07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

J.Hardenas: grįžus Motiejūnui ir Beverley, turėsime labai gerą komandą, bet mums dar reikia įžaidėjo (6)

Gegužės 30 d., 16:09
J.Hardenas mano, kad Hjustono ekipai reikia dar vieno įžaidėjo (Scanpix nuotr.)
J.Hardenas mano, kad Hjustono ekipai reikia dar vieno įžaidėjo (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Hjustono „Rockets“ komandos lyderis Jamesas Hardenas išsakė savo nuomonę, kurią poziciją tarpsezoniu ekipai reikėtų sustiprinti.

„Su Darylu apie tai ir kalbėsime, kad turime įsigyti dar vieną įžaidėją. Viskas bus gerai, nes turime tikrai gerą komandą. Vasarą turime gerai padirbėti ir būti pasirengę kitam sezonui.

Jeigu Beverley ir Motiejūnas grįš visiškai sveiki, mes turėsime tikrai labai gerą komandą su ilgu atsarginių žaidėjų suoleliu“, – mano J.Hardenas.

„Rockets“ be D.Motiejūno ir P.Beverley žaidė visas atkrintamąsias varžybas, tačiau vis tiek sugebėjo pasiekti Vakarų konferencijos finalą, kur pralaimėjo seriją 1:4 Oklando „Golden State Warriors“ ekipai.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja