0
05-24, 22:00
0
0

„Warriors“ tiksliu metimu paskutinę sekundę išplėšė pergalę ir priartino S.Kerrą prie įspūdingo pasiekimo

statistika (4)
Balandžio 3 d. 09:28
H.Barnesas išplėšė pergalę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko vienas įspūdingiausių trilerių šiame sezone. Lygos lyderiai Oklendo „Golden State Warriors“ (62/13) krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje 107:106 (27:22, 28:22, 22:27, 30:25) palaužė Fynikso „Suns“ (38/38) ekipos pasipriešinimą.

Šeimininkai ilgą laiką turėjo iniciatyvą savo rankose bei susikraudavo dviženklę persvarą, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Suns“ žaidėjams pavyko atkurti intrigą ir išsiveržti į priekį.

Fynikso ekipos naujokas T.J.Warrenas pataikė dvitaškį ir likus kiek daugiau nei minutei padidino svečių persvarą iki 3 taškų (102:99). Vis dėlto netrukus Klay‘us Thompsonas tolimu metimu rezultatą išlygino.

Kitoje atakoje „Suns“ komandą stumtelėjo P.J.Tuckeris, kuris pataikė iš krepšio. Šeimininkai itin chaotiško atsakymo metu, kai du svečių žaidėjai nepasidalino atšokusiu kamuoliu, suteikė galimybę Stephenui Curry visiškai laisvam atakuoti iš toli, o snaiperis tokią progą išnaudojo bei išvedė „karius“ į priekį.

Tačiau likus 4 sek. Ericas Bledsoe pataikė sudėtingą metimą ir vėl persvėrė svarstykles į „Suns“ klubo pusę. Įspūdingą dvikovą vainikavo Harrisono Barneso dvitaškis. Krepšininkas įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu metimu paskutinę akimirką išplėšė pergalę šeimininkams.

„Suns“ ekipai buvo suduotas triuškinamas smūgis – komanda galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas praktiškai nebeturi.

Oklendo ekipa iškovojo 11-ąją pergalę iš eilės. Strategas Steve‘as Kerras debiutiniame sezone iškovojo jau 62 pergales ir pagal šį rodiklį susilygino su dar dviem rekordininkais, kurie pirmaisiais metais pasiekė tiek pat laimėjimų. Tai – Paulas Westphalas ir Tomas Thibodeau.

„Golden State Warriors“: S.Curry 28 (6/11 tritaškiai, 8 atk. kam., 6 kl.), K.Thompsonas 16 (6 rez. perd.), M.Speightsas 12 (6 atk. kam.).

„Suns“: E.Bledsoe 18 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), Mark.Morrisas (12 atk. kam.) ir T.J.Warrenas po 17, B.Wrightas 16 (12 atk. kam.).