0

CSKA lengvai susitvarkė su „Panathinaikos“ ekipa (FOTO) (4) statistika

Balandžio 14 d., 21:33
CSKA krepšininkai įrodė pranašumą (Scanpix nuotr.)

Užtikrinta pergale Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo Maskvos CSKA krepšininkai, kurie namuose 93:66 (29:21, 27:6, 21:15, 16:24) sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ klubą.

Savo sąlygas diktuoti šeimininkai po truputį pradėjo nuo pirmojo kėlinio (27:19), o puikią gynybą antrame ketvirtyje pademonstravę CSKA krepšininkai atsiplėšė jau 56:27. Po ilgosios pertraukos „Panathinaikos“ ėmė kapstytis iš duobės bei aptirpdė atsilikimą (41:63), tačiau oponentų spurtas jiems suteikė progą atitolti ir vėl – 75:41. Jau prieš prasidedant ketvirtam kėliniui buvo beveik aišku, jog tokio deficito svečiai veikiausiai nepanaikins, tad susitikimą jie pralaimėjo rezultatu 66:93.

CSKA: M.Teodosičius 18 (8 rez. perd.), D.Nicholsas ir M.Markoišvilis – po 13, A.Kirilenka 12, A.Voroncevičius, A.Jacksonas (7 rez. perd.) bei N.De Colo – po 7.

„Panathinaikos“: N.Pappas 16, J.Gistas 14, L.Mavrokefalidis 10, E.Batista 8, V.Jankovičius 7.