Istorija kartojasi – „Cbet“ vėl stebuklingai palaužė „Pieno žvaigždes“ (12)

Sausio 19 d., 19:20
A.Velička vėl buvo rezultatyvus (BNS nuotr.)
Šaltinis: LKL

Prienų „CBet“ (9/10) ekipa dar trečiajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą, tačiau į lemiamą šturmą ketvirtajame kėlinyje kilę prieniškiai trečią kartą šį sezoną parklupdė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5/14).

Po 17:2 spurto ketvirtajame kėlinyje į priekį išsiveržę ir persvarą išlaikę „CBet“ krepšininkai 67:65 (15:19, 12:20, 17:19, 23:7) palaužė pasvaliečius, kuriems tai buvo jau šeštoji nesėkmė iš eilės.

Per paskutines keturias pirmojo kėlinio minutes vos du taškus pelnę prieniškiai po pirmojo ketvirčio atsiliko 15:19.

„CBet“ ekipos visi 11 bandymų pasižymėti iš toli pirmoje rungtynių dalyje buvo nesėkmingi, o puikiai po krepšiu rungtyniavę pasvaliečiai po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 39:27.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ ir toliau šeimininkavo Prienuose ir pabėgo dar labiau (51:34).

Vis dėlto „CBet“ ekipa ketvirtajame kėlinyje spurtavo 16:2 ir likus žaisti kiek daugiau negu pusantros minutės „CBet“ jau buvo priekyje – 66:65.

Likus žaisti 18 sekundžių Donatas Sabeckis perėmė kamuolį, o pataikęs vieną baudos metimą aikštės šeimininkų pranašumą padidino iki dviejų taškų (67:65).

Lemiama „Pieno žvaigždžių“ ekipos ataka buvo nesėkminga, kuri lėmė „CBet“ ekipos pergalę.

Pasvalio ekipai tai turėjo sukelti „deja vu“ pojūtį – pastarajame tarpusavio susitikime „Pieno žvaigždės“ taip pat pirmavo, tačiau lemiamomis akimirkomis krito po Lauryno Biručio taškų. „Cbet“ laimėjo visus tris tarpusavio susitikimus.

„Cbet“: Arnas Velička (4 atk. kam., 8 rez. perd., 7 išpr. praž.) ir Regimantas Miniotas po 13, Martynas Varnas, Karolis Guščikas (10 atk. kam.) ir Laurynas Birutis (9 atk. kam.) po 8, Donatas Sabeckis 7 (6 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 15 (9 atk. kam.), Miha Lapornikas ir Michaelas Bruesewitzas po 11, Arvydas Šikšnius 10 (2/9 tritaškių), Trevoras Thompsonas 8.