„Nevėžio“ sporto direktoriumi tapo V.Bulotas (6)

liepos 12 d., 07:28
V.Bulotas tapo klubo sporto direktoriumi (BNS nuotr.)
V.Bulotas tapo klubo sporto direktoriumi (BNS nuotr.)
Šaltinis: Muge.eu

Finansinių sunkumų slegiamas Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubas verčia naują istorijos puslapį, o vadovauti jam imasi Lietuvos krepšinio pasaulio įžymybės. Vienas jų – sporto direktoriumi tapsiantis buvęs ilgametis krepšinio agentas Virginijus Bulotas. Jis neslepia sieksiąs Kėdainių klubui atversti naują istorijos etapą, išspręsti vadybos bei įsiskolinimų problemas bei suformuoti tokią komandą, už kurią ateis sirgti kėdainiečiai.

„Nevėžio“ dalininkai pritarė naujojo krepšinio klubo direktoriaus kandidatūrai, juo tapo praeityje puikiai žinomas krepšininkas, kaunietis, Mindaugas Arlauskas. Apie permainas Krepsinis.net rašė jau prieš kelias dienas.

REKLAMA

Buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas, ketverius metus ryšėjęs komandos kapitono raištį, į „Nevėžį“ ateina kartu su dar viena šalies krepšinio pasaulio įžymybe. Tai buvęs ilgametis krepšinio agentas, ne vienai žvaigždei atstovavęs Virginijus Bulotas.

„Mes ateiname su galimybe padėti klubui susitvarkyti ir sukurti sistemą, sudėlioti viziją mažiausiai 3–4 metams į priekį. Kad klubas turėtų jaunų žaidėjų ugdymo strategiją bei galimybę pritraukti papildomų rėmėjų“, – „Kėdainių mugei“ sakė V. Bulotas.

Kalbėdamas apie netolimą perspektyvą V. Bulotas kėdainiečiams nežadėjo greitų permainų. Krepšinio specialistas, regis, į klubo situaciją žvelgia itin realistiškai, kuria ateities viziją, kurioje regimas klubo pakilimas.

„Kiti metai bus pakankamai sunkūs, nes reikės restruktūrizuoti visus įsipareigojimus, taip pat suformuoti komandą, kuri nebūtų visai trypiama. Kai žinai trejų metų viziją, vienerius metus gali kažką aukoti.

Mūsų tikslas – suformuoti komandą, jos strategiją bei rinkodarą taip, kad žmonės ateitų sirgti už „Nevėžį“ ir tuo pačiu gerai praleistų laiką. O kai ateis žmonės, bus lengviau ir rėmėjų surasti“, – ateities viziją apibrėžė V. Bulotas.

REKLAMA

Kalbėdamas apie per ilgą laiką susikaupusius klubo įsiskolinimus V. Bulotas minėjo, kad skolas grąžinti – privalu.

„Žalgiris“ savo skolas irgi ne iš karto atidavė, „Neptūnas“ turbūt irgi dar ne viską atidavė. Visi turi į ilgesnį laiką išdalintų įsipareigojimų. Mūsų tikslas – ne inicijuoti bankrotą ir niekam nieko neatiduoti, bet gyventi, kurti ir grąžinti“, – sakė V. Bulotas.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti