V.Romanovas: komanda išbalansuota, aiškinsimės, kas atsitiko
(108)
Lapkričio 21 d., 10:00
Romanov
Po "Žalgirio" krepšininkų pralaimėjimo VTB Vieningosios lygos rungtynėse Kazanėje "Unics" komandai Kauno klubo savininkas Vladimiras Romanovas tikino ieškosiąs kaltų, kodėl žaidimas tapo toks išbalansuotas.
"Komanda išbalansuota, aiškinsimės, kas atsitiko. Gal specialiai, kas nors mums kenkia, o gal nepalankių aplinkybių sutapimas. Laimė, kad dar turime laiko išsiaiškinti nesėkmių priežastis ir grįžti į savo žaidimą", - teigė verslininkas.
Kauniečiai sekmadienį svečiuose VTB Vieningosios lygos rungtynėse 52:77 nusileido Kazanės "Unics" klubui ir patyrė šeštąją nesėkmę per paskutiniuosius septynis susitikimus.

Norėdami komentuoti prisijunkite.