleetas (PG, 25 metai, 183 cm.), O.G.Anunoby (SF, 21 metai, 203 cm.), Pascalis Siakamas (PF, 25 metai, 206 cm.), Chrisas Boucheras (PF, 26 metai, 208 cm.), Malcolmas Milleris (SF, 26 metai, 201 cm.).

Laisvi. Tarp ryškių komandos žaidėjų galimybės pratęsti kontraktą neturi tik Danny Greenas (SG, 31 metai, 198 cm.). Klubą paliks ir už minimalius pinigus jame buvę Patrickas McCaw (SG, 23 metai, 201 cm.), Jeremy Linas (PG, 30 metų, 191 cm.) bei Jodie Meeksas (SG, 31 metai, 193 cm.). M.Gasolio ir K.Leonardo kontraktuose yra numatytos „player option“, reiškiančios, kad jie patys spręs, ką daryti po šio, potencialiai čempioniško sezono. M.Gasolis neabejotinai pasirinks dar metus pažaisti už 26 milijonus JAV dolerių, nes niekur kitur tokių pinigų negautų. Tuo tarpu K.Leonardo situacija yra daug kartų apkalbėta ir gerokai painesnė.

„Algų kepurė“. Įskaičiavus M.Gasolio ir K.Leonardo atlyginimus, „Raptors“ kitą sezoną išleis 131 milijoną JAV dolerių, todėl turės laisvės tik kosmetiniams sudėties pakitimams.

Tarpsezonio tikslai. Neabejotinai svarbiausias „Raptors“ tikslas, siektas nuo pat puolėjo atvykimo, yra K.Leonardo išlaikymas. Čempionų titulas padėtų tai padaryti bent jau trumpam, tačiau jokio užtikrintumo būti čia negali. Liepos pradžioje išsprendus savo žvaigždės klausimą, „Raptors“ galės imtis ir šalutinių tikslų – D.Greeno išsaugojimo bei likusių sudėties vietų užpildymo.

Kito sezono prognozė. Laimėjusi titulą „Raptors“ nusipieštų taikinį sau ant kaktos ir kitą sezoną sulauktų itin motyvuotų varžovų kiekviename mače. Tai kiek apsunkintų Toronto klubo žygį, tačiau su K.Leonardu jis neabejotinai išliktų tarp lygos favoritų. Puolėjo išvykimo atveju, „Raptors“ gresia Rytų konferencijos vidutiniokų likimas.

Antetokounmpo Antetokounmpo

Milvokio „Bucks“ (60/22)

Sutartis kitam sezonui turi: Giannis Antetokounmpo (PF, 24 metai, 210 cm.), George‘as Hillas (PG, 33 metai, 191 cm.), Ericas Bledsoe (PG, 29 metai, 185 cm.), Khrisas Middletonas (SG, 27 metai, 203 cm.), Tony Snellas (SG, 27 metai, 201 cm.), Ersanas Ilyasova (PF, 32 metai, 208 cm.), D.J.Wilsonas (PF, 23 metai, 208 cm.), Donte DiVincenzo (SG, 22 metai, 193 cm.), Spenceris Hawesas (), Patas Connaughtonas (SG, 26 metai, 193 cm.), Sterlingas Brownas (SG, 24 metai, 198 cm.).

Laisvi. Vasarą gali gerokai aptrupėti „Bucks“ priekinė linija – baigiasi Nikola Mirotičiaus (PF< 28 metai, 208 cm.), Brooko Lopezo (C, 31 metai, 213 cm.) ir Pau Gasolio (C, 38 metai, 213 cm.) kontraktai. Nustoja galioti ir 2017-ųjų NBA metų naujoko Malcolmo Brogdono (PG, 26 metai, 195 cm.) sutartis. Be to, K.Middletonas pasiliks tik priėmęs „player option“ sąlygą. Pagal šią, jis kitą sezoną uždirbtų vos 13 milijonų JAV dolerių. Į „Visų žvaigždžių“ rungtynes patekęs gynėjas neabejotinai yra vertas daugiau ir norės šiuos pinigus išsigryninti, todėl „Bucks“ gali tekti patuštinti kišenes.

„Algų kepurė“. Šiuo metu „Bucks“ yra įsipareigojusi kitą sezoną išmokėti 100 milijonų JAV dolerių. Pakėlus K.Middletono atlyginimą iki deramos ribos bei susigrąžinus B.Lopezą ar M.Brogdoną, „Bucks“ išlaidos perkops „algų kepurės“ ribas, todėl į laisvųjų agentų rinką Milvokio klubas gali nesidairyti.

Tarpsezonio tikslai. „Bucks“ tiesiog turi stengtis išlaikyti branduolį, leidusį triumfuoti reguliariajame sezone. G.Antetokounmpo dar tik artėja link savo karjeros piko bei apsipranta Mike‘o Budenholzerio schemose. Milvokio klubui nėra priežasčių gadinti veikiančio mechanizmo ir dar bent kelis sezonus galima mėginti lygą užkariauti dabartiniu sąstatu.

Kito sezono prognozė. Jei „Bucks“ sugebės išlaikyti bent kelis komandą paliekančius žaidėjus, kitą sezoną galima tikėtis panašių rezultatų. Dar žingsnį į priekį dėjęs G.Antetokounmpo vėl bus MVP pretendentas, o Milvokio klubas turės realią galimybę šturmuoti Rytus.


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti


  • Rungtynės
  • Žaidėjas
  • LT žaidėjas