V.Šeškus: su „Prienais“ norėjome parodyti, jog galime žaisti, o iš „Lietuvos ryto“ visi laukia pergalių
FOTOGALERIJA (18)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas trečiadienį pradės savo žygį Europos taurės turnyre. Pirmasis vilniečių varžovas – ilgametis Eurolygos dalyvis Belgrado „Partizan“.
Vyriausiajam sostines komandos treneriui Virginijui Šeškui tai nebus debiutas antrajame pagal pajėgumą Europos klubiniame turnyre, kadangi jis kovų yra ragavęs, kai stovėjo prie „Prienų“ vairo.
„Su „Prienais“ žaidimas Europos taurėje buvo iššūkis. Jautėme, kad reikia parodyti, jog galime žaisti. Dabar situacija kitokia – visi iš mūsų laukia pergalių. Tikrai atsakomybė didesnė“, – pastebėjo strategas.
„Lietuvos ryto“ treniruotė prieš mačą su „Partizan“ (17 nuotraukų)

Pasak V.Šeškaus, „Lietuvos ryto“ raktas į pergalę turėtų būti agresyvi ir drausminga gynyba bei protingas žaidimas. Treneris pastebi, kad sezono pradžioje „Partizan“ itin prastai žaidžia puolime ir daugiausiai problemų turi poziciniame žaidime.
„Akcentuojame, kad tai yra jauna ir agresyvi komanda. Visi serbai turi tą agresiją ir mes norime juos nugalėti protu. Reikia gynyboje žaisti kiečiau. Prisimename savo senas bėdas ir privalumus bei rengiamės.
Kažko išskirti negalima, nes „Partizan“ pelnytų taškų vidurkis yra 60 taškų. Kol kas puolimas šlubuoja, bet tai nereiškia, jog ta ekipa negali įmesti daug taškų. „Partizan“ stringa prieš pozicinį žaidimą, bet turi labai gerą greitą puolimą. Akcentuojame, kad negalime leisti varžovams greitai rinkti taškus, kaip kad buvo mače su „Šiauliais“. Turime pulti ir visi greitai grįžti atgal į gynybą“, – analizavo pašnekovas.
„Lietuvos ryto“ E grupėje taip pat laukia kovos su Bandirmos „Banvit“, Ploješčio „CSU Asesoft“, Volgogrado „Krasny Oktyabr“ ir Jeruzalės „Hapoel“ ekipomis. Būtent Izraelio komandą išskyrė V.Šeškus: „Nenoriu nieko išskirti, bet stipriai turėtų atrodyti „Hapoel“ ekipa. Ji Eurolygos atrankoje garbingai kovojo su „Unics“. Mūsų grupė tikrai nebloga ir bet kuri ekipa gali nustebinti.“
„Lietuvos ryto“ ir „Partizan“ kova sostinėje prasidės trečiadienį 19.15 valandą.
Norėdami komentuoti prisijunkite.