Vienas FIBA vadovų apie lietuviams nepalankią teisėjų klaidą: tai daugiau negali pasikartoti

optimistiškai žvelgia į D.Bodirogos paskyrimą (15)
Rugsėjo 18 d. 16:56
K.Novakas teigė, kad daugiau tokios klaidos negali kartotis (Scanpix nuotr.)
K.Novakas teigė, kad daugiau tokios klaidos negali kartotis (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Prieš Europos čempionato finalą buvo surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvavo „FIBA Europe“ prezidentas Turgay‘us Demirelis.

Turkas buvo optimistiškai nusiteikęs naujojo Eurolygos vadovo Dejano Bodirogos atžvilgiu: „Pasveikinau Dejaną su naujomis pareigomis. Jis yra Europos krepšinio legenda. Dabar jo prioritetas yra Eurolyga, bet mes palaikysime ryšį. Mes norime bendradarbiauti ir dabar optimistiškiau žiūrime į mūsų krepšinio ateitį.“

Taip pat T.Demirelis pasidžiaugė, kad pakeistas turnyro dažnumas iš dvejų į ketverius metus davė vaisių, nes šiame čempionate sirgaliai išvydo daug ryškiausių pasaulio krepšinio žvaigždžių.

„Turnyro lygis yra labai aukštas. Daug NBA žvaigždžių yra čia ir taip nutiko, nes naujas formatas Europos čempionatų dažnumą pakeitė į ketverius metus, o ne dvejus. Taip pat noriu pasidžiaugti, kad keturių skirtingų miestų formatas veikia. Didelė sėkmė, nes arenose buvo daug sirgalių“, – džiaugėsi T.Demirelis.

FIBA vykdomasis direktorius Kamilas Novakas apgailestavo dėl teisėjų klaidos Lietuvos ir Vokietijos mače, kai buvo pražiopsotas vienas baudos metimas už skirtą techninę pražangą, o turint omenyje, jog buvo žaisti du pratęsimai, vienas taškas galėjo būti lemtingas.

„Teisėjai yra vertinami tiek prieš turnyrą, tiek jo metu. Žinoma, kad jie klysta. Tai, kas nutiko Lietuvos ir Vokietijos mače, buvo didelė klaida ir nesėkmė, kuri niekada negali pasikartoti“, – griežtas buvo K.Novakas.

„Skundai teisėjų darbu? Visada taip būna, tai yra čempionato dalis. Aš pamenu tuos pačius skundus dar 2015 metų pirmenybių metu. Galbūt didelis skirtumas šiuo metu yra tas, kad žiniasklaidos vaidmuo ir įtaka žmonėms gerokai išaugo“, – pridūrė jis.

Gairės: demirelis, novakas
15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
MISsMATCH