Betsafe-LKL
M Basket
81
93

T.Jogėla ir D.Krestininas prie triuškinamos pergalės prisidėjo skirtingais būdais

Balandžio 9 d. 21:11
Lietuviai buvo pastebimi

Latvijos pirmenybėse Rygos „Barons kvartals“ (16/14) su Tauru Jogėla ir Denisu Krestininu namuose 94:72 (26:15, 24:14, 27:25, 17:18) be vargo susitvarkė su Jurmalos „Fenikss“ (12/19).

T.Jogėla per 19 minučių įmetė 10 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir po 3 sykius prasižengė bei išprovokavo pražangas.

D.Krestinino sąskaitoje per 24 minutes – 5 taškai (2/3 dvit., 1/2 baud.), 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, 2 klaidos, išprovokuota pražanga ir 3 pražangos.

Rygos ekipoje išsiskyrė 24 taškus surinkęs Davis Gekas. Pralaimėjusiems 18 taškų pelnė Viktoras Ilinis (20 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės