adomaitis

D.Adomaitis debiutavo naujoje komandoje

D.Adomaičio debiutas pažymėtas kelią tolyn uždariusiu „Hapoel“ pralaimėjimu (12)

01.17 22:12

Balkanų lygoje, kurioje gausu Izraelio klubų, debiutavo Dainius Adomaitis, neseniai stojęs prie Jeruzalės Hapoel (1/1) komandos vairo.

D.Adomaitis prisistatė komandos sirgaliams

Darbus „Hapoel“ pradedantis D.Adomaitis: tai yra iššūkis, bus nelengva, bet man tai patinka (15)

01.14 17:02

Dainius Adomaitis jau pradeda darbus Jeruzalės Hapoel klube ir oficialiai prisistatė Izraelio žiniasklaidai bei sirgaliams, dalyvaudamas spaudos konferencijoje.

Ch.Krameris dirbs su jam pažįstamu treneriu (FIBA nuotr.)

Naujoji D.Adomaičio komanda: sudėtis, iššūkiai ir jau kitą savaitę laukianti išgyvenimo dvikova Čempionų lygoje (7)

01.14 12:28

Vilniaus Ryte ir Lietuvos rinktinėje darbavęsis, bet nuo pernai vasaros be darbo likęs Dainius Adomaitis verčia naują karjeros lapą.

D.Adomaitis persikėlė į Izraelį

Oficialu: D.Adomaitis perėmė „Hapoel“ vairą (63)

01.14 10:29

Vilniaus „Ryto“ komandą praėjusią vasarą palikęs Dainius Adomaitis rado naują karjeros stotelę.

Sostinės klubas Atėnus paliko be pergalės (FIBA Europe nuotr.)

„Penktas kėlinys“: palaidotas „Ryto“ tarptautinis sezonas, komandą galintys palikti žaidėjai ir D.Adomaičio nauja karjeros stotelė (23)

01.13 12:17

Penktojo kėlinio laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Vilniaus Ryto krachą FIBA Čempionų lygoje ir Dainiaus Adomaičio naują karjeros vingį.

D.Adomaitis pasakojo apie darbą sostinės klube

D.Adomaitis apie „Rytą“: klubo vizija kažkodėl pasikeitė – jaunų žaidėjų nebeliko ir buvo nuspręsta pasirinkti kitą kelią (10)

11.27 15:39

LKL TV laidoje Krepšinis su Rimvydu Valatka apsilankė dar vienas įdomus pašnekovas.

Europos klubai turės iš ko rinktis (BNS ir Scanpix nuotr.)

10 žinomų trenerių, kurių paslaugų šį sezoną gali prireikti permainų užsigeisiantiems klubams (50)

11.17 13:30

Koronaviruso pandemija gerokai išderino komandų ir lygų planus bei dienotvarkę, o kol ekipoms tenka rungtyniauti ne pilnomis pajėgomis ar po ligų, objektyvų jų pajėgumą nusakyti sunku.

D.Adomaitis prisiminė olimpines žaidynes Sidnėjuje (BNS nuotr.)

Sidnėjų prisiminęs D.Adomaitis: sunku džiaugtis kuo nors, kai turi šansą laimėti, tačiau pralaimi (7)

09.21 16:23

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale Krepšinio namai. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje yra apžvelgiamos Lietuvos rinktinių naujienos, LKF organizuojami projektai, dėmesys skiriamas krepšinio lygų aktualijoms bei šios sporto šakos asmenybėms.

Laidoje aptartas M.Schillerio paskyrimas

„Penktas kėlinys“: „Žalgirio“ vyr. treneris, jo štabas ir kaip K.Maksvytis galėjo negražiai palikti Permę (20)

07.16 11:10

Penktojo kėlinio laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Kauno Žalgirio ėjimus vasaros rinkoje.

D.Motiejūnas davė interviu A.Tapinui (BNS nuotr.)

K.Maksvytį kaip priešingybę D.Adomaičiui pateikęs D.Motiejūnas: pas geriausius trenerius niekada nebūna tokių problemų (66)

07.05 12:00

Donatas Motiejūnas grįžo iš Kinijos ir dalyvavo Andriaus Tapino „Laikykitės Ten“ laidos pokalbyje. Ten aukštaūgis pasakojo apie savo vaikystę, kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), Greggą Popovičių ir santykį su Dainiumi Adomaičiu.

Š.Jasikevičius nusprendė keltis į Barseloną

„Penktas kėlinys“: Š.Jasikevičiaus įpėdinio paieškos, galimi „Žalgirio“ sudėties pokyčiai ir ar ten atsiras vietos J.Mačiuliui (50)

07.03 10:36

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Šarūno Jasikevičiaus persikėlimą į Barselonos „Barcelona“ ekipą ir būsimas Kauno „Žalgirio“ permainas.

Kuris treneris turi daugiausiai šansų perimti „Žalgirio“ vairą?

Š.Jasikevičiaus pamainos beieškant: 8 kandidatai, į kuriuos galėtų dairytis „Žalgiris“ (204)

07.02 12:53

Kauno „Žalgirio“ komanda priversta ieškoti vyriausiojo trenerio – atrodė, kad Šarūnas Jasikevičius liks dar bent jau vienam sezonui, bet pirmiausia atsilaisvino Stambulo „Fenerbahče“ komandos vairas, o netrukus be trenerio liko ir Barselonos „Barcelona“.

D.Adomaitis Monako ekipoje nedirbs

D.Adomaitis „AS Monaco“ vairo neperims, klubą vėl treniruos juodkalnietis (71)

07.02 09:15

Monako „AS Monaco“ klubas ieškojo vyriausiojo trenerio po to, kai į Belgrado „Crvena Zvezda“ persikėlė Saša Obradovičius ir jį surado.

D.Kairys ir R.Jarutis darbuosis kartu

„Penktas kėlinys“: „Ryto“ akių dūmimas, D.Kairio paskyrimas ir galimi komandos taikiniai (60)

06.10 10:16

Penktojo kėlinio laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Vilniaus Ryto vyr. trenerio Donaldo Kairio paskyrimą.

D.Kairys pradės darbus sostinės klube

Naujasis „Ryto“ vairininkas: su aikštingais charakteriais mokantis susitvarkyti treneris, kuris žino, ką reiškia viršyti lūkesčius (31)

06.09 16:30

Vilniaus Ryto komanda antradienį paskelbė apie naują vyriausiąjį trenerį - Donaldą Kairį. Simboliška, kad jis sugrįžta darbuotis į Lietuvą po 13 metų pertraukos, o pastaroji jo karjeros stotelė būtent ir buvo mūsų sostinės komanda.

D.Adomaitis paliko „Ryto“ klubą (BNS nuotr.)

Dveji D.Adomaičio metai „Ryte“: įveikti iššūkiai, nemalonios skanduotės, sugrąžintas titulas ir atsisveikinimas (17)

06.04 08:52

Lygiai prieš dvejus metus, birželio 3 dieną, Lietuvos krepšinį sudrebino naujiena: nepaisant to, kaip baigsis sezonas, Vilniaus „Ryto“ vairą perims Dainius Adomaitis.

D.Adomaitis ieškos naujos karjeros stotelės (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: kur galėtų pasukti D.Adomaitis, kas jį galėtų pakeisti „Ryte“ ir A.Milaknio ateities klausimas (51)

06.03 11:04

Šią savaitę pirmoje Penktojo kėlinio laidos dalyje buvo aptartas Dainiaus Adomaičio išvykimas iš Vilniaus Ryto komandos bei atsakyta į skaitytojų klausimus.

D.Adomaitis atsisakė vilniečių pasiūlymo (BNS nuotr.)

Oficialu: „Rytui“ reikės naujo vyr. trenerio – D.Adomaitis atmetė klubo pasiūlymą (161)

06.02 13:00

Vilniaus „Ryto“ komanda greičiausiai bus priversta leistis į naujo vyriausiojo trenerio paieškas – Krepsinis.net žiniomis, Dainius Adomaitis atsisakė jam pateikto pasiūlymo, kadangi jo netenkino finansinės sąlygos.

D.Adomaičio situacija paaiškės iki liepos (BNS nuotr.)

D.Adomaitis apie pasiūlymą iš „Ryto“: visiškai naujas kontraktas, nesusijęs su tuo, ką kalbėjome prieš dvejus metus (27)

06.02 09:16

„TV3 Sport“ kanalo tinklalaidėje komentatoriai Romanas Buršteinas ir Rytis Vyšniauskas kalbino Vilniaus „Ryto“ vyriausiąjį trenerį Dainių Adomaitį.

N.Weileris-Babbas yra kauniečių radare? (Scanpix nuotr.)

„Penktas kėlinys“: „Žalgirį“ neva dominantis amerikietis, D.Adomaičio ateitis „Ryte“ ir E.Ulanovo pamainos paieškos (27)

05.12 12:09

Penktajame kėlinyje atėjo laikas jūsų klausimams - pirmadienį portale Krepsinis.net visi norintys galėjo užduoti klausimus. Laidos dalyviai atsakė į dalį iš jų, o į likusius bus atsakyta kitoje laidoje. Kviečiame klausimus apie krepšinį užduoti komentaruose ir į juos būtinai bus atsakyta.

123...27

Įdomus faktas

Ramūnas Šiškauskas yra jauniausias Lietuvos sportininkas, kurio biografija ir karjera buvo įamžinta atskiroje knygoje: Jono Laurinavičiaus „Ramūnas Šiškauskas“, 2001 m.