Paaiškėjo, kas Eurolygoje pakeis „AS Monaco“
Birželio 26 d., 12:44
(Scanpix nuotr.)
Eurolygoje kitą sezoną turėsime vieną naujokę – ja tapo Stambulo „Bešiktaš“.
Monako „AS Monaco“ dėl finansinių sunkumų keliasi į Europos taurę, o šio turnyro vicečempionai grįžta į Eurolygą po 13 metų pertraukos.
„Bešiktaš“ per šį laikotarpį spėjo 6 sezonus sužaisti Europos taurėje, 5 – FIBA Čempionų lygoje, 2 – FIBA Europos taurėje.
Kitame sezone Eurolygoje bus trys Stambulo klubai – „Fenerbahče“, „Anadolu Efes“ ir „Bešiktaš“.

Norėdami komentuoti prisijunkite.