A.Sabonis: jeigu „Nevėžiui“ pareikšti įtarimai pasitvirtins, reikia klubą šalinti iš LKL (12)

Balandžio 22 d., 11:24
A.Sabonis mano, kad su lažybose dalyvaujančiais klubais reikia elgtis griežtai (Fotodiena.lt)
A.Sabonis mano, kad su lažybose dalyvaujančiais klubais reikia elgtis griežtai (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Trečiadienį Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lošimų priežiūros tarnyba (LPT).

Abi pusės sutartį rengė gana ilgai, o pasirašymo laikas sutapo su garsiai nuskambėjusia istorija dėl galimai sutartų rungtynių tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir „Mažeikių“.

Pasak LKF prezidento Arvydo Sabonio, jeigu „Nevėžiui“ pareikšti įtarimai pasitvirtintų, reikėtų klubą pašalinti iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL).

„Nešvari liga jau atėjo iki krepšinio. Krepšinis yra vienas iš Lietuvos pasididžiavimų ir jis negali būti nešvarus. Šito leisti mes negalime. Mums labai svarbi lažybų priežiūros tarnybos pagalba. Bandysime tą ligą kažkaip sustabdyti.

Jeigu bus įrodyta, kad „Nevėžis“ tikrai dalyvavo susitarimuose, reikia negailestingai elgtis ir šalinti iš LKL. Tai galėtų būti kaip pavyzdinis atvejis kitiems klubams, kad mes tokių dalykų netoleruosime“, – kalbėjo Sabas.

LPT direktorius Virginijus Daukšys džiaugiasi bendradarbiavimu su LKF: „Džiaugiuosi, kad federacija imasi ryžtingų veiksmų. Taip pat džiaugiuosi LKL reakcija dėl pastarųjų įvykių. Sutartos rungtynės yra masiškiausiai plintantis blogis sporte.“

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn

12 komentarai
Naujausi komentarai (12)
Geriausiai ivertinti (12)
PRO komentarai (11)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti