Neišpildytą M.Kalniečio pažadą atskleidęs V.Šeškus: atsiprašė, sakė „nepykite“ (10) VIDEO interviu

Sausio 29 d., 21:17
V.Šeškus laimėjo „Žalgirio“ arenoje (LKL nuotr.)
V.Šeškus laimėjo „Žalgirio“ arenoje (LKL nuotr.)
Rokas Liolaitis

Jonavos „CBet“ skambiai sudalyvavo Manto Kalniečio atsisveikinime, Kaune patiesdami „Žalgirį“.

Rungtynėse geriau startavę jonaviškiai vėliau buvo perleidę iniciatyvą šeimininkams, tačiau finalinėmis minutėmis vis tiek nusprendė pagadinti M.Kalniečio šventę ir nuskynė pergalę.

Po rungtynių „CBet“ strategas Virginijus Šeškus pasidžiaugė pergale, prisiminė seną bei neišpildytą M.Kalniečio pažadą jam bei pripažino pakiaulinęs žalgiriečiui.

„Negražu, bet parsivežame savo šventę. Ne kiekvieną dieną, gyvename vieną kartą gali laimėti „Žalgirio“ arenoje, šnekant ir apie Eurolygos komandas, kurios čia atvažiuoja. Manau, kiekvienam treneriui taip yra, namie gali laimėti, pernai irgi laimėjome, bet čia – kažkokia fantastika“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Kaip pavyko sugrįžti „Žalgiriui“ perėmus iniciatyvą?

– Pradėjome paprasčiau žaisti. Matėme, kad jie pradeda keistis, mes pradėjome žaisti paprastą „du prieš du“, nusimetimai, kad jie keistųsi ir kažkiek padėtų. Gale kaip visada Glynnas tokiais tritaškiais fantastiškais patempė. Apie puolimą galima sakyti kiek nori, bet 76 „Žalgirio“ taškai, man atrodo, ta atkarpa buvo gal 10:0. Mes šiandien kaip ir tarėmės, rizikavome, bandėme besiveržiant eiti dvigubinti, kažkiek pasisekė, nes pradžioje jie neįmetė savo metimų. Kai įmetė, patys matėte, atsistatė ir nuėjo į priekį. Tikrai šaunuoliai vyrai, gynyboje gerai susikovėme. Aišku, suprantu ir „Žalgirį“, jie gal patys bandė save patausoti prieš dvigubą savaitę Eurolygos. Tokioms komandoms, kaip ir sakau, reikia bandyti užsikabinti, kad iki galo jos jaustų tą pulsą. Jei jie pabėga, juos labai sunku pagauti, nors mes ir grįžome iš minus aštuonių.

– Kiek smagu tokį žaidėją kaip Glynnas Watsonas išsitraukti sezono viduryje? Gal jis primena kažkurį gynėją iš jūsų karjeros?

REKLAMA

– Pernai turėjome Manu, kuris tikrai gal kažkoks truputį kitoks, bet galiu skirtumą pasakyti – šitas žaidėjas ir netingi gintis. Du skirtingi dalykai. Jis labai reaguoja į tuos pasakymus, ką treneris sako. Labai gerai treniruojamas žmogus. Kaip ir pas visus, yra minusų, ilgiau pažaidus Lietuvoje išsiaiškins kitos komandos, viską, bet visumoje tai yra žmogus, kurio mes neturėjome, kuris gali pabaiginėti paskutines atakas. Anksčiau tuo užsiėmė Dovis labiau, buvo statiškos mūsų komandos atakos. Šis žmogus pakeitė mūsų puolimą.

– Prieš rungtynes turėjote pokalbį su Mantu Kalniečiu, pasijuokėte. Apie ką buvo tas pokalbis?

– Čia labai sena istorija. Neatsimenu, kelintais metais, kai važiavome į čempionatą į Turkiją, pasibaigus turnyrui visi žaidėjai mane pakvietė, sėdėjome ir Kalnietis prie visų tada pasakė, kad „paskutinį sezoną žaisiu jūsų komandoje, prižadu“. Dabar priėjęs atsiprašė, sakė „nepykite, nesužaidžiau, bet prieš jus žaidžiu“. Smagu ir kad „Žalgiris“ pasirinko mus per tokią šventę, žaisti tokias rungtynes, mūsų komandai irgi garbė. Viskas super.

REKLAMA

– Šiandien padėjo laimėti labai ilgos pozicinės atakos?

– Esmė yra tame, jei žaidi prie keitimųsi „pikenrolo“, kai tu pradžioje žaidi pirmą „pikenrolą“, visi pasiruošę, antrą – dar kažkiek, trečią jau atsiranda tose pozicijose kiti žaidėjai. Sakėme, kad reikia, jog daugiau judėtų tas kamuolys. Prie tokio žaidimo, šiandien gal septyniese ar aštuoniese vertėmės, tie mūsų žaidėjai turėjo daug krūvio. Žiūrėkite, kaip pradžią žaidėme, prabėgimai, viską, kaip susitarę, viskas veikė.

– Dabar tikslas yra laimėti LKL ir Karaliaus Mindaugo taurę?

– Taip. Kaip paklausiate, taip ir atsakau.

– Kaip švęsite pergalę?

– Rytoj treniruotė, reikia ruoštis kovoms su „Neptūnu“, vėliau su „Rytu“ žaidžiame. Dabar gaila, jei Šulskis iškrito, dar atsiranda spraga. Nežinau, kas jam atsitiko, smūgis buvo nemažas, raudonajame kryžiuje dabar jam daro nuotraukas. Tikėkimės, kad viskas bus gerai.


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti