W.Baldwino šūvis su sirena pražudė „Panathinaikos“ ekipą
(36)
Eurolygoje dramatišką pergalę išvargo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (20/7), kuri svečiuose po Wade‘o Baldwino dūrio 85:83 (25:19, 16:23, 15:20, 29:21) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (16/12) klubą.
„Fenerbahče“ laimi jau septintą kartą iš eilės.
Bonzie Colsonas ir Tarikas Biberovičius išvedė į priekį „Fenerbahče“ (9:6), nors Kendrickas Nunnas dviem metimais iš eilės ir persvėrė rezultatą – 10:9. Svečiai tolimais metimais vėl tolo (20:12) ir po pirmo kėlinio pirmavo 25:19.
Here it is... @FBBasketbol | #RivalrySeries #MotorolaMagicMoment https://t.co/CDPjSxdam9 pic.twitter.com/0GslmwzQqs
— EuroLeague (@EuroLeague) February 13, 2026
PAO deficitą po truputį tirpdė (25:27), o Juancho Hernangomezas rezultatą lygino – 34:34. Atkakli pirma mačo dalis baigėsi tuo, kad šeimininkai turėjo trapų pranašumą – 42:41. T.Biberovičius per du kėlinius buvo sumetęs 16 taškų.
Šeimininkai laikėsi priekyje, taškus rinko ir Kennethas Fariedas (50:48), tritaškį paleido Nikos Rogkavopoulos – 53:48. „Fenerbahče“ situacijos nepakeitė iki kėlinio pabaigos – 62:56.
T.Biberovičius dominavo, jo metimai ne tik laikė kovoje „Fenerbahče“, bet ir persvėrė rezultatą, tuo tarpu Erginas Atamanas gavo techninę pražangą – 70:65. Liko 7 minutės, PAO vėl bandė artėti (71:73), nors už emocijas K.Nunnas gavo techninę pražangą. Jis pats perėmė kamuolį ir lygino rezultatą jau netrukus, Onuralpas Bitimas ir Kostas Sloukas apsikeitė tritaškiais.
Liko 2 minutės, lygybė išliko (78:78), Wade‘as Baldwinas realizavo baudas, K.Nunno rungtynės baigėsi, o Talenas Hortonas-Tuckeris prie baudų metimo linijos neklydo – 82:78. Liko 15 sek., J.Hernangomezas šovė iš toli (81:82), o baudų išbandymas teko suomiui – Mikaelas Jantunenas pataikė kartą, o T.J.Shortsas lygino rezultatą – 83:83.
Liko 2,5 sekundės atakai, to užteko – W.Baldwinas išplėšė pergalę.
T.Biberovičius žaidė karjeros rungtynes, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 4 kamuolius, pataikęs 6 tritaškius iš 7 ir rinkęs 28 naudingumo balus.
„Panathinaikos“: Juancho Hernangomezas 18 (12 atk. kam., 31 n.b.), Kendrickas Nunnas 17, Kostas Sloukas ir T.J.Shortsas – po 10, Cedi Osmanas 8.
„Fenerbahče“: Tarikas Biberovičius 26, Wade‘as Baldwinas 13 (9 rez. perd., 21 n.b.), Mikaelis Jantunenas 11, Nando De Colo 10.

Norėdami komentuoti prisijunkite.