Broliai Lavrinovičiai apie galimą karjeros pabaigą: klausimas, kada prasidės naujas sezonas (3)

Krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis kartu su draugais iš lažybų bendrovės Betsafe pristato kassavaitinę tinklalaidę Čeponio podcastai. Pirmieji pašnekovai - karantino sąlygomis dienas leidžiantys, tačiau gero ūpo neprarandantys legendiniai krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.

„Sūduva-Mantinga“ tapo čempione (Foto: L.Šilkaitis)

NKL seka LKL pėdomis: čempionatas – baigtas (3)

03.13 19:00

Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) seka Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) keliu ir nusprendė stabdyti čempionatą, o ne daryti pertrauką ar žaisti be žiūrovų.

J.Tayloras paliko Mažeikius

NKL klubus vienas po kito palieka legionieriai (15)

03.13 12:15

Vienas iš Mažeikių Erelių lyderių šiame sezone, 23-ejų amerikietis Jameelas Tayloras palieka komandą.

J.Jogminas prisidėjo prie pergalės (nuotr. V.Kuralavičius)

NKL lyderių dvikovą laimėjo marijampoliečiai, „Perlo“ dublerius tempė E.Tubutis (2)

03.12 20:11

VIKINGLOTTO-NKL pergalę išvykoje iškovojo Gargždai (19/19), kurie 88:62 (17:11, 24:11, 23:11, 24:29) susitvarkė su Šilalės Lūšimi (10/27). Pastaroji buvo laimėjusi dukart iš eilės.

E.Venskaus taškų pergalei neužteko (Foto: Dainius Lukšta)

NKL: „Žalgirio“ ir „Ryto“ pamainos kapituliavo, amerikietis ir vėl dominavo

03.07 21:35

Ketvirtadienį susmeigęs 43 taškus į Mažeikių Erelių krepšį, Quincy Tayloras šį kartą į neviltį varė Gargždus. Svečiuose siautėjęs amerikietis surengė 30 taškų pasirodymą ir atvedė Palangos Kuršius į pergalę 102:97 (34:28, 24:22, 24:26, 20:21) prieš Gargždų ekipos žaidėjus.

Šilalės ekipa Rietave žais be žiūrovų (K.Bakūno nuotr.)

Vienas NKL mačas vyks be žiūrovų (5)

03.06 07:59

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šiame sezone debiutavusi Šilalės „Lūšies“ komanda šiuo metu nuožmiai kovoja dėl priešpaskutinės vietos turnyro lentelėje.

V.Kozys žaidė rezultatyviai

NKL: jaunieji žalgiriečiai nukovė lyderius, amerikiečio 43 taškai pergalės neatnešė (1)

03.05 21:36

VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nutrūko Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (30/7) pergalių serija.

D.Lavrinovičius pelnė 24 taškus (Dainius Lukšta, NKL)

D.Lavrinovičius nukalė „Vyčio“ laimėjimą per pratęsimą (1)

02.27 19:50

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29/6) pratęsė pergalingą seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

J.Tayloras surinko dvigubą dublį

NKL: pasikeitęs lyderis ir nutrūkusi pergalių serija (1)

02.22 17:59

Tomas Galeckas, likus 0,9 sekundės, pataikė pergalingą metimą, kuris Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28/6) ekipai leido sugrįžti į pirmąją VIKINGLOTTO-NKL turnyro lentelės vietą.

E.Venskus sužaidė puikias rungtynes (Foto: Dainius Lukšta)

NKL: E.Venskaus benefisas lėmė jaunųjų žalgiriečių pergalę (8)

02.20 20:14

Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17/16) taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.

E.Justa neslepia ambicingų tikslų (BNS nuotr.)

E.Justa: mūsų tikslas yra laimėti jaunimo Eurolygą (4)

02.20 15:20

Vilniaus Ryto jaunimo komandos žaidėjų ir trenerių emocijos po Kaune laimėto Eurolygos jaunimo atrankos turnyro jau nurimo. Už komandos vairo stovintis vyriausiasis treneris Edvinas Justa sako, kad pergalės Kaune jo nenustebino, mat šiam turnyrui buvo kruopščiai ruoštasi. Kartu treneris priduria, kad tai maloni, tačiau tik tarpinė pergalė, o pavasarį komanda sieks į Vilnių sugrąžinti Eurolygos jaunimo čempionų taurę.

M.Paulauskas prisijungė prie „Šilutės“

Vienus iš NKL lyderių papildė krepšinio legendos sūnus

02.20 13:41

Prieš artėjančias savaitgalio rungtynes - pokyčiai net trijose VIKINGLOTTO-NKL komandose.

K.Kriisa spėjo pažaisti ir pagrindinėje ekipos sudėtyje (BNS nuotr.)

K.Kriisa apie sprendimą pasirinkti „Žalgirio“ sistemą: esu labai laimingas (10)

02.19 12:23

Kauno Žalgirio dublerių komandoje VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje tobulėja vienas įdomiausių savo kartos įžaidėjų 19-metis Kerras Kriisa.

Palangos sirgaliai aktyviai renkasi į mačus

NKL ekipų lankomumas: R.Seibučio įkurto klubo mačus stebi daugiau aistruolių nei vienos LKL komandos (13)

02.17 19:26

Šį VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos sezoną geriausiai yra lankomos Palangos Kuršių rungtynes. Į pajūrio komandos mačus vidutiniškai susirenka po 583 sirgalius.

S.Jarumbauskas surinko dvigubą dublį (Foto: NKL)

Sostinėje – ryškus D.Lavrinovičius, P.Semaškos perdavimų šou ir įspūdingas S.Jarumbausko žaidimas

02.15 18:45

Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Šakių Vytis (17/16) VIKINGLOTTO-NKL svečiuose 95:82 (26:20, 19:33, 24:21, 26:8) įveikė Vilniaus Perlą (14/18.)

Šakių ekipa nutraukė lyderių pergalių seriją (Dainiaus Lukštos, NKL nuotr.)

Telšiuose į brolius Lavrinovičius susirinko pasižiūrėti sausakimša salė (12)

02.13 20:13

Dramatišką pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šventė Šakių „Vyčio“ (16/16) krepšininkai, kurie patiesė čempionato lyderius „Telšius“ (28/5).

A.Kalogiro kurį laiką žaisti negalės (BNS nuotr.)

Talentingo „Perlo“ graiko trauma lengvesnė nei tikėtasi (1)

02.12 14:12

Vilniaus „Perlas“ ketvirtadienį į „NKL-Vikinglotto“ dvikovą prieš Kauno „Žalgirį 2“ vyks be trijų lyderių: Ąžuolo Tubelio, Augusto Marčiulionio ir graiko Andreaso Kalogiro.

Ch.Noblesas nebežais NKL (nuotr. M.Baranauskas)

Mažeikius paliko nepritapęs mažylis iš JAV, komanda laukia naujoko

02.11 10:03

Sėkmingai antrajame VIKINGLOTTO-NKL etape rungtyniaujantys Mažeikių Ereliai atliko korekcijas komandos sudėtyje. Ekipą paliko 177 cm ūgio įžaidėjas Christianas Noblesas.

G.Matulis pelnė 21 tašką

Dviejų pratęsimų dramoje – G.Matulio šou ir „Sūduvos-Mantingos“ pergalė

02.08 19:08

Marijampolės Sūduva-Mantinga (26/6) dar ketvirtajame kėlinyje turėjo 9 taškų deficitą, tačiau nepaisant to, sugebėjo išsigelbėti.

Šakių ekipa patyrė nesėkmę (Dainiaus Lukštos, NKL nuotr.)

NKL: broliai Lavrinovičiai buvo pristabdyti

02.06 20:18

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25/6) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.