heat

J.Butleris nesirengia ilsėtis (Scanpix nuotr.)

Nenuilstantis J.Butleris: po pralaimėto finalo – tiesiai į treniruočių salę (14)

10.13 08:26

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalas baigėsi Los Andželo Lakers triumfu. Kalifornijos ekipa Orlando burbule vykusioje serijoje 4:2 palaužė Majamio Heat.

L.Jamesas čempionu tapo su trečiu NBA klubu (Scanpix nuotr.)

L.Jameso vedami „Lakers“ – naujieji NBA čempionai (84)

10.12 06:55

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas pagaliau finišavo – jame triumfavo Los Andželo „Lakers“ krepšininkai.

J.Butleris išvengė pelnytos pražangos (Scanpix nuotr.)

NBA pripažino, kad lemiamu metu teisėjai klydo „Heat“ naudai (18)

10.11 08:54

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje pasiduoti atsisakanti Majamio Heat ekipa laimėjo penktąjį mačą bei atsilikimą nuo Los Andželo Lakers sumažino iki 2:3.

L.Jamesas gyrė varžovų charakterį (Scanpix nuotr.)

Apie pralaimėjimo pamokas kalbėjęs L.Jamesas: Butleris viena ataka sugebėjo pranokti mane

10.10 10:03

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) penktosiose finalo serijos rungtynėse Majamio Heat 111:108 nugalėjo Los Andželo Lakers krepšininkus ir sušvelnino serijos rezultatą - 2:3.

„Heat“ parodė kovingumą ir pratęsė seriją (Scanpix nuotr.)

Įspūdingoje J.Butlerio ir L.Jameso akistatoje „Heat“ nenuleido rankų – pratęsė finalo seriją (105)

10.10 06:40

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serija tęsis dar bent vienerias rungtynes.

Per žingsnį nuo titulo atsidūręs L.Jamesas sustoti neketina (Scanpix nuotr.)

Ilsėtis nenorintis L.Jamesas: nemiegosiu, kol darbas nebus baigtas (11)

10.07 08:15

Los Andželo Lakers ekipa atsidūrė per žingsnį nuo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) trofėjaus, finalo serijoje nuo Majamio Heat ekipos atitrūkdama 3:1.

L.Jamesas yra per pergalę nuo ketvirtojo titulo (Scanpix nuotr.)

L.Jameso vedami „Lakers“ – per pergalę nuo titulo (52)

10.07 06:41

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje Los Andželo Lakers Orlande 102:96 (27:22, 22:25, 26:23, 27:26) palaužė Majamio Heat klubą ir lenktynėse iki keturių pergalių atsiplėšė 3:1.

B.Adebayo jaučiasi vis geriau (Scanpix nuotr.)

Didėja šansai ant parketo pamatyti vieną iš dviejų susižeidusių „Heat“ lyderių (1)

10.06 08:27

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Majamio „Heat“ klube – šiek tiek pozityvesnės nuotaikos prieš artėjantį ketvirtąjį didžiojo finalo mačą.

J.Butleris turi aiškius prioritetus (Scanpix nuotr.)

Keleriopai į istoriją įsirašęs J.Butleris: statistika man nerūpi, noriu laimėti (3)

10.05 07:25

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalas kol kas nestokoja intrigos - autsaidere vadinta Majamio Heat net ir praradusi du kertinius žaidėjus nepasiduoda titulo medžioklėje.

J.Butleris buvo nesustabdomas (Scanpix nuotr.)

Intriga grįžta – monstriškas J.Butlerio pasirodymas leido „Heat“ palaužti „Lakers“ (85)

10.05 05:08

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje grįžo intriga - Majamio Heat Orlande 115:104 (26:23, 32:31, 27:26, 30:24) palaužė Los Andželo Lakers ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:2.

L.Jamesas yra pakeliui link titulo (Scanpix nuotr.)

L.Jamesas ir kompanija įpusėjo kelią tikslo link: dar kartą įveikė nukraujavusią „Heat“ (37)

10.03 07:21

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo antrajame mače Los Andželo Lakers ekipa 124:114 (29:23, 39:31, 35:39, 21:21) nugalėjo Majamio Heat komandą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 2:0.

G.Dragičius sulaukė prastų žinių (Scanpix nuotr.)

Diagnozė G.Dragičiui – D.Sabonį iš „burbulo“ eliminavusios kūno dalies trauma (6)

10.01 07:22

Pirmajame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijos mače susižeidusiam Majamio Heat įžaidėjui Goranui Dragičiui jau nustatyta diagnozė.

L.Jamesas ir A.Davisas sužaidė galingai (Scanpix nuotr.)

Vienpusis NBA finalo startas – „Lakers“ laimėjo triuškinančiu stiliumi, „Heat“ prarado du lyderius (78)

10.01 06:34

Pergalingai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finale startavo Los Andželo Lakers, Orlande 116:98 (31:28, 32:20, 28:19, 23:31) palaužę Majamio Heat ir serijoje iki keturių pergalių truktelėję į priekį 1:0.

Laikas titulo dalyboms (Scanpix nuotr.)

NBA finalo apžvalga: reputacijos gadintis nebegalintis L.Jamesas ir „Pistons“ žygdarbį kartosiantys „Heat“ (50)

09.30 10:15

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) atėjo laikas lemiamoms kovoms - dėl titulo serijoje iki keturių pergalių susigrums Vakarų konferencijos čempionai Los Andželo Lakers ir Rytuose triumfavę Majamio Heat.

„Heat“ ekipa šeštą kartą žais finale (Scanpix nuotr.)

B.Adebayo žaidė fantastiškai, „Heat“ kovos didžiajame finale (39)

09.28 07:28

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Majamio „Heat“ klubas šeštą kartą savo istorijoje prasibrovė į didįjį lygos finalą.

„Celtics“ turėjo du lyderius (Scanpix nuotr.)

J.Tatumas ir J.Brownas padėjo „Celtics“ išgelbėti sezoną – sušvelnino serijos rezultatą (8)

09.26 07:18

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalas tęsis, kadangi Bostono Celtics pasiekė reikalingą pergalę ir 121:108 (18:26, 33:32, 41:25, 29:25) nugalėjo Majamio Heat.

T.Herro pataikė penkis tritaškius (Scanpix nuotr.)

Fantastišką benefisą surengęs „Heat“ naujokas priartino komandą didžiojo finalo link (13)

09.24 07:12

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Majamio „Heat“ klubui trūksta vos vieno žingsnio iki didžiojo lygos finalo.

Debiutinis R.Langfordo sezonas baigėsi (Scanpix nuotr.)

Atkrintamosiose „Celtics“ nebesulauks operaciją iškentusio gynėjo pagalbos (2)

09.22 23:01

Bostono Celtics likusiose sezono rungtynėse turės verstis vienu žaidėju mažiau - iš rikiuotės iškrito Romeo Langfordas.

J.Brownas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose (Scanpix nuotr.)

Užtikrintai žaidę „Celtics“ sušvelnino serijos rezultatą (8)

09.20 08:13

Pirmąją pergalę Rytu konferencijos finale iškovojo Bostono Celtics klubas, kuris 117:106 (31:22, 32:28, 26:24, 28:32) nugalėjo Majamio Heat krepšininkus.

J.Crowderis vėl rungtyniavo rezultatyviai (Scanpix nuotr.)

Didelį deficitą panaikinusi „Heat“ dar labiau priartėjo prie didžiojo finalo (21)

09.18 07:19

Dar vieną pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose iškovojo Majamio „Heat“ krepšininkai.

Įdomus faktas

Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.