nkl

P.Šakinis darbuosis Marijampolės klube (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)

P.Šakinis perima NKL čempionų vairą (2)

05.22 10:21

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionės Marijampolės Sūduvos-Mantingos vairą perima Povilas Šakinis. Prabėgusiame sezone treneris su Telšiais NKL čempionate iškovojo bronzos medalius, o 2016-2018 m. dirbo Palangos klube.

L.Lamonicos pasirodymas KMT turnyre stipriai atsirūgo Lietuvos teisėjams (BNS nuotr.)

LKL pripažino pažeidusi FIBA taisykles, kurios skaudžiai kirto teisėjams: ėjome prieš eismą (2)

04.30 17:20

Antradienį Kaune FIBA Europos krepšinio teisėjų departamento vadovas Europoje Davorinas Nakičius, kuris dalyvavo diskusijoje su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF), LKL, NKL ir RKL vadovais bei šalies teisėjų atstovais.

E.Džiaugys tikisi debiutuoti LKL (Dainius Lukšta, NKL)

Labiausiai patobulėjęs NKL žaidėjas tikisi persikelti į LKL (1)

04.18 17:58

Šilutės puolėjas Evaldas Džiaugys praėjusį savaitgalį buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį sezoną apsiriboti nenori.

A.Urbonas žibėjo NKL finaliniame ketverte (Dainius Lukšta, NKL)

NKL finalinio ketverto MVP: ar A.Urbonas gaus šansą LKL? (10)

04.15 13:19

Marijampolės Sūduvos-Mantingos komanda savaitgalį nuskynė dar vieną Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) titulą, kai finale 77:69 pranoko Šakių Vytį.

„Sūduva-Mantinga“ – vėl NKL čempionai (Dainius Lukšta, NKL)

NKL čempionų titulas grįžta į Marijampolę (11)

04.13 17:22

Marijampolės Sūduva-Mantinga NKL ketvirtfinalyje buvo ant bedugnės krašto, bet po to laimėjo penkerias rungtynes, visas lyg finalus, ir iškovojo Nacionalinės krepšinio lygos titulą.

J.Riley sulaukė pelnyto pripažinimo (Dainius Lukšta, NKL)

NKL MVP atiteko visą sezoną žibėjusiam legionieriui, geriausiu jaunuoliu pripažintas „Žalgirio“ atstovas (1)

04.13 16:52

Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto metu apdovanoti 2018-2019 metų sezono geriausieji.

„Telšiai“ iškovojo medalius (Dainius Lukšta, NKL)

Karjeros rekordą pakartojęs O.Kaminskis atnešė „Telšiams“ pirmus medalius istorijoje

04.13 15:34

Telšių krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos mažajame finale po dramatiškos kovos 73:66 (26:14, 15:20, 19:18, 13:14) įveikė Palangos Kuršius ir iškovojo bronzos medalius.

J.Kigas laimėjo konkursą (Dainius Lukšta, NKL)

NKL finalo ketverto sirgalius namo keliaus laimėjęs automobilį, geriausiu snaiperiu tapo KTU atstovas (2)

04.13 13:47

Visą Nacionalinės krepšinio lygos sezoną rengtą Sportloto Auto žaidimą laimėjo aistruolis iš Gargždų Valdas Jurkus, kuriam atiteko naujas Toyota Yaris automobilis.

A.Kieža pusfinalyje buvo vienas kertinių žaidėjų (Dainius Lukšta, NKL)

Žvaigždę dėl traumos praradę „Kuršiai“ krito NKL pusfinalyje (3)

04.12 22:10

Marijampolės Sūduvos-Mantingos ekipa tapo Šakių Vyčio varžove Nacionalinės krepšinio lygos finale. Marijampoliečiai antrajame pusfinalyje 86:79 (24:18, 25:19, 16:29, 21:11) palaužė Palangos Kuršių krepšininkų pasipriešinimą.

R.Pipiras laimėjo konkursą (Dainius Lukšta, NKL)

R.Pipiras laimėjo NKL dėjimų konkursą (2)

04.12 19:44

Joniškio Delikateso komandos puolėjas Rytis Pipiras tapo 2019 m. NKL dėjimų konkurso nugalėtoju. Finale jis dramatiškoje kovoje, po tobulai įvertinto dėjimo vienu tašku aplenkė Vilniaus Perlo šoklį Domantą Vilį.

„Vytis“ žais finale (Dainius Lukšta, NKL)

Paskutinių sekundžių trilerį išgyvenęs „Vytis“ – NKL finale (1)

04.12 19:01

Šakių Vyčio klubas žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalą, įtemptame pirmajame penktadienio pusfinalio mače 77:76 (20:28, 21:19, 20:10, 16:19) palaužęs Telšių ekipą.

D.Vilys sulaukė gerbėjų pripažinimo (Dainius Lukšta, NKL)

Efektingiausiu NKL žaidėju išrinktas „Ryto“ sistemos auklėtinis (6)

04.10 11:14

Efektingiausio Nacionalinės krepšinio lygos krepšininko balsavime triumfavo Vilniaus Perlo gynėjas Domantas Vilys, surinkęs 28 proc. sirgalių balsų.

M.Kiltinavičius gali trečią kartą laimėti NKL (M.Baranausko, NKL nuotr.)

„Palangos Kuršių“ strategas gali įsirašyti į NKL metraščius

04.09 11:34

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi galimybę Nacionalinėje krepšinio lygoje titulų skaičiumi pakartoti geriausią rezultatą.

D.Vilys demonstruos atletinius sugebėjimus (Dainius Lukšta, NKL)

NKL „Oro karaliaus“ konkurse varžysis ir „Ryto“ bei „Žalgirio“ jaunuoliai (1)

04.08 10:15

Paaiškėjo keturi dalyviai, kurie Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto metu susigrums dėl Oro karaliaus titulo.

R.Vaišvila motyvavo savo komandą (Gintaro Šiupario nuotr.)

„Sūduvos-Mantingos“ strategas motyvavo savo komandą istorija iš „Atleto“ laikų (1)

04.05 17:58

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių buvo atsidūrusi nepavydėtinoje situacijoje.

J.Zakas sezone metė tritaškius 39,3 proc. tikslumu

Aiškūs NKL „Snaiperio“ konkurso dalyviai

04.05 13:33

Paaiškėjo dvylika dalyvių, kurie Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto metu susikaus dėl geriausio pirmenybių snaiperio vardo.

P.Šakinis sėkmingai darbuojasi Telšiuose (M.Baranausko nuotr.)

P.Šakinis prieš NKL finalinį ketvertą: liko neužbaigtų darbų

04.03 16:23

Ketvirtąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje dalyvaujanti Telšių komandą pirmą kartą pasiekė pirmenybių finalo ketverto kovas.

A.Urbonas išlieka aiškiu marijampoliečių lyderiu (Dainius Lukšta, NKL)

NKL turo MVP vėl atiteko A.Urbonui, šįkart sužaidusiam 50 minučių

04.03 12:29

Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos penktųjų ketvirtfinalio rungtynių krepšininku tapo Aurimas Urbonas.

Marijampolės klubas tęsia kovas (NKL nuotr.)

„Sūduva-Mantinga“ į finalinį ketvertą įspūdingai žengė po dviejų pratęsimų kovos (3)

04.02 20:28

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) penktosios ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp Marijampolės Sūduvos-Mantinga ir Joniškio Delikateso padovanojo tikrą krepšinio spektaklį.

A.Urbonas – naudingiausias ketvirtųjų NKL ketvirtfinalio mačų dalyvis (Dainius Lukšta, NKL)

Universaliai pasirodęs A.Urbonas pelnė MVP laurus

03.31 12:42

Nacionalinės krepšinio lygos naudingiausiu ketvirtųjų ketvirtfinalio rungtynių krepšininku tapo Marijampolės Sūduvos-Mantingos žaidėjas Aurimas Urbonas.

Įdomus faktas

Europos krepšinio žvaigždės Tel Avivo "Maccabi" gynėjo Anthony Parkerio sesuo yra Candace Parker. Ši krepšininkė 2006 m. kovo mėnesį moterų NCAA pirmenybėse, būdama 20 metų per rungtynes sugebėjo dukart įkrauti kamuolį į krepšį. Tai yra pirmas kartas moterų krepšinio istorijoje, kuomet krepšininkei pavyko atlikti dėjimą du kartus.