R.Kurtinaitis atvirai: apie nusižiūrėtus žalgiriečius, griuvusius planus dėl R.Giedraičio ir gailestį dėl neišnaudotos progos dirbti NBA

pirmoji „MISsMATCH“ laidos dalis (16)
liepos 23 d. 08:30
R.Kurtinaitis turėjo progą dirbti NBA, bet ja nepasinaudojo
R.Kurtinaitis turėjo progą dirbti NBA, bet ja nepasinaudojo
Gabrielė Miknevičiūtė
Krepsinis.net

„MISsMATCH“ laidoje – visada iškalbus ir atviras svečias Rimas Kurtinaitis. Maskvos srities „Chimki“ treneris pirmojoje dalyje dalijosi mintimis apie praėjusį sezoną, iššūkių azartą, neišnaudotas progas išvykti į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) ir vasaros darbus.

Sudėtingas – taip praėjusį sezoną apibūdina R.Kurtinaitis, į Maskvą atvykęs sezono viduryje bei pakeitęs Georgios Bartzoką. Pasak jo, nuolatiniai iššūkiai, vykstant į komandas ne nuo sezono pradžios, jam yra papildoma įdomybė ir galimybė semtis patirties.

„Jei būčiau boksininkas, nežinau rezultato, bet mesčiau iššūkį Tysonui. Būtų įdomu pabandyti“, – juokėsi savo išbandymų kelius vaizdingai apibūdinęs treneris.

Nors praėjusį sezoną Eurolygoje „Chimki“ baigė tik su 9 pergalėmis, R.Kurtinaitis sako, kad tikslus ekipa liko įgyvendinusi, kadangi pagrindinis buvo išsaugoti vietą šiame turnyre. Įgyvendinus tikslą R.Kurtinaitis padėjo parašą po nauja 2 metų sutartimi su „Chimki“.

Treneris atskleidė, kad vasarą dairėsi į rinkoje paklausiais vis tampančius žalgiriečius.

„Vienu metu galvojome apie Westermanną, kuriam tiko Šarūno stilius, panašų propaguos ir „Fenerbahče“. Man siūlė ir White’ą, kuriam trūksta agresijos, man reikalingas buvo kitokio plano žmogus. Woltersas – įdomus žmogiukas. Buvo galima galvoti, bet kai vyko jo diskusijos su „Maccabi“, mes dar užsiėmėme praeito sezono reikalais“, – vardino R.Kurtinaitis.

„Chimki“ taip pat buvo arti to, kad prisiviliotų Roką Giedraitį, tačiau viskas nutrūko po to, kai dvejojęs klubas nebespėjo sumokėti išpirkos Berlyno ALBA komandai.

„Jis norėjo, sakė: treneri, aišku, ateisiu, ne problema. Tačiau manau, kad Berlyne jam taip pat bus gerai, nors mes, ne paslaptis, galėjome pasiūlyti geresnius finansus“, – sakė jis.

Strategas atskleidė, kad turėjo progų išvykti į NBA ir kaip žaidėjas, ir kaip treneris. Jei kaip krepšininkas R.Kurtinaitis tuo metu jautėsi per brandaus amžiaus, tai dėl neišnaudotos trenerio progos jam gaila iki šiol

„Labai praverstų, bet man jau nelemta, padalyvauti stovykloje su NBA treneriais. Aišku, buvau sulaukęs kvietimo ir žaisti NBA, bet man buvo 30 metų. Jei man būtų paskambinę 10 metų anksčiau, būčiau lėkęs. Džiaugiuosi, kad Šaras yra vertinamas, Kazys buvo išvykęs – jie jauni, turi laiko, o man jau 60 metų.

Gal norėčiau NBA ir asistentu dirbti – prieš kokius 7–8 metus man tą siūlė Minesotos „Timberwolves“ su Kurtu Rambiu. Jie norėjo, kad dirbčiau su metikais. Bet sakiau, kad nenoriu būti štabe, kur nieko nesprendi – man geriau čia likti vyr. treneriu.

Ar nesigailėjau? Gailiuosi. Kaip ir žaidžiant visada norėjosi kovoti su NBA, taip ir dabar būnant treneriu“, – šypsojosi jis.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

01:10 – apie tai, ko pasiilgsta dirbdamas Maskvoje, ir didžiulį ilgesį, rungtyniaujant Australijoje

05:40 – apie sudėtingą sezoną ir įgyvendintus tikslus

09:00 – apie užtikrintą savo ateitį Maskvoje bei to priežastis

17:07 – apie jausmą, kad esi mėgėjas prieš JAV rinktinę

18:50 – apie nuolatines iššūkių paieškas

25:17 – apie nusiperkamas vietas Eurolygoje

32:00 – apie iškovotą titulą, dėl kurio džiaugsmo nesulaukė

41:20 – apie neišnaudotą progą išvykti į NBA, dėl kurios apgailestauja

47:00 – apie tai, kaip neturėtų ko patarti LeBronui Jamesui

52:00 – apie „Žalgirio“ pasiekimus ir „Chimki“ dominusius žalgiriečius

57:10 – apie neįvykusį Roko Giedraičio persikėlimą į Maskvą

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

16 komentarai
Naujausi komentarai (16)
Geriausiai ivertinti (16)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tvarkaraščiai
2020-08-07
20:00
Spurs
Jazz
NBA
23:00
Grizzlies
Thunder
NBA
2020-08-08
00:01
Nets
Kings
NBA
01:30
76ers
Magic
NBA
03:00
Pelicans
Wizards
NBA
04:00
Raptors
Celtics
NBA
Visos rungtynės