Real
0
Olympiacos
0

„Real“ pralaimėjo trečią kartą iš eilės – nusileido Š.Jasikevičiaus auklėtiniams

(11)
Kovo 7 d. 23:53
Š.Jasikevičiaus kariauna iškovojo pergalę Madride (Scanpix nuotr.)

Pergalę Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojami Stambulo „Fenerbahče“ (17/11) krepšininkai, kurie išvykoje 89:79 (20:15, 23:18, 24:25, 22:21) patiesė turnyro lyderę Madrido „Real“ (22/6) ekipą, kuriai tai buvo trečias pralaimėjimas paeiliui.

Sužaidus 5 minutes „Real“ dar pirmavo 15:13, bet per likusį laiką nepasižymėjo ir tuo pasinaudojusi „Fenerbahče“ buvo priekyje po pirmojo kėlinio – 20:15. Antrajame ketvirtyje svečiai laimėjo atkarpą 9:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 36:25. Šaro auklėtiniai 10 taškų atsargą turėjo sužaidus pirmąją mačo dalį – 43:33.

Po didžiosios pertraukos Ispanijos klubas suintensyvino gynybą ir sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes deficitą sumažino iki 4 taškų – 45:49. Vis dėlto „Fenerbahče“ atlaikė varžovų šturmą ir 28-ąją minutę vėl susigrąžino dviženklį atotrūkį – 62:52. „Real“ iki kėlinio pabaigos priartėjo tik minimaliai – 58:67.

Trečiajame ketvirtyje tarpusavyje susikivirčijo Facundo Campazzo ir Nickas Calathesas – abu žaidėjai buvo greitai išskirti komandos draugų, o teisėjai skyrė po nesportinę pražangą.

Ketvirtajame kėlinyje „Fenerbahče“ galutinai užgesino intrigą, kai po spurto 8:0 susikrovė jau 16 taškų atsargą (79:63) ir per likusias 6 minutes šeimininkai sugrįžti į kovą dėl pergalės nepajėgė.

„Real“: Sergio Llullas 17 (2/7 tritaškiai), Walteris Tavaresas 14 (6 atk. kam.), Mario Hezonja ir Džananas Musa po 13, Vincentas Poirier 8 (5 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 17 (3/6 tritaškiai, 12 atk. kam., 26 naud. bal.), Scottie Wilbekinas (1/5 tritaškiai) ir Nickas Calathesas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 12, Johnathanas Motley (5 atk. kam.) ir Tarikas Biberovičius po 10, Marko Guduričius 8.

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės