0

Aukštaūgio netekę „Wolves“ atlaikė klaipėdiečių spaudimą (48) FOTOGALERIJA

Gegužės 13 d., 19:00
Vilniuje vyksta ketvirtfinalis („Betsafe-LKL“ nuotr.)

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi ketvirtfinalio etapo kovos ir pirmajame serijos mače Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipa po permainingos kovos 91:84 (31:22, 14:20, 19:21, 27:21) palaužė „Neptūno“ krepšininkus.

Serijoje iki dviejų pergalių Nedo Pacevičiaus auklėtiniai dabar pirmauja 1:0, o antrosios rungtynės Klaipėdoje bus žaidžiamos trečiadienį.

Trečiąją vietą užėmęs Vilniaus klubas buvo laimėjo visas trejas tarpusavio rungtynes šį sezoną, tačiau paskutiniajame reguliaraus sezono mače nugalėtojas buvo išaiškintis tik po pratęsimo.

Dar pirmoje rungtynių pusėje susižeidė puikiai iki tol žaidęs Garrisonas Brooksas. Vilniaus komandos aukštaūgis tęsti rungtynių jau negalėjo.

Susitikimą šiek tiek geriau pradėjo Vilniaus klubas, kurio gretose spindėjo G.Brooksas (7:4), tačiau svečių atsilikimą mažino Thomasas Rutherfordas – 6:7. Šeimininkus vėl traukė G.Brooksas ir Artūras Žagaras, o tritaškį pridėjo Eigirdas Žukauskas – 14:6. Klaipėdiečiai priartėjo po Mindaugo Girdžiūno tritaškio (12:16), bet ir vėl tikslus buvo G.Brooksas – 18:12. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis (26:20), o po pirmojo kėlinio „Wolves Twinsbet“ pirmavo jau 9 taškais – 31:22.

Jau antrojo ketvirčio pradžioje Vilkai įgijo dviženklį pranašumą (33:22), kurį netrukus didino Christianas Mekowulu – 35:22. Klaipėdiečius truktelėjo Th.Rutherfordas ir Ąžuolas Tubelis (26:35), bet vėl taškus pelnė G.Brooksas – 37:26. Gerą atkarpą žaidė svečiai, kurie po Ą.Tubelio pataikytų baudų priartėjo per 4 taškus (33:37), o netrukus Timas Lambrechtas jau vedė svečius į priekį – 39:37. J.Tayloras nutraukė šeimininkų tylą (40:39), o E.Žukauskas pridėjo dvitaškį – 42:39. R.Sulaimonas metė tris baudas (45:39), o po dviejų kėlinių „Wolves“ pranašumas siekė 3 taškus – 45:42.

Po pertraukos šeimininkai didino pranašumą iki 6 taškų (52:46), bet netrukus po Deivido Gailiaus tritaškio skirtumas tebuvo taškas – 51:52. Į priekį Klaipėdos klubą vedė Ą.Tubelis (55:54), tačiau dar vieną tritaškį pataikė E.Žukauskas – 57:55. Ž.Janavičius išlygino rezultatą (57:57), bet tolimą metimą realizavo ir Vaidas Kariniauskas – 60:57. Komandos toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis, o po I.Sargiūno baudų svečiai atsiliko minimaliai – 59:60. Po trijų ketvirčių šeimininkai vis dar pirmavo minimaliai – 64:63.

I.Sargiūnas ketvirto kėlinio pradžioje vedė svečius į priekį (66:64), bet rezultatą lygino Regimantas Miniotas – 66:66. Komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais (71:71), o šeimininkus į priekį vedė K.Žemaitis – 74:71. Skirtumą dvigubino Tre’Shawnas Thurmanas (77:71), bet klaipėdiečiams taškus rinko Ą.Tubelis – 73:77. Dar vieną tritaškį pataikė E.Žukauskas (80:73), tačiau „Neptūnas“ nesudėjo ginklų ir po D.Gailiaus tritaškio komandas skyrė taškas – 79:80. Vilkus į priekį traukė A.Žagaras ir J.Tayloras (84:79), o intrigą palaikė Martynas Pacevičius – 81:84. Labai svarbius taškus pelnė R.Sulaimonas (87:81), o į likusius klausimus atsakė R.Miniotas – 89:81. Pergalę „Wolves Twinsbet“ šventė 91:84.

„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 17 (4/13 metimai), Eigirdas Žukauskas 16 (4/4 trit.), Garrisonas Brooksas 14 (6 atk. kam.), Jeffery Tayloras 10 (7 atk. kam., 1/8 trit.), Christianas Mekowulu 8.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18 (4/8 trit.), Ąžuolas Tubelis 15 (10 atk. kam.), Martynas Pacevičius 12, Ignas Sargiūnas 11 (1/9 trit.), Thomasas Rutherfordas 9.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: lkl, rytas, cbet