TV3 ir FIBA pratęs draugystę: žiūrovai taps ne vienos Lietuvai lemtingos kovos liudininkais

(9)
Lapkričio 25 d. 13:47
Lietuvos rinktinė penktadienį pradės atrankos kovas (Musukrepsinis.lt nuotr.)
Lietuvos rinktinė penktadienį pradės atrankos kovas (Musukrepsinis.lt nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Su nekantrumu visų krepšinio sirgalių laukta akimirka pagaliau atėjo – Lietuva pradeda savo kovą atrankose į FIBA 2023 metų Pasaulio taurės turnyrą. Pirmosios rungtynės, kurios jau penktadienį įvyks namuose, simbolizuos ne tik reikšmingų kovų pradžią, bet kartu ir ne vienerius metus trunkančios TV3 ir FIBA draugystės tęsinį.

Taip pat sirgalių laukia staigmena – nors čempionatas įvyks tik 2023 m., žiūrovai išskirtinę galimybę pamatyti Pasaulio taurę turės jau šį penktadienį Klaipėdoje, pirmųjų rungtynių metu.

Penktadienį žiūrovai taps ir kitos istorinės akimirkos liudininkais – TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė ir FIBA generalinis sekretorius Andreas Zagklis sukirs rankomis dėl FIBA rungtynių transliacijų teisių iki pat 2025 m.

„Tai – reikšmingas įvykis ne tik TV3 žiniasklaidos grupei, bet ir visai Lietuvai, kuri neįsivaizduojama be krepšinio. Susidomėjimas šia sporto šaka mūsų šalyje kasmet auga, o TV3 nuolat prisideda prie jos populiarinimo. Drąsiai galime sakyti, kad jau ne vienerius metus esame ne tik svarbiausių sporto įvykių transliuotojai, bet ir ilgalaikiai tokių renginių partneriai. Tai įrodo ir besitęsiantys santykiai su FIBA – svarbiausia pasaulio krepšinio organizacija to nepraleidžia pro akis ir mumis pasitiki. Džiaugiamės galėdami vadintis krepšinio namais ir lydėti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę į svarbiausias kovas, palaikant krepšininkus kiekviename žingsnyje – tiek tada, kai skiname pergales, tiek ir tada, kai patiriame pralaimėjimus. Iki pat 2025 m. krepšinio sirgalių laukia ne viena graži kova, o taip pat – Europos bei Pasaulio krepšinio čempionatai, kuriuos visų sirgalių patogumui nušviesime kiekvienoje savo valdomoje platformoje“, – sako TV3 generalinė direktorė L.Blaževičiūtė.

„Tai – puikios naujienos visiems krepšinio sirgaliams Lietuvoje. Lietuvių aistra šiam sportui yra akivaizdi, o TV3 ir FIBA partnerystė sukurs naują sinergiją bei įsipareigos žiūrovams per artimiausius kelis metus suteikti precedento neturinčią FIBA varžybų patirtį“, – sako FIBA media ir marketingo generalinis direktorius Frankas Leendersas.

Pirmąsias savo rungtynes Lietuvos rinktinė atrankoje į 2023-ųjų Pasaulio taurę sužais jau šį penktadienį, lapkričio 26 d., su Bulgarija. Antrosios rungtynės lietuvių lauks išvykoje, kurias lapkričio 29 d. jie sužais su Čekijos ekipa.

Atrankas į Pasaulio taurę išvis sudarys 6 langai, kurie bus sužaisti per 15 mėnesių laikotarpį.

Europos atrankoje varžysis 32 rinktinės, kurios suskirstytos į 8 grupes po 4 komandas. Per 6 atrankos langus rinktinės kausis dėl 12 kelialapių į pasaulio čempionatą.

Pasaulio taurės turnyras pirmą kartą istorijoje bus išsidėstęs per tris šalis – Indoneziją, Japoniją ir Filipinus.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: Čempionų lygos komandos iš arti. Spausk ir žiūrėk >>

Gairės: fiba, tv3
9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą