(11)
Kovo 20 d. 09:26
V.Micičius įsibėgėjo Šarlotės klube (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) savo reputaciją ir toliau kuriasi pusę sezono ant suolo praleidęs Vasilije Micičius.

Serbas buvo ryškus, nors jo atstovaujamos Šarlotės „Hornets“ (17/52) išvykoje ir nepasipriešino Orlando „Magic“ (41/28) – 92:112 (17:27, 15:40, 33:24, 27:21).

Skirtumas tarp komandų nepanaikinamas buvo jau antrajame kėlinyje (26:67). Vėliau „širšės“ kiek aptirpdė deficitą, bet realiai į pergalę nesikėsino.

Starto penkete pasirodęs V.Micičius per 27 minutes surinko 20 taškų (6/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovotą, perimtą ir 3 prarastus kamuolius, rezultatyvų perdavimą bei pražangą.

Buvęs žalgirietis dešimtą mačą paeiliui rinko dviženklį rezultatyvumą, nors per šiuos ir buvo iškovotos tik dvi pergalės. Iki mainų Oklahomoje tokių šansų jis neturėjo, o persikėlęs į Šarlotę savo vidurkį pakėlė nuo 3,3 iki 11,9 taško.

„Hornets“ varžovams nusileido visais rodikliais, prastai mesdami tritaškius (9/29, 31 procentas), pralaimėdami kovą dėl kamuolių (30:41), rečiau dalindami rezultatyvius perdavimus (19:32), dažniau klysdami (17:16) ir uždirbdami tik 9 baudų metimus.

„Jie žino, ką reikia daryti gynyboje, o mes šiandien nepateikėme deramo atsakymo. Tai ir buvo raktas į rungtynes. Turi parodyti tokią pačią ar didesnę energiją, kad galėtum grumtis išvykos rungtynėse“, – po mačo teigė V.Micičius.

Orlando klubas pasinaudojo šansu išnaudoti visą rotaciją – net 15 komandos žaidėjų aikštėje praleido bent 6 minutes.

Namie liekantys „Magic“ priims Naujojo Orleano „Pelicans“ (42/26) su Jonu Valančiūnu, „Hornets“ vyksta į Atlantą.

„Hornets“: Brandonas Milleris 21 (4/9 tritaškių, 7 atk. kam.), Vasilije Micičius 20 (8/10 metimų), Milesas Bridgesas 16 (5 rez. perd., 0/4 tritaškių), Tre Mannas 11 (5 rez. perd.), Nickas Smithas 8 (6 minutės).

„Magic“: Cole’as Anthony 21 (6 atk. kam., 3/5 tritaškių), Jalenas Suggsas 16 (6 rez. perd., 3 per. kam.), Moritzas Wagneris (5 atk. kam.) ir Paolo Banchero (5/5 dvitaškių, 5 rez. perd.) po 13, Franzas Wagneris 11, Jonathanas Isaacas ir Wendellas Carteris (8 atk. kam.) po 8.

Gairės: hornets, magic