-->
Pasibaigęs. 05-14 18:30
Betsafe-LKL
Uniclub Bet-Juventus
101
Nevėžis-Optibet
91
Pasibaigęs. 05-14 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
89
Wolves Twinsbet
75
Pasibaigęs. 05-14 19:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
85
M Basket
79
Pasibaigęs. 05-17 16:50
Betsafe-LKL
Nevėžis-Optibet
92
Šiauliai
104
Pasibaigęs. 05-17 17:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
100
Uniclub Bet-Juventus
88
Pasibaigęs. 05-17 19:00
Betsafe-LKL
M Basket
65
7bet-Lietkabelis
96
Pasibaigęs. 05-18 16:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
97
Rytas
79
Pasibaigęs. 05-18 19:00
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
91
CBet
87
Pasibaigęs. Vakar 18:15
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
94
Uniclub Bet-Juventus
89
Pasibaigęs. Vakar 18:30
Betsafe-LKL
CBet
93
Neptūnas
98
Šiandien, 18:30
Betsafe-LKL
Nevėžis-Optibet
0
Rytas
0
Šiandien, 18:50
Betsafe-LKL
Šiauliai
0
Žalgiris
0
Šiandien, 19:00
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
0
M Basket
0

(Ne)draugiškas mačas Druskininkuose: iš aikštės išvarytas rusų treneris paskui save nusitempė ir komandą

Rugsėjo 20 d., 20:05
Draugiškos rungtynės baigėsi netaikiai
Draugiškos rungtynės baigėsi netaikiai
Šaltinis: Sūduva

Draugiškas krepšinio turnyras Druskininkuose antradienį baigėsi nedraugiškai. Dvikovoje tarp Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir Surguto „Ugra“ rungtynės buvo nutrauktos.

Esant lygiam rezultatui 54:54, „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjas Evaldas Šaulys išprovokavo priešininkų pražangą, po kurios kilo nemenkas chaosas. Įsiaudrinęs rusų treneris, nepaklusęs teisėjų raginimams nusiraminti, sulaukė techninės pražangos, po kurios suirutė aikštelėje tapo dar didesnė.

„Ugra“ ekipos treneris toliau garsiai keikdamasis ir reikšdamas nepasitenkinimą buvo nubaustas antra technine pražanga, po kurios jam liepta palikti aikštę. Po tokio žingsnio, Surguto komandos treneris eidamas link išėjimo, pakėlė visus savo žaidėjus ir išsivedė juos iš aikštės.

Rungtynės buvo nutrauktos esant lygiam rezultatui 54:54 bei liekant žaisti 6 minutes ir 28 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Surguto „Ugra“ komandai atstovauja lietuvis Linas Lekavičius.

Po trijų kėlinių „Sūduvos-Mantingos“ gretose E.Šaulys buvo pelnęs 14 taškų, M.Valukonis 12, A.Kieža 7.

Situaciją pakomentavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gynėjas Tautvydas Kliučinykas, kuris net ir tokioje situacijoje sugebėjo į viską pažiūrėti su humoru.

„Rungtynės vyko taškas į tašką, ketvirtajame kėlinyje jau buvome psichologiškai „perlaužę“ rungtynes savo naudai, galbūt jie pabijojo toliau žaisti su mumis, nes manė jog pralaimės, todėl ir išėjo“, – šyptelėjo „Sūduvos-Mantingos“ gynėjas.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – kurie žaidėjai išvyks, kuriuos vertėtų išsaugoti, su kuriais vyksta pokalbiai, o kas jau ieškosi komandų kitur

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti