0

Nykiausiame istorijoje pratęsime pergalę nulėmė K.Kuzma

Lapkričio 19 d., 09:03
K.Kuzma iš esmės nulėmė rungtynes (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) užfiksuotos išskirtinės dinamikos rungtynės.

Majamio „Heat“ (7/9) išvykoje po pratęsimo 106:107 (31:33, 38:24, 19:24, 16:23, 2:3) nusileido Vašingtono „Wizards“ (9/7) ekipai.

„Heat“ startavo sėkmingiau ir trečiajame kėlinyje dar turėjo dviženklį pranašumą (85:72), tačiau per likusias minutes šį išbarstė, o finišo tiesiojoje rungtynės itin sulėtėjo.

Likus žaisti 15 sekundžių ketvirtajame kėlinyje taikliu tritaškiu rezultatą išlygino Kyle’as Kuzma (104:104), o pergalę atnešti galėjęs Kyle’as Lowry buvo netikslus. Tuo tarpu papildoma atkarpa tapo nykiausia istorijoje – abi komandos daužė lanką ir klydo bei sukrapštė vos penkis taškus. Paskutiniais ir pergalingais taškais tapo K.Kuzmos baudos metimas likus žaisti beveik tris minutes.

Tai buvo nerezultatyviausias pratęsimas NBA istorijoje. Dar 1975-aisiais Filadelfijos ir Vašingtono komandos buvo užfiksavusios 6 taškų papildomą atkarpą, kai abi pelnė po 3 taškus ir tęsė kovą.

Herojumi tapęs K.Kuzma iš viso per 40 minučių surinko 21 tašką (7/12 dvitaškių, 2/12 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 8 ir perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei 2 sykius prasižengė.

„Tokias rungtynes galima pavadinti spąstais. Jos yra sunkesnės nes įprastos, nes kai varžovai neturi kelių lyderių, tai nuima spaudimą nuo kai kurių kitų vaikinų pečių“, – teigė K.Kuzma.

„Heat“ išties atvyko be kertinių atstovų – Jimmy Butlerį, Bamą Adebayo ir Tylerį Herro sustabdė kelių problemos, žaisti negalėjo ir Duncanas Robinsonas bei Gabe’as Vincentas. Majamio klubas iš viso vertėsi vos septyniais žaidėjais, į rotaciją įtraukdami mažiau girdėtas pavardes kaip Jamalas Cainas, Orlando Robinsonas, Haywoodas Highsmithas ir Nikola Jovičius.

Svečiai vėjais paleido trigubą K.Lowry dublį – 51 minutė, 24 taškai (4/12 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 4/6 baudų metimų), 10 atkovotų ir perimtas kamuolys, 15 rezultatyvių perdavimų, 2 blokai, 3 klaidos bei 5 pražangos.

„Heat“: Kyle'as Lowry 24 (10 atk. kam., 15 rez. perd., 4/11 tritaškių), Maxas Strusas 22 (5 atk. kam., 3/14 tritaškių), Nikola Jovičius 18 (6 atk. kam.), Orlando Robinsonas 14 (7 atk. kam.), Calebas Martinas (5 atk. kam.) ir Haywoodas Highsmithas (14 atk. kam., 1/7 tritaškių) po 12.

„Wizards“: Bradley Bealas 27 (8 rez. perd., 5/9 tritaškių, 7 klaidos), Kyle'as Kuzma 21 (8 atk. kam., 2/12 tritaškių, 5 rez. perd.), Kristapas Porzingis 20 (17 atk. kam., 5 erz. perd., 1/6 tritaškių), Corey Kispertas 17 (5/8 tritaškių), Rui Hachimura 13 (8 atk. kam.).