D.Maskoliūnas: apie parodytą kitokį rinktinės veidą, R.Minioto pasirodymą ir aukšto penketuko naudojimą (40)

Lapkričio 29 d., 21:51
D.Maskoliūnas pasidžiaugė itin svarbia pergale (BNS nuotr.)
D.Maskoliūnas pasidžiaugė itin svarbia pergale (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Europos čempionato atrankos C grupėje Lietuvos (2/2) rinktinė namuose 84:71 užtikrintai nugalėjo Belgijos (3/1) krepšininkus.

Vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas pasidžiaugė, kad krepšininkai parodė kur kas didesnį norą laimėti ir visiškai kitokią energiją.

„Esu laimingas, kad vyrai parodė visiškai kitokį veidą. Nežinau, kodėl mes turime pralaimėti, kad pradėtume rodyti tokį žaidimą. Džiaugiuosi, kad parodė charakterį, energiją ir tai, jog gali žaisti gerą krepšinį. Puiki pergalė mums“, – sakė strategas.

– Kiek ši pergalė pataisė nuotaikas po penktadienio?

– Aišku, kad pataisė. Niekas nenori to matyti, kas buvo penktadienį. Kai šiandien matai, kaip žaidė užsivedę bei kokią rodo energiją, o varžovas tikrai gerai susižaidęs. Juolab, kad pavasarį mus taip „pastatė į vietą“, kad skauda dar dabar. Visą laiką kontroliavome rungtynes. Žaidėjai parodė, kad turi savigarbos. Pasitaiko, tik nežinau, kodėl mums taip pasitaiko – gauname per veidą, tada keliamės ir smogiame stipriau.

REKLAMA

– Kiek akcentavote tarpusavio pranašumą?

– Neakcentavome to, nes tai nėra svarbu. Rungtynių pabaigoje matėme situaciją ir apie ją kalbėjome vienos minutės pertraukėlės metu. Tiesiog žaidėme toliau ir tikėjomės, kad pavyks tai įgyvendinti. Deja, bet nepavyko.

– Kaip vertinate A.Veličkos vadovavimą?

– Gerai, jis susitvarkė su savo užduotimis. Arnas ilgą laiką nežaidė, nes čempionatas Prancūzijoje sustojęs. Atvykęs į Vilnių Velička su mumis nesitreniravo ir dalyvavo tik vienoje treniruotėje.

– Kiek svarbus šiandien buvo J.Mačiulis?

– Jonas visada svarbus. Jis elgiasi natūraliai. Vienu metu net tildžiau jį, nes teisėjai davė įspėjimą atsarginių suolui. Tai yra Jonas.

– Kaip savo šansu pasinaudojo R.Miniotas?

– Manau, kad labai gerai pasinaudojo. Esu juo labai patenkintas. Miniotas per trumpą laiką viską įsisavina ganėtinai greitai ir supranta situaciją. Taip, dar yra pasimetimo, nes buvo naudojamas per dvi pozicijas, bet esu juo labai patenkintas, nes mums labai padėjo. Labai džiaugiuosi, kad jis vyksta į stipriausią lygą Europoje ir linkiu jam sėkmės.

REKLAMA

– Naudojote itin aukštą penketuką. Kokia buvo to mintis ir kaip jis suveikė?

– Manau, kad gerai suveikė tas penketukas. Iki šio mačo Belgija buvo geriausiai iš toli metanti rinktinė, todėl mums reikėjo uždaryti tolimus metimus ir esant situacijai galėti keistis. Taip pat jie daug taškų antrais šansais rinkdavo, o mums reikėjo aukštų žmonių, kad atkovotume kamuolius.


40 komentarai
Naujausi komentarai (40)
Geriausiai ivertinti (40)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti