Po trenerio pasitraukimo - įspūdinga "Knicks" pergalė

(15)
Kovo 15 d. 04:57
smith jr 09
smith jr 09

Šešių nesėkmių Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate seriją nutraukė pirmąsias rungtynes be vyr. trenerio Mike'o D'Antoni žaidusi Niujorko "Knicks" (19/24) ekipa, kuri namuose 121:79 (25:12, 30:17, 23:27, 43:23) sutriuškino Portlendo "Trail Blazers" (20/23) krepšininkus.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė J.R.Smithas, 20 - Steve'as Novakas, 17 - Amare'as Staudemire'as (8 atk. kam.), po 16 - Carmelo Anthony (7 rez. perd.) ir Imanas Shumpertas.

Jeremy Linas per 23 minutes surinko 6 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 0/2, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 6 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Svečių gretose išsiskyrė po 15 taškų pelnę Lamarcusas Aldridge'as ir Geraldas Wallace'as bei 12 pridėjęs Luke'as Babbittas.

Niujorko komanda Rytų konferencijoje žengia devintą, o Portlendo klubas Vakaruose užima vienuoliktąją vietą.

Gairės: nba, knicks, blazers