0

M.Kuzminskas sezoną baigė dviženkliu pasirodymu prieš „Olympiacos“ (4)

Gegužės 18 d., 19:03
M.Kuzminsko sezonas baigėsi (FIBA Europe nuotr.)

Graikijos pirmenybių atkrintamosiose triuškinančiu pralaimėjimu finišavo Atėnų AEK su Mindaugu Kuzminsku.

Lietuvio klubas savo arenoje 68:100 (12:24, 29:25, 12:23, 15:28) krito prieš Pirėjo „Olympiacos“.

Eurolygos ekipa ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2:0.

M.Kuzminskas vėl buvo vienas savo komandos lyderių – 27 minutės, 12 taškų (3/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovotas ir 2 prarasti kamuoliai, 4 pražangos bei 4 naudingumo balai. Jo sezono vidurkiai šalies pirmenybėse siekė 26 minutes, 15,7 taško (43 procentai tritaškių), 5,4 atkovoto kamuolio, 2,3 rezultatyvaus perdavimo bei 19,2 naudingumo balo.

12 taškų AEK gretose surinko ir Jordanas McRae’us, 10 – Dimitris Agravanis.

Prastas Atėnų ekipos ritmas atkrintamosiose stebinti neturėtų – laukdami Eurolygos ketvirtfinalyje besivaržiusių varžovų AEK nerungtyniavo beveik tris savaites, nuo balandžio 27-osios iki gegužės 15-osios.

„Olympiacos“ į priekį vedė 17 taškų pelnęs Nikola Milutinovas (8/8 dvitaškių, 7 atk. kam.), po 16 pridėjo Alecas Petersas (9 atk. kam., 7 rez. perd., 7/10 dvitaškių) ir Isaiah Canaanas (4/8 tritaškių), 14 – Nazarethas Mitrou-Longas (6 rez. perd.).

Ignas Brazdeikis atkrintamosioms Graikijoje neregistruotas, kaip ir Mosesas Wrightas bei Luke'as Sikma. Rungtynes praleido ir apsirgę Shaquielle'as McKissicas bei Nigelas Williamsas-Gossas.

Pirėjo klubo varžovais pusfinalyje gali tapti Atėnų „Peristeri“ arba Rodo „Kolossos“.

Georgios Bartzoko auklėtinių dar laukia ir Eurolygos finalo ketvertas, kurio pusfinalyje bus sutikti titulą ginantys Madrido „Real“.