Galimą savo įpėdinį LKL jau numatęs R.Milašius apie savo galimybes tapti LKF prezidentu: niekada nesakiau nei ne, nei taip (10) antroji „MISsMATCH“ dalis

Gegužės 12 d., 08:19
R.Milašius neneigia, kad gali bandyti tapti LKF prezidentu
R.Milašius neneigia, kad gali bandyti tapti LKF prezidentu
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji pokalbio dalis su Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) prezidentu Remigijumi Milašiumi.

Čia jis kalbėjo apie nesančią naudą klubams, kurie į pasaulį išleidžia jaunus talentus. Pasak jo, išpirkos tarp komandų turėtų labiau priminti futbolo rinką.

„Kokia auksinė karta užaugo „Ryte“ – bet kokia nauda klubui? Nebent išvyksta į NBA. Tą vaikiną 18–19 metų kažkas pavagia, agentai tik uždirba, bet prie ko čia agentas? Jis tą vaikiną užaugino? Valstybė užaugino, klubas jam moka darbo užmokestį.

Turėtų būti kaip futbole – transferis. Nori – nusiperka, agentas dalyvauja kaip advokatas. Manyčiau, kad ateityje tai turėtų atsirasti. Tada klubas bus suinteresuotas“, – sakė jis.

REKLAMA

R.Milašius įvertino ir LKF darbus, kurie, pasak jo, visuomenėje yra pernelyg neįvertinami.

„Parodykit nors vieną prezidentą, kuris tiek padarė Lietuvos krepšiniui. Tik jis nekalba. Žiūrėkite, Sabonis suorganizavo atrankines olimpines varžybas. Surinkite 3 milijonus eurų. Parodykite man tą žmogų, kuris nori kandidatuoti eiti – tegu ateina ir tuos 3 milijonus surenka.

Aš tai žinau, kas yra pinigai ir kaip jie gaunami. Labai norėčiau pamatyti, kaip kiti tuos pinigus surinktų. Arvydas tą padaro, nes jis yra legenda, jam durys visada atsidaro“, – kalbėjo jis.

Pats R.Milašius jau senokai yra laikomas pretendentu tapti nauju LKF prezidentu, kadangi rinkimai artėja. Vis tik jis pats mįslingai kalba apie savo galimą dalyvavimą juose.

„Turi krepšinio bendruomenė norėti. Ji turi įvairių nuomonių: kad tai turi būti sportininkas, vadybininkas ar dar kas. Mano mąstymu, tai yra ūkinė veikla, reikalingas vadybininkas. Pažiūrėkime į LKL, kiek reikia su krepšiniu susijusių žmonių – sporto direktoriaus ir teisėjų direktoriaus.

Balsuojantys turi pasirinkti – ar jie nori, kad ateitų sportininkas. Nežinau, gal yra sportininkų, kurie išmano vadybą, nenoriu nieko įžeisti. Gal jie moka – šaunuoliai. Balsuotojai nuspręs.

REKLAMA

Man skambina iš regionų, rajonų, sako: sutikit, eikit, kodėl tu to nedarai, kodėl neini? Aš nustebęs. Sakau: palaukite, jokių rinkimų šiandien nėra. Kiti ateina sako: mes norime permainų, bet kas yra tos permainos?

Visų pirma, jei ateičiau aš, kaip prezidentas nepaimčiau jokio darbo užmokesčio. Tai yra įvaizdžio reikalas. Krepšinis yra neliečiama karvė ir ten užmokesčio imti negalima. Atsakant į klausimus konkurentams, niekada nepasakau nei taip, nei ne“, – šypsojosi R.Milašius.  

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:25 – apie į ateitį pastumtą 12 komandų LKL idėją

03:30 – apie jaunų žaidėjų auginimo (ne)naudą klubams

11:30 – apie Arvydo Sabonio indėlį LKF

19:10 – apie R.Milašiaus ateitį ir galimą darbą LKF

23:40 – apie atsidavimą LKL ir jos ateitį be R.Milašiaus

27:20 – apie žaidėjų nepasitenkinimą dėl algų, krepšininkų asociacijos įkūrimą ir ambicijas joje

33:55 – apie Eurolygos galimybes Lietuvoje  

REKLAMA

Pirmoje dalyje: 

Ankstesnė laida: 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti