„Fenerbahče“ užtikrintai laimėjo Las Palme

Sausio 17 d., 23:43
Stambulo ekipa laimėjo išvykoje

Pergalę Eurolygoje pasiekė Stambulo „Fenerbahče“ (17/2) klubas, kuris išvykoje 82:64 (24:19, 20:13, 12:19, 26:13) pranoko Las Palmo „Gran Canaria“ (6/13) krepšininkus.

Svečiai iš Turkijos įpusėjus mačui pirmavo 12 taškų skirtumu – 44:32. Po didžiosios pertraukos šeimininkai nesudėjo ginklų anksčiau laiko ir po atkarpos 11:2 priartėjo – 48:53. Toks skirtumas išliko ir pasibaigus trims ketvirčiams – 51:56.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai viską į savo vietas sustatė per paskutinę atkarpą, kuomet įmetė 7 taškus iš eilės (71:56) ir per likusiąsias 5 minutes „Gran Canaria“ išsigelbėti nepajėgė.

#

Nugalėtojams Nikola Kaliničius pelnė 16 taškų (3/3 tritaškiai), Janas Vesely – 13 (7 atk. kam.), Kostas Sloukas – 11 (6 rez. perd.), Ali Muhammedas – 10, Erickas Greenas pridėjo 9 taškus.

21 tašką (3/4 tritaškiai) pralaimėjusiems įmetė Kimas Tillie, 11 – D.J.Strawberry, po 8 surinkęs Luke‘as Fischeris ir Xavieras Rabaseda.