Martynas Pocius neužsibuvo Madrido „Real“ gretose – po mažiau nei metų jo etapas baigėsi. Permainų „Real“ ėmėsi po fiasko vietiniame fronte.
Apie atsisveikinimą lietuvis, buvęs atsakingas už skautingo departamentą, paskelbė socialinėje medijoje.
„Nuo ko pradėti? Po beveik metų, praleistų „Real“ klube, bendru susitarimu nutraukiau sutartį su organizacija.
Pirmiausia noriu padėkoti klubo prezidentui ir visai „Real“ organizacijai už suteiktą galimybę būti tokio garsaus ir išskirtinio klubo dalimi. Tai buvo neįkainojama patirtis, iš kurios pasisemtas pamokas nešiosiuosi visą savo karjerą.
Asmeniškai šį sezoną mano tikslas buvo į viską žvelgti sąžiningai ir prisidėti prie kažko tvaraus kūrimo – tokio, kuo visi galėtume didžiuotis. Tai reiškė stiprių santykių kūrimą, lyderystę remiantis atvirumu bei kasdienį siekį viską daryti teisingai. Esu be galo didžiuojuosi visa mūsų grupe – nuo trenerių ir žaidėjų iki techninio personalo bei administracijos darbuotojų. Buvo tikra garbė būti šios komandos dalimi.
Galiausiai noriu išreikšti ypatingą padėką tau, Chacho. Tavo kvietimas prisijungti prie šio klubo ir nuolatinis palaikymas mano profesiniame augime man buvo neįkainojami. Esi puikus lyderis ir turi didžiuotis tuo darbu, kurį nuveikei per šiuos metus. Labai gerbiu tavo gebėjimą būti ištikimam savo vizijai ir principams. Visada būsiu tavo pusėje, bičiuli.
Hala Madrid. Tikiu, kad mūsų keliai dar susikirs“, – rašė M.Pocius.
Norėdami komentuoti prisijunkite.