cska

M.Jamesas sužaidė itin solidžiai (Scanpix nuotr.)

Vieningoje lygoje CSKA sutrypė varžovus, „Zenit“ – krito

Vakar 17:58

Lengvą pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Maskvos CSKA (2/2) ekipa, namie 114:81 (26:30, 32:22, 32:16. 24:13) sutriuškinusi Minsko Cmoki (0/2) klubą.

J.Voigtmannas užfiksavo dvigubą dublį (Scanpix nuotr.)

G.Monroe žaidė puikiai, bet „Bayern“ neturėjo šansų Maskvoje (8)

10.10 21:48

Antrąją pergalę Eurolygoje įsirašė Maskvos CSKA (2/0) klubas, kuris namuose 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) nugalėjo Miuncheno Bayern (1/1) krepšininkus.

T.Jekiri pateko į naudingiausių penketuką (Scanpix nuotr.)

Eurolygos naudingiausių žaidėjų penketuke – vienas turnyro debiutantas

10.05 08:02

Eurolygos pirmajame ture ryškiausiai spindėjo Maskvos CSKA komandos gynėjas Mike‘as Jamesas.

A.Vatutinas norėtų mačo Londone (BNS nuotr.)

CSKA prezidento idėja – Eurolygos mačas su „Žalgiriu“ Londone (35)

10.03 14:34

Maskvos CSKA klubo prezidentas Andrejus Vatutinas papasakojo apie galimybę sužaisti Eurolygos mačą su Kauno Žalgiriu Londone.

A.Juškevičius prieš Eurolygos čempionus buvo solidus

K.Maksvytis ir A.Juškevičius ilgai tampė CSKA nervus (3)

09.30 21:32

Nelengvą pergalę Vieningoje lygoje pasiekė Maskvos CSKA (1/1) ekipa, namie 89:74 (20:23, 21:16, 19:20, 29:13) palaužusi Kazio Maksvyčio treniruojamą Permės Parma (0/1) klubą.

J.Voigtmannas, kaip ir dauguma CSKA žaidėjų, nesužibėjo

CSKA nelauktai suklupo Vieningoje lygoje (10)

09.28 16:09

Netikėtas smūgis Eurolygos čempionams suduotas jau pirmajame oficialiame naujojo sezono mače. Maskvos CSKA (0/1) Vieningosios lygos starte išvykoje 71:80 (14:23, 18:16, 19:16, 20:25) nusileido Krasnojarsko Jenisej (1/0) ekipai.

N.Kaliničius laikomas vienu geriausiai besiginančių Eueolygos žaidėjų (Scanpix nuotr.)

Eurolygos geriausiai besiginančių dešimtukas – be lietuvių ir žalgiriečių (4)

09.28 12:42

Oficialus Eurolygos tinklalapis surikiavo dešimt realiausių pretendentų artėjantį sezoną iškovoti geriausiai besiginančio krepšinio titulą.

K.Koufos dėl traumos nežais kelias savaites

CSKA sezoną Eurolygoje pradės be K.Koufos

09.26 10:04

Maskvos CSKA komanda pasiruošimo ciklo metu skynė pergalę po pergalės, bet tai kainavo ir žaidėjo praradimą.

M.Kuzminskas nesužibėjo

CSKA sutriuškino neigiamai žaidusio M.Kuzminsko ekipą (6)

09.25 21:17

Maskvoje vykusi Aleksandro Gomelskio taurė baigėsi intrigos pašykštėjusiu finalu.

CSKA sieks apginti titulą

Eurolygos komandų vasara: (ne)susilpnėjusi CSKA ir kaip reikiant patriukšmavusi „Barcelona“ (5)

09.25 14:31

Eurolygos klubų vasara šiemet buvo kaip niekad įdomi ir pažėrusi nemažai rimtų pirkinių, kuriuos stebėti sezono metu bus itin įdomu.

J.Bolomboy'us buvo rezultatyviausias (Scanpix nuotr.)

CSKA A.Gomelskio vardo turnyre parklupdė Graikijos ekipą (5)

09.24 22:11

Pergalę Aleksandro Gomelskio taurės pusfinalyje iškovojo Maskvos CSKA ekipa, Maskvoje 77:57 (29:17, 12:11, 20:14, 16:15) nugalėjusi Patrų Promitheas klubą iš Graikijos.

CSKA Eurolygą laimėjo su įspūdingu biudžetu (Scanpix nuotr.)

Paaiškėjo, kokį biudžetą praėjusiame sezone turėjo Eurolygą laimėjusi CSKA (26)

09.23 13:40

Vieningosios lygos posėdyje atskleisti klubų biudžetai, kuriuos jie valdė praėjusiame sezone.

CSKA sužais Kaliningrade (Scanpix nuotr.)

CSKA du Eurolygos mačus sužais Lietuvos pašonėje (21)

09.23 10:41

Maskvos CSKA ekipa du Eurolygos mačus nusprendė sužaisti neįprastomis sąlygomis. Armiečiai varžysis per tūkstantį kilometrų nuo savo įprastų namų.

R.Bakeris tampa vienu CSKA lyderių

Tinklelius kaitinusi CSKA sutrypė M.Kumpio klubą (1)

09.19 08:30

Dar vieną pergalę pasirengimo cikle iškovojo Maskvos CSKA ekipa, Antalijoje net 116:75 (23:20, 27:24, 32:16, 34:15) sutrypusi Stambulo Buyukčekmeče klubą.

M.Jamesas buvo universalus

CSKA išvargo pergalę prieš „Anadolu Efes“ (2)

09.15 20:35

Maskvos CSKA komanda iš Gloria Cup turnyro grįžta kaip laimėtoja, kadangi paskutiniame mače 65:63 (19:15, 21:10, 14:13, 11:25) nugalėjo Stambulo Anadolu Efes klubą.

W.Clyburnas žaidė solidžiai (Scanpix nuotr.)

„Gloria Cup“ turnyro esminis akcentas – Eurolygos finalo pakartojimas (10)

09.13 22:58

Antalijoje vykstančiame „Gloria Cup“ turnyre finale susigrums Eurolygos praėjusio sezono lemiamoje akistatoje kovoję Stambulo „Anadolu Efes“ bei Maskvos CSKA klubai.

W.Clyburnas surinko dvigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Viename turnyre su „Žalgiriu“ kovojantis CSKA išvargo pergalę prieš turkus (3)

09.12 20:25

Gloria Cup turnyre kartu su Kauno Žalgiriu kovojanti Maskvos CSKA pasiekė sunkią pergalę po pratęsimo ir 87:85 (21:12, 20:24, 19:25, 19:18, 8:6) palaužė Bursos Tofaš klubą.

R.Bakeris pelnė 11 taškų (Klubo nuotr.)

Naujokų iš NBA vedama CSKA pasiruošimą pradėjo pergalingai (2)

09.08 05:50

Pasiruošimą pergale pradėjo Eurolygos čempionė Maskvos CSKA ekipa, kuri 86:61 (26:8, 21:16, 19:15, 20:22) sutriuškino Južno-Sakalino Vostok-65 klubą.

J.Bolomboy'us traukiasi iš rinktinės (Scanpix nuotr.)

CSKA aukštaūgis nepadės Rusijos rinktinei (9)

08.21 16:15

Rusijos rinktinės gretos baigiantis pasiruošimo etapui retėja. Nacionalinei komandai Pasaulio taurės turnyre nepadės aukštaūgis Joelis Bolomboy’us.

W.Clyburnas laimėto prizo negavo (Scanpix nuotr.)

W.Clyburnas sugėdino Eurolygą (7)

08.13 13:21

Eurolygos čempionu su Maskvos CSKA komanda tapęs Willas Clyburnas laimėjo ir asmeninį prizą - tapo finalinio ketverto MVP.