Su „Lakers“ dirbęs Li.Ballas jaučiasi patobulėjęs Lietuvoje, tėvo skandalams daug dėmesio neskiria (9)

Gegužės 30 d., 09:09
Li.Ballas tiki patobulėjęs Lietuvoje (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)
Li.Ballas tiki patobulėjęs Lietuvoje (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Ilgą laiką Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) skautai pro pirštus žiūrėjo į dalį sezono Prienų-Birštono „Vytaute“ praleidusį LiAngelo Ballą, tačiau šis pamažu ima atkreipti stipriausios pasaulio lygos atstovų dėmesį.

Gynėjas sudalyvavo Los Andželo „Lakers“ peržiūroje ir šioje solidžiai pasirodė atakuodamas iš toli, vieno iš pratimų metu sumesdamas net 18 tolimų metimų iš 25 (72 procentų taiklumas). Po treniruotės Li.Ballas kalbėjo apie darbą brolio akivaizdoje ir iš jo gautus trumpus patarimus.

„Lonzo man per daug nepasakojo, tiesiog sakė ateiti čia ir būti pasiruošusiam. Smagu, kad jis atėjo čia, bet būčiau stengęsis taip pat, kad ir kas būtų arenoje“, – teigė Li.Ballas.

Prisiminęs žaidimą Lietuvoje Li.Ballas išliko optimistiškas, patikino čia pasisėmęs brandos bei profesionalumo.

REKLAMA

„Lietuva prisidėjo prie mano pasiruošimo, stumdytis su suaugusiais vyrais buvo tikrai naudinga. Jie rimtai žiūri į savo darbą, jei nebūčiau buvęs naudingas, greitai būčiau atleistas. Žaidimas Lietuvoje profesionalus, ten daug daugiau sienelių, lindimo iš už jų, derinių. Koledže tam daug dėmesio nėra skiriama“, – teigė Li.Ballas.

Padėkojęs už puikias pamokas Lietuvai bei Los Andželo „Lakers“ žaidžiančiam vyresniam broliui Lonzo Ballui, gynėjas patikino itin nesirūpinantis dėl tėvo keliamų skandalų ir visus sprendimus gyvenime priimantis pats.

„Ne itin rūpinuosi tuo, ką daro mano tėvas. Žinau, ką aš darau, esu čia dėl krepšinio ir pasirengęs atiduoti visas jėgas“, – teigė jaunuolis.

Vidurinysis Ballų šeimynos sūnus patvirtino pasirodysiantis ir Oklando „Golden State Warriors“ bei dar keletos kitų ekipų peržiūrose ir žaisiantis Vasaros lygoje.


9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti