vytautas

S.Jasaitis reklamavo „Vytauto“ vandenį (BNS nuotr.)

Paskaičiuota, kiek krepšininkai vidutiniškai per treniruotes išgeria vandens (15)

09.17 12:57

„Betsafe–LKL“ krepšininkai ateinantį sezoną vėl gers natūralų mineralinį vandenį „Vytautas“. Lietuvos krepšinio lyga susigrąžino ilgametį partnerį. Ateinantį sezoną „Betsafe–LKL“ komandos suvartos beveik 100 tūkst. litrų „Vytauto“. Kad gautų pakankamai aktyviųjų mineralų, kiekvienas lygos krepšininkas per sezoną išgers...

J.Sinica stebisi lėtai judančia rinka (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Jokių pasiūlymų kol kas nesulaukęs J.Sinica: norai visada turi būti maksimalūs (12)

08.10 11:07

Šią vasarą laisvųjų agentų rinkoje „prekyba“ vyksta lėtokais tempais. Darbą rasti nelengva tiek legionieriams, tiek neprastą sezoną sužaidusiems lietuviams. Su tokia situacija susidūrė ir Prienų–Birštono „Vytauto“ klubui atstovavęs Justas Sinica. Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) jis per 25 minutes pelnydavo p...

T.Dimša nesibaigus sezonui paliko Prienus (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Prienus į Italiją iškeitęs bei karjerą užsienyje tęsti norintis T.Dimša žino, kokio sprendimo antrąkart priimti nebenorėtų (10)

08.02 16:00

Frazę, jog praėjęs sezonas buvo labai sudėtingas, galima būtų išgirsti iš kone visų „Prienų“ klubo žaidėjų, trenerių ir klubo darbuotojų. Ballų atvykimas į mažą Lietuvos miestelį įnešė daug šurmulio, pasikeitimų ir streso, kadangi greitai teko susitaikyti su paskutine vieta Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“).

V.Šeškus toliau treniruos ekipą (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Prienų klubas pristatė atnaujintą logotipą (13)

07.25 14:45

„Prienų“ klubas pradeda darbuotis ruošdamasis naujajam Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezonui. Paskutinę vietą užėmusi, bet lygoje likusi komanda pakeitė pavadinimą – dabar vadinsis „Prienais“, o ne „Vytautu“, kaip kad buvo pastaraisiais metais. Taip pat ekipa nebeatstovaus Birštonui.

E.Žukauskas keliasi žaisti į Rusiją (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Puikų sezoną sužaidęs E.Žukauskas keliasi į Vieningosios lygos klubą (11)

07.17 14:25

Prienų–Birštono „Vytauto“ komandoje sužibėjęs Eigirdas Žukauskas vėl išvyksta rungtyniauti į užsienį. Oficialiai paskelbta, kad 26 metų 201 cm ūgio universalus puolėjas pasirašė dvejų metų sutartį su Permės „Parma“ ekipa, kuri varžosi Vieningoje lygoje. Apie vykusias derybas portalas Krepsinis.

LKL klubai kol kas neskuba komplektuoti sudėčių (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

P.Butkevičius paaiškino, kodėl LKL vasaros turguje įsivyravusi stagnacija (5)

07.09 16:06

„Betsafe–LKL“ sezonas baigėsi prieš tris savaites, tačiau stipriausios šalies lygos klubai neskuba rikiuodami gretas artėjančiam sezonui. Pirmenybėse dalyvaujančios ekipos įsigijo vos šešis naujus žaidėjus, su penkiais krepšininkais buvo pratęstos sutartys.

V.Šeškaus noras likti LKL turėtų būti išpildytas (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Prienų krepšinis lieka gyvas: „Vytautas“ – pasiruošęs tęsti dalyvavimą LKL čempionate (43)

07.09 15:21

Praėjusį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezoną prasčiausiomis nuotaikomis užbaigė Prienų–Birštono „Vytauto“ komanda. Už išaugusį populiarumą dėka Ballų šou ir panaikintas skolas teko sumokėti kita kaina – paskutine vieta lygoje

„Vytautas“ grįš prie senojo pavadinimo (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

LKL išlikti siekiantis Prienų klubas sulaukė savivaldybės paramos, keis pavadinimą (13)

07.06 08:15

Liepos 5 d. Prienų rajono Savivaldybės tarybos nariai po gan karštų diskusijų nutarė, jog kitų metų biudžete krepšinio klubui „Prienai“, kurio dalininke ruošiasi tapti savivaldybė, skirs daugiau negu pusę reikalingo biudžeto dalyvavimui LKL, jei bus priimtas LKL valdybos sprendimas, leidžiantis komandai likti aukščiaus...

Prienų klubas turi šansą išlikti LKL (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Visiška nežinomybė dėl paskutinės vietos LKL: „Vytis“ neturi salės, „Vytautas“ turi šansą likti (26)

07.02 12:15

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) kai kurios komandos jau pradėjo komplektacijos darbus, o trys ekipos dar negali dėliotis savo planų.

LiAngelo Ballas  pasisakė apie laiką Lietuvoje (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Ballų kliedesius tęsia LiAngelo: „Vytauto“ žaidėjai pavydėjo, nes man 19 metų ir esu amerikietis (24)

06.15 16:23

Palikusi Lietuvą Ballų šeima grįžo namo ir tapo apsupta vietinės žiniasklaidos. LaMelo, LiAngelo ir LaVaras dalyvavo ir radijo laidoje, kurioje sakė, jog Prienų–Birštono „Vytauto“ žaidėjai buvo pavydūs. Apie tai kalbėjo Gelo.  „Jie pavydėjo man, nes esu vos 19-os ir amerikietis.

Li.Ballas tiki patobulėjęs Lietuvoje (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Su „Lakers“ dirbęs Li.Ballas jaučiasi patobulėjęs Lietuvoje, tėvo skandalams daug dėmesio neskiria (9)

05.30 09:09

Ilgą laiką Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) skautai pro pirštus žiūrėjo į dalį sezono Prienų-Birštono „Vytaute“ praleidusį LiAngelo Ballą, tačiau šis pamažu ima atkreipti stipriausios pasaulio lygos atstovų dėmesį. Gynėjas sudalyvavo Los Andželo „Lakers“ peržiūroje ir šioje solidžiai pasirodė atakuodamas iš t...

E.Šeškus svarstė galimybę išvykti (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Apie dėl Ballų atsiradusią trintį kalbėjęs E.Šeškus: aš irgi pradėjau svarstyti, kad reiktų pakeisti aplinką (3)

05.17 19:05

Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipai šis sezonas buvo tarsi Holivudo filmas. Klubas gavo tiek dėmesio, kurio užtektų visoms Lietuvos komandoms kartu sudėjus. Vis dėlto skirtingai nei Holivudo filmuose, „Vytauto“ pabaiga nebuvo laiminga ir „Betsafe–LKL“ čempionato dugne atsidūręs klubas balansuoja ties iškritimo iš elitinio...

V.Šeškus ieško būdų, kaip išsaugoti Prienų klubą lygoje (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

„Vytis“ artėja prie LKL, „Vytautas“ dar turi šiaudą (38)

05.10 12:45

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) kitą sezoną gali rungtyniauti daugiau nei dešimt klubų, bet tokia galimybė atrodo miglota.

R.Giedraitis šį sezoną buvo fenomenaliai taiklus (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

LKL statistikos suvestinė: šiauliečių dominavimas, be aiškaus lyderio apsiėjęs „Žalgiris“ ir R.Giedraičio efektyvumas (3)

05.10 10:15

Baigėsi jubiliejinis 25-asis Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe LKL) reguliarusis sezonas. Jame ir vėl netrūko įnirtingų kovų, nustebinusių bei nuvylusių pasirodymų, o visa tai ir vėl geriausiai iliustruoja statistika.

Š.Jasikevičius šį kartą buvo itin nekalbus (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Š.Jasikevičius: situacija nėra mums palanki, bet turime tuos keturis LKL ratus ir reikia juos sužaisti (5)

05.09 21:19

Kauno „Žalgiris“ reguliarųjį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) sezoną pabaigė užtikrinta pergale – namie 109:52 buvo sutryptas Prienų-Birštono „Vytautas“. „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius po tokių rungtynių itin iškalbingas nebuvo – tiek apie mačą, tiek apie bendrą komandos situaciją pasisakė trumpai ir...

Sezono uždaryme „Žalgirį“ į priekį vedė jaunimas (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Daugiausia jaunimu besirėmęs „Žalgiris“ reguliarųjį LKL sezoną uždarė pasityčiodamas iš „Vytauto“ (76)

05.09 20:15

Baigėsi Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) reguliarusis sezonas – triuškinančia pergale jį užbaigė Kauno „Žalgiris“ (32/4), kuris namie be jokių problemų 109:52 (28:14, 21:15, 31:13, 29:10) sutrypė Prienų-Birštono „Vytautą“ (8/28).

A.Kavaliauskas praleis mačą su Prienų ekipa (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Paaiškėjo, kas „Žalgirio“ gretose gaus poilsio mače su „Vytautu“ (7)

05.09 14:41

Kauno „Žalgiris“ šį vakarą savo arenoje priims Prienų–Birštono „Vytautą“ ir šiomis rungtynėmis bus baigtas reguliarusis „Betsafe–LKL“ čempionatas. „Žalgirio“ treneriai vėl suteiks poilsio lyderiams prieš lemiamas sezono kovas, o „Vytautui“ tai gali būti atsisveikinimo rungtynės su stipriausia Lietuvos lyga.

LKL gali tekti keisti formatą (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)

LKL keturių ratų sistema: metas ieškoti naujo formato? (73)

05.08 12:28

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) reguliarusis sezonas praktiškai baigėsi – lieka sužaisti vos vienerias rungtynes, bet jos yra visiškas formalumas.

V.Šeškus neskiria daug dėmesio savo žodžių pasirinkimui (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

„Ball In The Family“ – ankstyvas Li.Ballo džiaugsmas ir V.Šeškaus keiksmažodžiai (5)

05.07 08:30

Nors Ballų šeimynos Lietuvoje jau ir nebėra, jų kuriamas realybės šou „Ball In The Family“ nėra leidžiamas realiu laiku, todėl įspūdžiai iš Prienų vis dar pasiekia daugybę žiūrovų. Naujausiame laidos epizode – LiAngelo Ballo džiaugsmas padavus paraišką Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržai.

L.Birutis nusipelnė tapti reguliaraus sezono MVP (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

LKL reguliaraus sezono Oskarai ir „Auksinės avietės“ (8)

05.04 10:00

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) reguliarusis sezonas praktiškai baigėsi – Kauno „Žalgiriui“ lieka sužaisti du atidėtus mačus ir tada visos ekipos buvo sužaidusios po 36-erias rungtynes, o gegužės 11-ąją prasidės atkrintamosios.

Įdomus faktas

Rinktinės treniruotėje prieš 1996 m. Olimpiadą serbai Predragas Danilovičius ir Dejanas Kuturovičius įsivėlė į muštynes. Nors jas pradėjo P.Danilovičius, rinktinės stovyklą turėjo palikti D.Kutorovičius – mat išdrįso garsiajai serbų žvaigždei „duoti grąžos“.