Europos čempionatą Kaune šešiolikmetės pradėjo pergalingai (9) FOTOGALERIJA

Rugpjūčio 17 d., 21:25
U.Čižauskaitė buvo netoli dvigubo dublio (Fotodiena.lt)

Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) merginų rinktinė pergalingai pradėjo Kaune vykstantį Europos krepšinio čempionatą. D grupės rungtynėse Tado Stankevičiaus auklėtinės 71:58 (21:7, 20:20, 10:18, 20:13) nugalėjo Danijos rinktinę.

Lietuvos rinktinė puikiai pradėjo rungtynes ir spurtavo 10:0, o po dviejų kėlinių turėjo keturiolikos taškų persvarą (41:27). Po didžiosios pertraukos varžovės sumažino atsilikimą, o sužaidus keturias minutes paskutiniame ketvirtyje Danijos rinktinė po tolimo metimo ištirpdė deficitą iki dviejų taškų (53:51).

Vis dėlto paskutinėmis susitikimo minutėmis Audronė Zdanevičiūtė du kartus perėmė kamuolį, sėkmingai užbaigė atakas ir lietuvės vėl padidino pranašumą iki dviženklio (69:58). Per likusį laiką varžovėms nepavyko panaikinti deficito ir aikštelės šeimininkės iškovojo pergalę.

Lietuva: Urtė Čižauskaitė 18 (9 atk.k.), Simona Visockaitė 15 (18 atk.k.), Audronė Zdanevičiūtė 12, Klaudija Janionytė 9 (4 rez.p.), Gedvilė Savostaitė 6.

Danija: Asta Blauenfeldt 16, Luka Lachenmeier ir Algerte Rimdal po 12, Laura Ziegler 10.

Lietuvos rinktinė šeštadienį susitiks su Rusijos ekipa, kuri pirmose rungtynėse 51:43 nugalėjo Vokietijos krepšininkes. Rungtynės vyks Kauno sporto halėje, jų pradžia 19 valandą.

Gairės: lietuva, danija, u16