Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) įspūdingai žaidęs Regimantas Miniotas kelia sparnus į užsienį.

T.Lekūnas pataikė 5 tritaškius (BNS nuotr.)

Per žingsnį nuo skaudaus smūgio: T.Lekūno tritaškių užvestos „Pieno žvaigždės“ išgyveno dramą Prienuose (26)

11.21 16:45

Vieninteliame šeštadienio Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mače intriga buvo pasiekusi aukščiausiąjį tašką, nes „Pieno žvaigždės“ (5/5) vos neprisižaidė.

Senegalietis Prienuose savęs neatrado (BNS nuotr.)

„CBet“ atsisveikino su senegaliečiu

11.21 14:52

Prienų CBet komandoje - sudėties korekcijos. Klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 21 metų 210 cm ūgio senegaliečiu Khadimu Sow.

V.Šeškus džiaugiasi slovėno įsigijimu (Klubo nuotr.)

V.Šeškus: net turint pinigų pasikviesti žaidėją į NKL nėra paprasta

11.20 10:43

Svarbiai akistatai su Telšiais besirengę Jonavos CBet krepšininkai priversti padaryti pauzę. Dėl patvirtinto COVID-19 atvejo nukeltos abejos šią savaitę turėjusios vykti CBet ir Telšių tarpusavio rungtynės. NKL lygoje Jonavos krepšininkai Telšiams pralaimėjo jau septynias tarpusavio dvikovas iš eilės, tačiau progos nutraukti šią seriją turės palaukti.

T.Digbeu nenori žvelgti toli į ateitį (BNS nuotr.)

Prienuose atgyjantis T.Digbeu: apie „Žalgirį“ kol kas negalvoju (2)

11.20 10:06

Praėjusią savaitę Betsafe-LKL padangės vos nesudrebino rimta sensacija - Manto Šerniaus treniruojama Prienų CBet ekipa liko per plauką nuo pergalės prieš lygos favoritą Kauno Žalgirį, rezultatu 103:100 laimėjusį po pratęsimo.

R.Miniotas LKL yra naudingiausias žaidėjas (BNS nuotr.)

Iš neįdomaus į dominuojantį: klaidų nekartojantis R.Miniotas nekuria svajonių apie „Žalgirį“ ar didelius vardus (24)

11.20 07:00

„4 metus žaidžiau LKL ir niekam nebuvau įdomus, o dabar pažaidžiau 2 mėnesius ir tapau pats įdomiausias“, – juokiasi Regimantas Miniotas.

Schilleris (BNS nuotr.)

Ant žaidėjų rūbinėje rėkęs M.Schilleris: taip elgiausi, nes varžovai pelnė daug taškų (45)

11.15 20:35

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri namuose po pratęsimo 103:100 nugalėjo Prienų „CBet“ komandą.

A.Kavašas žais NKL

Jonavos ekipą papildys puolėjas iš Slovėnijos (3)

11.15 00:26

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) vis labiau įsibėgėjanti Jonavos „CBet“ komanda sulauks papildymo.

Kauno klubas su prieniškiai žais antrą savaitgalį paeiliui (BNS nuotr.)

Vietoje „Žalgirio“ mačo su „Lietkabeliu“ – dvikova prieš „CBet“ (2)

11.12 13:52

Siekiant suvaldyti COVID-19 ligos rizikas ir Lietkabelio komandai kol kas neturint galimybių sugrįžti į treniruočių ir varžybinį procesą, koreguojamas Betsafe-LKL čempionato tvarkaraštis.

M.Schilleris pasidžiaugė ne tik pergale (BNS nuotr.)

Varžovus gyręs M.Schilleris: svarbu, kad žaisti gavo Blaževičius su Lukošiūnu (2)

11.08 22:37

Kauno Žalgirio komanda be didesnių problemų laimėjo Prienuose, o po susitikimo treneris Martinas Schilleris ir pagyrė oponentus už kovą, ir pasidžiaugė, kad daugiau minučių gavo Marekas Blaževičius ir Karolis Lukošiūnas.

L.Lekavičius atakavo idealiai (BNS nuotr.)

Be problemų: „Žalgiris“ smaginosi Prienuose (49)

11.08 19:00

Kauno „Žalgirio“ (6/1) komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) turėjo lengvą pasivaikščiojimą, kuriame svečiuose 96:72 (28:9, 18:22, 30:25, 20:16) nušlavė Prienų „CBet“ (4/5).

D.Tarvydas gali palikti NKL klubą (Dainius Lukšta, NKL)

Jonavoje žaidžiantis D.Tarvydas: atvykau čia, nes neturėjau tokių gerų pasiūlymų (2)

11.07 10:16

Po šešerių metų pertraukos į NKL - VIKINGLOTTO grįžęs 29-erių 199 cm ūgio Darius Tarvydas greitai atsidūrė tarp ryškiausių pirmenybių krepšininkų.

„Kuršiai“ žaisti dar negali (nuotr. D.Petraitis)

Pratęsta Palangos klubo saviizoliacija vėl keičia NKL tvarkaraštį

11.04 11:00

Nacionalinėje krepšinio lygoje dėl Palangos Kuršiams pratęsto saviizoliacijos termino nukeliamos šios ekipos rungtynės su Molėtų Ežerūnu-Atletu, kurios turėjo įvykti šį šeštadienį 19.30 val. Molėtuose.

A.Urbonas grįžta į NKL (BNS nuotr.)

„Šiaulius“ palikęs A.Urbonas papildė V.Šeškaus komandą (9)

11.03 21:12

Jonavos CBet komanda sulaukė solidaus pastiprinimo. Virginijaus Šeškaus vadovaujama ekipa prisiviliojo pastaruosius metus Šiauliuose žaidusį Aurimą Urboną.

R.Miniotas tapo naudingiausiu mėnesio žaidėju  (BNS nuotr.)

Spalio mėnesio LKL naudingiausiu žaidėju tapęs R.Miniotas: galvoti apie karjeros šuolį dar nesinori

11.03 13:21

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) čempionate praūžė jau antrasis sezono mėnuo - spalis, todėl atėjo laikas apdovanoti naudingiausią šio mėnesio pirmenybių žaidėją.

D.Tarvydas tapo naudingiausiu savaitės žaidėju (Dainius Lukšta, NKL)

Naudingiausiu NKL savaitės žaidėju tapo „CBet“ lyderis (4)

11.03 12:41

Naudingiausiu trečiosios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitės krepšininku tapo Jonavos CBet atstovas Darius Tarvydas.

K.Giedraitis rungtyniavo 25 minutes (BNS nuotr.)

Geriausią sezono mačą sužaidusios „Pieno žvaigždės“ nukovė „CBet“ (17)

11.01 19:21

Rungtynių baigtį galima nuspręsti ir per pirmąjį kėlinį. Tai puikiai įrodė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3/4) namie 104:89 (35:11, 23:25, 24:28, 22:27) nugalėjusios Prienų „CBet“ (4/4).

„Pieno žvaigždės“ žais diena vėliau (BNS nuotr.)

Pakeista dar vieno LKL mačo data

10.30 16:29

Keičiasi Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) dvikovos tarp Pasvalio Pieno žvaigždžių ir Prienų CBet laikas.

T.Digbeu žaidė sėkmingai

„CBet“ pamokė krepšinio paslapčių „Žalgirio“ jaunimą

10.27 20:05

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės rungtynėse Prienuose intriga išblėso per kėlinį. Vietos „CBet“ atitrūko antrajame kėlinyje ir be didesnių problemų 108:62 (22:19, 28:16, 26:12, 32:15) sutriuškino Kauno „Žalgirį-2“.

Įdomus faktas

Debiutinėse Europos čempionato rungtynėse 1937 m. Lietuva susitiko su labai pajėgia Italijos rinktine. Varžovai nevertino lietuvių ir pirmąjį kėlinį į aikštę neleido geriausio savo žaidėjo Livio Frančesinio (Franceshinio). Šis krepšininkas ypač išgarsėjo 1935 m. čempionate Šveicarijoje, kai rungtynėse prieš Bulgariją, kurias italai laimėjo 42:23, pelnė net 32 taškus. Tai yra, net 76 proc. visų komandos taškų. Iš viso 1935 m. čempionate L.Frančesino pelnė 62 taškus – vidutiniškai po 16 per rungtynes. Tuomet tai buvo neįtikėtinas rezultatas. Lietuviai pirmą kėlinį prieš italus, žaidusius be L.Frančetino, laimėjo rezultatu 15:9, o rungtynes - 22:20.