P.Youngas Graikijoje susidūrė su rasizmu (3)

Rugpjūčio 5 d., 14:22
P.Youngą Pirėjuje ėmė užgaulioti rasistas (Fotodiena.lt)
P.Youngą Pirėjuje ėmė užgaulioti rasistas (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Prakaitą Pirėjuje liejantis „Olympiacos“ atstovas Patrickas Youngas susidūrė su rasizmu tiesiog taksi automobilyje.

Amerikietis su savo bičiuliu nusprendė pasinaudoti „Uber“ paslaugomis ir buvo nemaloniai nustebintas – juos vežęs vyriškis ėmė juodaodžius užgaulioti.

P.Youngas yra karšto būdo vaikinas, bet susitvardė. Tuo tarpu jo bendrakeleivis norėjo vyriškai išsiskinti santykius su graiku, bet buvo nuramintas krepšininko. Pasak Graikijos žiniasklaidos, „Uber“ tuoj pat atsiprašė žaidėjo už šį įvykį, o vairuotoją žadėjo atleisti iš darbo.

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys