„Penktas kėlinys“: Š.Jasikevičiaus įpėdinio paieškos, galimi „Žalgirio“ sudėties pokyčiai ir ar ten atsiras vietos J.Mačiuliui (50)

liepos 3 d., 10:36
Š.Jasikevičius nusprendė keltis į Barseloną
Š.Jasikevičius nusprendė keltis į Barseloną
Šaltinis: Krepsinis.net

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Šarūno Jasikevičiaus persikėlimą į Barselonos „Barcelona“ ekipą ir būsimas Kauno „Žalgirio“ permainas.

„Viliau, ar Adomaitis gali perkelti savo talentus į Kauną?“, – kolegos pasiteiravo E.Pulkovskis.

„Jeigu Motiejūnas pasakė, kad prioritetas yra lietuvis ir mes turime variantą, jog Maskoliūnas išvyksta į Barseloną, Adomaitis yra geriausia opcija. Adomaitis parodytų labai didelę vidinę stiprybę, jeigu pereitų į „Žalgirį“, kadangi nėra šios komandos sirgalių gerai vertinamas. Du Adomaičio pralaimėjimai būtų visiškai kitokie nei dvi Maskoliūno nesėkmės“, – teigė V.Stalgaitis.

REKLAMA

„Mano A variantas yra Maskoliūnas. Manau, kad jis ambicingas žmogus ir norėtų save išbandyti Eurolygos komandos vyr. trenerio poste. Tai būtų vizijos pratęsimas, nes jis dirbo šiame klube ir viską žino. B planas man yra Maksvytis, bet neaiški jo situacija su „Parma“. Adomaičio ir Kemzūros kandidatūros man eina lygiaverčiai. Jeigu Adomaitis būtų vyr. treneris ir jam nepasisektų, kartu sudegtų ir jį paskyrę žmonės“, – mano T.Kubilius.

„Manau, kad Maskoliūnas išvyks į Barseloną. Galvoju, kad nė vienas iš lietuvių nėra pati geriausia opcija – norėčiau geriausio įmanomo trenerio ir nežiūrint į jo pasą. Jeigu lietuvis – Maskoliūnas, Kemzūra. Nežinau, kokie Kemzūros pranašumai prieš Adomaitį. Patirties daugiau turį? Dėl Maksvyčio esu girdėjęs, kad ten Permėje jį labai gerbia ir pasitiki, bet visi kontraktai yra išperkami, tad visko gali būti. Jonas Kazlauskas yra įdomus variantas, bet jis turbūt jau baigė savo trenerio karjerą“, – kalbėjo E.Pulkovskis.

REKLAMA

„Aš norėčiau užsieniečio, nes taip būtų ir įdomiau. Manau, kad rinkoje esantys užsieniečiai yra pajėgesni nei lietuviai. Galvoju, kad taip ir įvyks – bus treneris lietuvis. Kemzūros pliusas yra patirtis. Žinoma, vyr. trenerio karjeroje jis nebuvo pats sėkmingiausias. Nesu didelis Kemzūros asmenybės gerbėjas. Būtų didelis skirtumas, kai vietoj Šaro ateina toks ramus Kemzūra. Iš visų lietuvių labiausiai norėčiau Adomaičio, bet jį imdamas rizikuoji daug kuo“, – mano V.Stalgaitis.

„Man taip pat pasirodė keista, kad iškart kalbama tik apie lietuvius trenerius. Man Pedro Martinezas būtų labai įdomus variantas. Visi treneriai turi savo trūkumų, bet kažką reikės išsirinkti“, – sakė T.Kubilius.

„Ar sutinkate su tuo, kad „Barcelona“ variantas yra geresnis nei buvo „Fenerbahče“ komanda?“, – klausė T.Kubilius.

„Manau, kad „Barcelona“ ir Jasikevičius yra labai grėsmingas derinys. Jis gali labai daug padaryti su tokia chebra. Tai yra įspūdinga komanda ir Jasikevičiaus aiškus bei suprantamas sprendimas. Aš netikiu, kad Vildozos metimas pakeitė viską. Manau, kad viskas buvo nuspręsta iš anksto. Niekas neatleidžia trenerio dėl vienos mačo ir tokio turnyro. „Fenerbahče“ tikrai rado gerą trenerį – Kokoškovą ir su juo galės kovoti dėl vietos Eurolygos ketverte. Manau, kad Pešičiaus likimas buvo nuspręstas iš anksto, kadangi tokie sprendimai nepriimami per parą“, – kalbėjo E.Pulkovskis.  

REKLAMA

„Kaip manote, kas paliks komandą?“, – klausė E.Pulkovskis.

„Nepaisant tos tylos, manau, kad Landale‘o ir LeDay‘aus nebus, nes jie per brangūs. Įdomu, kaip naujas treneris prisitaikys prie turimų žaidėjų. Daug čia šaipėsi iš Blaževičiaus, bet jis rinkose ne Jasikevičių, o pačią organizaciją. Yra gandų, kad „Žalgiris“ gali prarasti nemažai dabartinių žaidėjų“, – teigė V.Stalgaitis.

„Jasikevičiaus išvykimas gerokai atlaisvina „Žalgirio“ diržą. Galbūt keičiant viziją pamatysime daugiau patyrusių žaidėjų, apie ką ir kalbėjo Motiejūnas. Manau, kad Riversas labai tiktų“, – pastebėjo T.Kubilius.

„Walkupas gali palikti komandą, jo išpirka yra apie 250 tūkst. eurų. „Žalgiris“ gali taikytis į Williamsą-Gossą. LeDay‘us turėtų pereiti į Milaną, o Landale‘o agentai dirba ties tuo, kad šis gautų NBA kontraktą. Manau, kad realu, jog Mačiulis grįš į komandą. Nemanote taip?“, – idėją pametėjo E.Pulkovskis.

„Sutinku su šia nuomone. Manau, kad „Žalgiris“ apskritai turėtų palikti kuo daugiau laisvės naujam treneriui, kadangi jis gal ir nežinoti, ką daryti su specifiniais žaidėjais, kurie buvo tinkami Šaro sistemai“, – sakė T.Kubilius.  

„Penktą kėlinį“ galite rasti ir audio formatu jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. Kviečiame prenumeruoti Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir naujausius interviu bei laidas stebėti ČIA.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


50 komentarai
Naujausi komentarai (50)
Geriausiai ivertinti (50)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti