belgija

3x3 rinktinės liko be medalių (FIBA nuotr.)

3x3 Europos čempionate moterys krito ketvirtfinalyje, vyrai pasiekę pusfinalį liko be medalių

09.11 22:24

Austrijoje tęsiasi Europos 3x3 čempionatas, kuriame pasirodymus surengė ir dvi Lietuvos rinktinės.

Dončičius (FIBA nuotr.)

Kelyje link ketvirtfinalio slovėnai sulaukė rimto Belgijos rinktinės pasipriešinimo (48)

09.10 17:37

Slovėnijos rinktinė turėjo vargo Europos čempionato aštuntfinalyje, bet galiausiai pabaigoje 88:72 (24:19, 20:22, 19:19, 25:12) palaužė Belgijos nacionalinę komandą.

Belgai pasiekė pergalę (FIBA nuotr.)

Belgijos rinktinė užbaigė bulgarų pasirodymą Europos čempionate (1)

09.07 19:10

Belgijos rinktinė (3/2) iškovojo pergalę Europos čempionato A grupėje ir 89:80 (20:19, 20:19, 25:30, 23:20) įveikė bulgarus (1/4).

A.Šengunas buvo nesulaikomas (FIBA nuotr.)

Turkija užtikrintai nugalėjo belgus

09.06 16:21

Pergalę Europos čempionato A grupėje pasiekė Turkijos (3/1) rinktinė, kuri 78:63 (20:6, 17:24, 22:17, 19:14) nugalėjo Belgijos (2/2) krepšininkus.

E.Lecomte'as buvo puikus (FIBA Europe nuotr.)

E.Lecomte'as nuvedė belgus į pergalę prieš Ispaniją (23)

09.04 19:15

Tbilisyje tęsiasi Europos čempionato A grupės kovos, suteikusios netikėtai intrigavusį mačą.

B.Dubljevičius spindėjo Juodkalnijos komandoje (FIBA Europe nuotr.)

Juodkalnija susitvarkė su belgų iššūkiu (1)

09.03 16:18

##UArticlesInsert_UArticles_getGallery_8763##

J.Tabu pataikė pergalingą metimą (FIBA Europe nuotr.)

Pirmajame čempionato pratęsime – dar vieną lyderį praradusių kartvelų nesėkmė (8)

09.01 22:18

Pirmąją Europos čempionato A grupės dieną uždarė intrigos nepašykštėjęs mačas.

G.Antetokounmpo ne kartą laužė lanką (FIBA Europe nuotr.)

G.Antetokounmpo vedami graikai sausakimšoje arenoje šansų varžovams nepaliko (26)

08.28 22:04

FIBA Pasaulio taurės atrankoje dar vieną pergalę nuskynė Graikijos rinktinė.

I.Bako pelnė 17 taškų (FIBA Europe nuotr.)

Belgijos rinktinė nesunkiai susitvarkė su britais

08.25 23:40

Pasaulio taurės atrankos I grupėje pergalę pasiekė Belgijos (3/2) rinktinė, kuri namuose 72:57 (20:12, 13:15, 22:16, 17:14) nugalėjo Didžiosios Britanijos (1/4) komandą.

T.Heurtelis buvo rezultatyviausias (FIBA nuotr.)

Prancūzijos rinktinei sunkumų neiškilo ir prieš Belgiją (11)

08.18 23:30

Sėkmingai pasirengimą Europos čempionatui tęsia triuškinančias pergales renkanti Prancūzijos rinktinė.

J.Nurkičius žaidė patikimai (FIBA Europe nuotr.)

J.Nurkičius nuvedė bosnius į pergalę prieš Belgijos rinktinę (3)

08.13 20:07

Europos čempionatui besirengiančios rinktinės tęsia kontrolinių mačų maratoną.

M.Kotsaras vedė estus į pergalę

Savo vedlio sulaukę estai nugalėjo Belgijos rinktinę (3)

08.12 23:54

Draugiškose rungtynėse Estijos komanda Tartu mieste 79:66 (20:19, 19:26, 17:0, 23:14) nugalėjo Belgijos krepšininkus.

D.Schroderis buvo rezultatyvus

Lietuvių varžovai draugiškame mače palaužė Belgijos rinktinę (4)

08.10 23:56

Dvi Europos čempionatui besirengiančios rinktinės sužaidė atkaklias draugiškas rungtynes.

E.Lecomte'as startavo solidžiai (FIBA Europe nuotr.)

Europos čempionatui besirengiančių rinktinių akistatą laimėjo E.Lecomte'o vedami belgai

08.04 22:45

Draugiškame turnyre dėl Skandinavijos taurės susitiko dvi Europos čempionatui besirengiančios rinktinės.

NBA žaidėjai serbų neišgelbėjo (FIBA nuotr.)

Antras niuksas paeiliui – serbai krito ir prieš Belgiją (9)

07.04 21:58

FIBA Pasaulio taurės atrankos pirmąjį etapą itin prastai uždarė Serbijos rinktinė (3/3).

Mačas Serbijoje buvo nukeltas (FIBA nuotr.)

Krepšinis paskendo tamsoje: atrankos rungtynės Serbijoje baigėsi vos prasidėjusios (6)

07.03 23:36

Serbijoje turėjo vykti Pasaulio taurės atrankos rungtynės su belgais, vis tik jos buvo nukeltos dėl neįprastos priežasties - arenoje dingo elektra.

Obasohanas (FIBA Europe nuotr.)

Slovakus sutriuškinę belgai užsitikrino vietą kitame etape

06.30 23:20

Triuškinamą pergalę Pasaulio taurės atrankos A grupėje pasiekė Belgijos (3/2) rinktinė, kuri namuose 102:59 (25:7, 31:22, 27:12, 19:18) nugalėjo slovakus (0/5).

P.Valinskas buvo tarp lyderių

P.Valinskas solidžiai prisidėjo prie triuškinamos pergalės prieš D.Kumelio klubą

04.26 23:25

Belgijos ir Nyderlandų pirmenybėse susitiko Deivido Kumelio atstovaujama Hagos Royals (0/9) ir Pauliaus Valinsko Alsto Okapi (8/1) ekipos.

A.Mikalauskas buvo rezultatyvus (FIBA Europe nuotr.)

Skirtingose kategorijose išsiskyrę lietuviai Čempionų lygos klubo nepalaužė

03.27 18:55

Bendrose Belgijos ir Nyderlandų pirmenybėse nesėkmę patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Leideno ZZ Leiden (17/3) ekipa.

Latvija antrą kart įveikė belgus (FIBA Europe nuotr.)

Latviai skinasi kelią į kitą etapą – dar kartą įveikė Belgijos rinktinę (1)

02.28 21:35

Pasaulio taurės atrankos A grupės rungtynėse Latvijos (3/1) rinktinė namuose 68:63 (21:16, 18:17, 12:16, 17:14) palaužė Belgijos (2/2) krepšininkus.

Įdomus faktas

FIBA generelinis sekretorius B.Stankovičius nepasirodė 1995 m. Europos čempionato apdovanojimų ceremonijoje. Turbūt serbas suprato, kad po to, ką žiūrovai išvydo finalo rungtynėse tarp Jugoslavijos ir Lietuvos, jo sutikimas Atėnų sporto rūmuose nebūtų buvęs labai šiltas. Kad tūkstančiai sirgalių FIBA vadovą būtų tiesiog nušvilpę, įtikinamai įrodo ir po keliolikos dienų pasibaigęs pasaulio jaunių čempionatas. Tuomet B.Stankovičius aukso medalius įteikinėjo ne bet kam, o graikams. Ir vis tiek iš tribūnų jo adresu skriejo gausybė užgaulių replikų. Graikų žiūrovai, vos prieš kelias savaites kartu su Lietuvos sirgaliais EČ finale skandavę “Lie-tu-va!”, nepamiršo gėdingo serbų triumfo ir žmogaus, kurį krepšinio amžininkai laiko didžiausiu tos negarbingos pergalės kaltininku.