79
87
81
93

„Pelicans“ išbarstė vėjais 35 taškų persvarą, bet laimėjo ir be didesnio J.Valančiūno indėlio

(6)
Kovo 9 d. 08:11
J.Valančiūnas pelnė 6 taškus (Scanpix nuotr.)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (38/25) komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė pergalingą atkarpą.

Lietuvio komanda išvykoje 103:95 (36:15, 27:19, 21:27, 19:34) atsilaikė prieš Filadelfijos „76ers“ (35/28).

Antrajame kėlinyje „Pelicans“ triuškino varžovus (55:20), bet galiausiai lengvai pergalės link ji nenužengė. Skirtumas ėmė tirpti, Cameronas Payne‘as ir Tobiasas Harrisas rūpinosi, kad likus 4 minutėms komandas skirtų jau tik 10 taškų – 82:92.

Likus pusantros minutės „76ers“ artėjo dar labiau (92:98), tad intriga visiškai grįžo, bet laiko išsigelbėti neužteko. Zionas Williamsonas ir Herbertas Jonesas tvirtino pergalę „Pelicans“.

J.Valančiūnas per 19 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 perdavimus, blokavo metimą, kartą klydo, 3 – prasižengė.

„Pergalė yra pergalė, gale radome būdų uždaryti rungtynes, tai – svarbiausia“, – sakė Brandonas Ingramas.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 23 (12 atk. kam.), Naji Marshallas 19 (4/4 trit.), Brandonas Ingramas 17 (7 atk. kam.), Trey‘us Murphy ir C.J.McCollumas (0/7 trit.) – po 10.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 21 (10 atk. kam.), Kelly Oubre‘as 20 (7 atk. kam.), Paulas Reedas 17 (11 atk. kam.), Cameronas Payne‘as 13.