Po pertraukos atitrūkęs „Lietkabelis“ – per žingsnį nuo bronzos (46) FOTOGALERIJA

Birželio 16 d., 18:20
P.Danusevičius buvo rezultatyviausias (Foto: Rokas Lukoševičius)
P.Danusevičius buvo rezultatyviausias (Foto: Rokas Lukoševičius)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažojo finalo trečiajame mače Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namie 92:78 (16:18, 23:25, 24:13, 29:22) įveikė Jonavos „CBet“ krepšininkus.

Šiuo metu serijoje iki trijų pergalių Panevėžio klubas jau pirmauja 2:1.

Per pirmąją serijos iki trijų pergalių savaitę abi komandos laimėjo išvykose – 90:83 Panevėžyje laimėjo „CBet“, o „7bet-Lietkabelis“ atsirevanšavo 104:85.

Panevėžiečiai toliau verčiasi be Martyno Varno, Danieliaus Lavrinovičiaus ir Vytenio Lipkevičiaus, o svečiai neturėjo Aurimo Majausko ir Eriko Venskaus.

REKLAMA

Pirmus 8 rungtynių taškus šeimininkams pelnė Pauliaus Danusevičiaus ir Džiugo Slavinsko duetas, bet „CBet“ po Brandono Childresso dvitaškio veržėsi į priekį – 10:8. Antroje kėlinio pusėje vyravo gynybinis krepšinis ir tik Dominico Brewtono dvitaškis suteikė svečiams trapų pranašumą – 18:16.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Lietkabelis“, kuris įgijo 5 taškų pranašumą – 27:22. Kėlinio viduryje spurtą 7:0 surengė „CBet“ ir išsiveržė į priekį (36:33), bet Oleksandro Kovliaro dvitaškis grąžino minimalų pranašumą – 37:36. Bogdano Blyzniuko patempti svečiai sėkmingiau užbaigė pirmąją rungtynių pusę – 43:39.

Po pertraukos „7bet-Lietkabelio“ atsilikimą iki minimumo tritaškiu mažino D.Bičkauskis (45:46), o Dž.Gagičius ir S.Jarumbauskas užsidirbo po techninę pražangą. M.Kirvesas didino skirtumą (48:45), bet iš toli pataikė M.Rubštavičius – 48:48. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o iki keturių taškų šeimininkų pranašumą didino P.Danusevičius – 59:55. Ketvirčio pabaigoje Panevėžio klubas dar didino savo atotrūkį – 63:56.

Lemiamo ketvirčio metu jonaviečių atsilikimą iki 3 taškų mažino B.Blyzniukas (65:68), o netrukus B.Childressas pridėjo baudų metimus – 67:68. Vis tik Panevėžio komanda atsakė spurtu ir vėl didino pranašumą (75:69), o po D.Bičkauskio baudų panevežiečiai jau pirmavo 9 taškais – 82:73. M.Rubštavičius atotrūkį didino iki dviženklio (84:74), o per likusį laiką Nenado Čanako auklėtiniai persvarą išlaikė – 92:78.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Danusevičius 17 (6 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 14 (2/5 trit.), Džordže Gagičius 13 (5 rez. per.), Oleksandras Kovliaras 12, Džiugas Slavinskas 11, Dovis Bičkauskis 10, Gabrielius Maldūnas 9, Grantas Vasiliauskas 6.

„CBet“: Bogdanas Blyzniukas 20 (7/13 metimai), Oskaras Pleikys 15, Dominicas Brewtonas 14 (9 atk. kam., 5 kld.), Brandonas Childressas 13 (1/6 trit.), Mihkelis Kirvesas ir Simas Jarumbauskas po 6.

„Ilgoji pertrauka“: kodėl Tubelis norėjo palikti „Rytą“, o Smailagičius – „Žalgirį“, kas prisijungs prie LKL ir Eurolygos rinkos naujienos


Gairės: lietkabelis, cbet
46 komentarai
Naujausi komentarai (46)
Geriausiai ivertinti (46)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja