CSKA oficialiai išreiškė ketinimus žaisti kito sezono Eurolygoje (58)

Gegužės 16 d., 23:25
CSKA nori žaisti Eurolygoje (BNS nuotr.)
CSKA nori žaisti Eurolygoje (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kuomet Rusija vykdo karo veiksmus Ukrainoje, Maskvos CSKA komanda yra užsiėmusi mintimis apie kitą sezoną.

Eurohoops.net skelbia, jog Eurolygos A licenciją turinti ekipa oficialiai išreiškė ketinimus kautis kito sezono Eurolygoje. Tai ji padarė išsiųsdama laišką lygai.

Sporto pasaulyje vietos Rusijos klubams nebeliko. Kitos komandos, panašu, bent kol kas susitaikė su mintimi, jog sukeltas karas turės pasekmių krepšinio ateičiai ir tokių pareiškimų kaip CSKA nesiėmė.

Eurohoops.net prideda, jog Eurolyga jau kurį laiką ieško priežasčių panaikinti CSKA licencijai, tačiau tam, deja, neranda teisinių priežasčių. Tai padaryti gali tik klubas savo noru, o tokio CSKA neturi.

„Tai mūsų noras, tačiau to neužtenka – yra ir kiti faktoriai, ypač politiniai. Rusijos sportas atsidūrė labai sunkioje situacijoje. Dabar vyrauja mada atsiriboti nuo Rusijos sporto visame pasaulyje. Tie futbole, ledo ritulyje, Eurolygoje.

REKLAMA

Nepaisant sunkumų, esame pasirengę užtikrinti komandų saugumą Rusijoje arba svarstyti žaidimą Belgrade ar Stambule. Manome, kad nepaisant aplinkybių, svarbu išsaugoti turnyro vientisumą, stabilumą ir tradicijas“, – sakė Andrejus Vatutinas, CSKA vadovas.

Eurolygos valdybos posėdis jau netrukus vyks Belgrade, kur bus rengiamas finalo ketvertas. Apeidama skrydžių ribojimus CSKA valdžia taip pat ten veikiausiai apsilankys.

 

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie Eurolygą – įdomiausi naujokai, kas gali iššauti, Šaro (ne)lemiamas sezonas, prognozės ir „Žalgirio“ perspektyvos


Gairės: cska
58 komentarai
Naujausi komentarai (58)
Geriausiai ivertinti (58)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga