arlauskas

R.Jokubaitis yra vienintelis per pastarąjį penkmetį dubleriuose žaidęs krepšininkas, kuris pagrindinėje sudėtyje yra iki šiol (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ jaunimo sistemos penkmetis: daug žaidėjų LKL komandoms, bet ne pagrindinei sudėčiai (22)

05.08 12:25

Niekas Lietuvoje neabejoja, kad būtent Kauno Žalgirio ir Vilniaus Ryto jaunimo sistemos yra pačios geriausios. Nieko nuostabaus, kadangi būtent šie klubai gali pasiūlyti žaidėjams geriausias sąlygas tobulėti ir siekti aukštumų.

M.Arlauskas apšyla kojas Gonzagos universitete (Scanpix nuotr.)

Karjerą Gonzagoje pradėjęs lietuvis seka D.Sabonio žvaigždės pėdsakais: būna, klausia, ar būsiu toks žvėriukas kaip Domas? (15)

01.15 13:32

Gonzagos universitetas išugdė ne vieną žinomą krepšininką, tačiau vienas didžiausių pavyzdžių naujokams studentams yra lietuvis. Domantas Sabonis yra žmogus, į kurį beda pirštu treneriai - dirbkite kaip jis ir rezultatai ateis.

Direktoriumi tapęs M.Arlauskas problemų kol kas neišsprendė (BNS nuotr.)

„Nevėžis“ prašo LKL suteikti daugiau laiko (12)

08.16 13:37

Kai kitos Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) komandos jau pradeda pasiruošimą naujajam sezonui, Kėdainių Nevėžis sprendžia kitus klausimus.

V.Bulotas tapo klubo sporto direktoriumi (BNS nuotr.)

„Nevėžio“ sporto direktoriumi tapo V.Bulotas (6)

07.12 07:28

Finansinių sunkumų slegiamas Kėdainių Nevėžio krepšinio klubas verčia naują istorijos puslapį, o vadovauti jam imasi Lietuvos krepšinio pasaulio įžymybės. Vienas jų - sporto direktoriumi tapsiantis buvęs ilgametis krepšinio agentas Virginijus Bulotas. Jis neslepia sieksiąs Kėdainių klubui atversti naują istorijos etapą, išspręsti vadybos bei įsiskolinimų problemas bei suformuoti tokią komandą, už kurią ateis sirgti kėdainiečiai.

M.Arlauskas turėtų tapti Kėdainių ekipos direktoriumi (BNS nuotr.)

„Nevėžis“ turėtų būti išgelbėtas: klubas turės naujus vadovus (13)

07.10 19:41

Per pastarąją savaitę du skirtingi Kėdainių portalai skelbė informaciją apie tai, kad Nevėžis greičiausiai turės palikti Lietuvos krepšinio lygą (Betsafe-LKL).

D.Sirvydis dėl dalyvavimo NBA naujokų biržoje nepadės jaunimo rinktinei (BNS nuotr.)

D.Sirvydis nepadės 19-mečių rinktinei, bet žais M.Arlauskas (10)

06.14 14:51

Lietuvos vaikinų jaunimo (U19) rinktinė Druskininkuose baigė antrąjį pasiruošimo Pasaulio čempionatui etapą ir persikels į Kauną bei pradės kontrolinių rungtynių maratoną. Antradienį Gedimino Petrausko auklėtiniai sužais rungtynes su Lietuvos dvidešimtmečių rinktine, kuriai vadovauja Donaldas Kairys.

M.Arlauskas praeitą sezoną gavo progą debiutuoti Eurolygoje (BNS nuotr.)

Iki Eurolygos praėjusį sezoną šoktelėjęs žalgirietis stumia į praeitį kortas sumaišiusią sunkią traumą ir ruošiasi kilti (9)

03.12 06:00

Pastaruosius porą metų Martynas Arlauskas darė didžiulius žingsnius vyrų krepšinyje. 2015–2016 m. jis debiutavo Regionų krepšinio lygoje (RKL), po metų atsikėlė į Nacionalinę krepšinio lygą, o būdamas vos 17-os jau žengė ir ant Eurolygos parketo.

M.Arlauskas nepadės rinktinei (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

18-mečių rinktinė turės verstis be M.Arlausko (20)

07.23 13:29

Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė baigia pasiruošimą Europos čempionatui, kuris jau šį savaitgalį startuos Latvijoje. Jauniai antradienį ir trečiadienį išmėgins jėgas su Turkijos bendraamžiais, o jau šeštadienį laukia pirmoji akistata su Serbijos rinktine.

M.Arlauskui proga papildyti pagrindinę „Žalgirio“ sudėtį buvo netikėta (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Netikėtą karjeros progresą ir keistą jausmą išgyvenęs žalgirietis vilionėms į JAV lengvai nepasiduoda (11)

05.14 12:19

Per praėjusį pasiruošimą sezonui 17-metis Martynas Arlauskas gavo privilegiją sportuoti su Kauno „Žalgirio“ vyrais ir netrukus išgirdo netikėtą sau naujieną – jis gaus progą pasirodyti ne vien dublerių sudėtyje, bet ir pagrindinėje komandoje.

M.Arlauskas sportavo su talentingiausiais jaunuoliais (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

M.Arlauskas: dalyvavimas projekte „Krepšinis be sienų“ suteikė motyvacijos toliau tobulėti ir siekti savo tikslų (1)

02.20 12:25

Praėjusį savaitgalį Los Andželas sutraukė viso pasaulio dėmesį, kadangi ten įvyko šių metų NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynės, o savo ruožtu tame pačiame mieste susirinko ir talentingiausias jaunimas iš viso pasaulio, tarp kurio šįkart pateko ir žalgirietis Martynas Arlauskas.

D.Sabonio patarimai jaunimui (Klubo nuotr.)

Prestižinėje stovykloje – M.Arlausko ir D.Sabonio akistata

02.19 08:27

Vėl į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) suvažiavo talentingiausias pasaulio jaunimas, galėjęs semtis patirties iš patyrusių krepšininkų. Jaunimui patarimus dalijo ir lietuvis Domantas Sabonis. Jis turėjo progą pabendrauti ir su atvykusiu žalgiriečiu Martynu Arlausku – jųdviejų bendra nuotrauka pasidalino Indianos „Pac...

D.Sabonis patirtimi dalinsis su jaunimu (Scanpix nuotr.)

Prestižinėje stovykloje – M.Arlauskas, patirtimi su juo dalinsis D.Sabonis (3)

02.08 17:22

Vasario 16–18 dienomis Los Andžele tradiciškai vyks „Krepšinis be sienų“ stovykla, kurioje dalyvaus ir vienas lietuvis – Martynas Arlauskas. Žalgirietis pateko tarp 65 vaikinų, pakviestų į stovyklą iš viso pasaulio. Stovykloje, tiesa, jis nebus vienintelis lietuviškas veidas.

Š.Jasikevičius pasitiki P.Valinsku (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

Jaunimas Eurolygoje: geras „Žalgirio“ pavyzdys, P.Valinsko aukšta pozicija ir unikalus M.Arlauskas (9)

11.25 13:45

Šį sezoną Eurolygoje yra registruoti daugiau nei 40 žaidėjų, gimusių 1995 metais ir vėliau. Vienos komandos rodo daugiau pasitikėjimo jaunimu, kitos – mažiau, bet pasižvalgykime, kaip šiame kontekste atrodo Kauno „Žalgiris“.

M.Arlauskas darbuojasi pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

5 centimetrus per metus paaugęs M.Arlauskas „Žalgiryje“ turi pratintis prie kitokios pozicijos (3)

10.04 11:05

Dar praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipoje debiutavęs Martynas Arlauskas žengia dar vieną platų žingsnį savo karjeroje. 17-metis 199 cm ūgio krepšininkas sulaukė kvietimo iš vyrų komandos ir jau debiutavo oficialiose rungtynėse vilkėdamas „Žalgirio“ marškinėlius.

M.Arlauskas ir V.Šeškus susigrūmė protų kovose (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

LKL Protų kovos: M.Arlauskas prieš V.Šeškų (2)

01.06 13:27

„Protų kovų“ žaidime, kurį pristato generalinė lygos rėmėja „Tete-a-Tete Casino“, šį kartą į žaidimo vedėjo klausimus atsakinėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipos strategai – Virginijus Šeškus ir Mindaugas Arlauskas. Šįsyk vienas iš strategų pademonstravo išmintį bei gerą reakciją ir nepaliko vilčių varžovui.

Įdomus faktas

Visose 1997 m. Europos čempionato rungtynėse Italijos rinktinės lyderis Carltonas Myersas žaidė avėdamas žydros spalvos sportiniais bateliais, kas buvo draudžiama pagal FIBA nuostatus (tik juodos ir baltos spalvos deriniai sportinėje avalynėje). Po kiekvieno mačo C.Myers tvarkingai sumokėdavo 2500 Vokietijos markių baudą, o kitą dieną aikštelėje vėl pasirodydavo žydrais bateliais.