93

Solidus M.Jogėlos žaidimas pažymėtas svarbia pergale (4)

Balandžio 27 d., 21:11
M.Jogėla buvo solidus

Svarbią pergalę Ispanijos lygoje pasiekė išlikti siekiantis dviejų lietuvių atstovaujamas Lugo „Breogan“ (9/22) klubas, kuris išvykoje 85:84 (17:18, 28:18, 21:26, 19:22) nugalėjo Granados „Coviran“ (9/22) krepšininkus.

Martynas Sajus dėl traumos nežaidė, o Matas Jogėla per 21 minutę pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, kartą suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Nugalėtojams Anthony Polite‘as įmetė 21 tašką, Justinas Robinsonas – 15 (6 atk. kam.), Juanas Fernandezas – 12 taškų (6 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Davidas Krameris surinko 22 taškus (4/4 tritaškiai), Scottas Bamforthas – 17, Kwanas Cheathamas – 13 (6 atk. kam.), Cristiano Felicio ir Luisas Costa pridėjo po 12.

Gairės: jogėla