Prancūzijos grandų akistatoje – fantastiškas D.Motiejūno pasirodymas

(24)
Gruodžio 7 d. 20:48
D.Motiejūnas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose

Prancūzijos lygoje pergalę pasiekė Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (8/2) ekipa, kuri namuose 84:82 (19:20, 27:21, 22:20, 16:21) įveikė Vilerbano ASVEL (7/4) krepšininkus.

Nors ketvirto kėlinio pirmosiomis minutės lietuvio ekipa pirmavo dviženkliu skirtumu (71:61), tačiau likus žaisti 4 minutes priekyje jau buvo ASVEL – 76:75. Pradėjus tiksėti paskutinei minutei rezultatas buvo lygus (82:82), bet Monako klubą į priekį išvedė Parisas Lee – 84:82. Per likusį laiką Vilerbano ekipa pelnyti taškų neįstengė.

Tiesiog nesustabdomai Monako klubo gretose žaidė Donatas Motiejūnas, kuris per 27 minutes pelnė 28 taškus (8/12 dvit., 2/3 trit., 6/10 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

Nugalėtojams Robas Gray’us įmetė 13 taškų (1/7 trit.), Alpha Diallo pridėjo 12, Parisas Lee – 10 (2/6 trit., 10 rez. per.).

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Chrisas Jonesas, pelnęs 14 taškų, Elie Okobo pridėjo 13 (8 rez. per.), Kostas Antetokounmpo – 12, Williamas Howardas – 11 (6 atk. kam.).

„AS Monaco“ šiame susitikime vertėsi be Mike’o Jameso ir Leo Westermanno.

Vilerbano klubas šią savaitę Eurolygoje susitiks su Vitorijos „Baskonia“ klubu, o „AS Monaco“ krepšininkai kausis su Milano „AX Armani“ komanda.

Gairės: asvel, motiejūnas, monaco