Nesustabdomai žaidęs S.Weemsas neišgelbėjo CSKA nuo pralaimėjimo M.Gecevičiaus ekipai (44)

Rugsėjo 15 d., 10:00
weems sonny 11 ZAL

Pergalę kontroliniame mače pasiekė Eurolygos čempionė Pirėjo "Olympiacos" komanda su Martynu Gecevičiumi, kuri 83:76 įveikė Maskvos CSKA krepšininkus.

Lietuvis per 10 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/7 baudos metimai), 2 sykius prasižengė ir išprovokavo 6 pražangas.

Nugalėtojams Vassilis Spanoulis įmetė 19 taškų, Pero Antičius - 12, Kyle'as Hinesas pridėjo 11 taškų.

Maskviečių neišgelbėjo ir buvęs žalgirietis Sonny Weemsas, kuris per 29 minutes surinko 26 taškus (6/7 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 6 per. kam.). 16 taškų surinko Andrejus Voroncevičius.