„Rasų“ dalyvavimu lažybose apkaltintas E.Šeškus rungtyniavo su stresiniu kojos lūžiu (9) gynėjui sezonas jau baigtas

Sausio 11 d., 16:35
Edvinas Šeškus Organizatorių nuotr.
Edvinas Šeškus Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Krepsinis.net

Su Prienų–Birštono „Vytauto“ komanda sutartį neseniai sudaręs Edvinas Šeškus šį sezoną ant parketo nebepasirodys, nes jam diagnozuotas kairės kojos stresinis lūžis.

20-metis kęsdamas kojos skausmus rungtyniavo Raseinių „Rasų“ gretose, kol klubo ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) nebuvo apkaltintas dalyvavimu lažybose bei suspenduotas iki sezono pabaigos.

„Rasų“ vadovai surinko vaizdo medžiagą, kuri kėlė įtarimą dėl prieniškio neva dalyvavimo nešvariuose susitarimuose, bet kelis mėnesius E.Šeškaus banguotą žaidimą lėmė stresinis kojos lūžis.

„Man diagnozuotas stresinis kojos lūžis. Dar aiškinsis dėl ko viskas nutiko, bet sezonas jau baigtas. Nepavyks išvengti ir operacijos“, – atsiduso su portalo Krepsinis.net žurnalistu bendraudamas E.Šeškus.

REKLAMA

E.Šeškus buvo išsisukęs dešinės kojos čiurną, kairioji koja buvo patyrusi stresinį lūžį, tačiau ėjo į aikštelę ir kovojo už „Rasus“, bet viskas baigėsi tuo, jog buvo apkaltintas lažybomis bei išmestas iš klubo.

„Jaučiau skausmus, bet nevažiavau tikrintis pas medikus, nes maniau, jog nieko rimto. Skolinimo sutartis turėjo baigtis iš karto po Naujųjų metų ir būčiau grįžęs į „Lietuvos rytą“ bei ten pasitikrinęs pas klubo daktarą. Turėsiu pamoką ateičiai, jog kai tik pajunti skausmus, reikia tuoj pat kreiptis į medikus“, – sakė E.Šeškus.

Viename šalies portalų pasirodė vaizdo medžiaga, kurią atrinko „Rasų“ klubas ir NKL pateikė kaip įrodymą neva E.Šeškus ir Augustinas Jankaitis tyčia žaidė prastai. Toks vaizdo klipas tik prajuokino „Vytauto“ žaidėjus.

„Rūbinėje visi žaidėjai žiūrėjo tuos įrašus ir juokėsi. Sakė, kad iš LKL mačų galima pririnkti dar ne tokių liapsusų, bet niekas nepuola žmonių kaltinti dalyvavimu lažybose“, – atskleidė E.Šeškus.

„Kitam sezonui būsiu pasiruošęs ir sugrįšiu į aikštę visiems įrodyti, jog klydo“, – pridūrė jis.

E.Šeškus šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) spėjo sužaisti vos pusantros minutės.

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja